Prevara - jos jedna perspektiva

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
E posto sam imao neku viziju... da kad sam upalio forum a ono sve teme na prvoj strani "Prevara" :lol: pa reko da i ja dam svoj doprinos tome... :lol:

Situacija: Kao muvate sa nekim na forumu... i muvate se sa jos nekim... i onda taj neko dodje i kaze "Varas me"... :shock: A usput niste ga jos ni upoznali...

Kontam da to kao jeste neko nepostovanje "partnera" (ako se to tako uopste moze nazvati) ali opet to po meni nema osnovu za nazvati "prevarom".... jedino kao moralnu grizu savesti mozda... :roll:

Da li bi vi:

1. Uvazili tu osobu i njene zelje... i time u neku ruku postali papucar... pa cak i vezan u neku ruku i muvali se samo sa tom jednom osobom... ali bi je ispostovali i imali vece sanse kod nje...

2. Ili bi rekli... stvarno nije ni vreme ni mesto da se takve price vode... I malo je bezveze toliko se vezati i glumeti vernost osobi koju ni ne poznajem...
 
Dragi Pero,
Ovo ti pismo pišem iz blizine, a bez neke veće želje za svađom i raspravljanjem, čak naprotiv !!!
Dakle : koje te to mračne sile gone na neprestano otvaranje ovakvih i sličnih tema, koje otprilike, izgledaju kao jednačine sa 3 poznate i 5 nepoznatih, a krajnje su NEPRIMENJIVE, sve i kada bi neko i uspeo da ih razreši, na bilo kakvu STVARNOST ?!?
Naime, sve ovo ( i SLIČNO ! ) je krajnje NEREALNO, HIPOTETIČNO i NATEGNUTO i sada, kada krenu qvazi - odgovori ( čitaj : ZEZANJE ! ), ti sve shvatiš vrlo LIČNO, sav se rasturiš od odgovora, objašnjavanja ( a sve : AD KATEDRUM ! ), usput vređaš i bivaš vređan, onda kukaš kako si NESHVAĆEN i ODBAČEN i tako opet, opet i OPET !!!
ZAŠTO ??? :shock:
 
krvolok:

Dakle : koje te to mračne sile gone na neprestano otvaranje ovakvih i sličnih tema, koje otprilike, izgledaju kao jednačine sa 3 poznate i 5 nepoznatih, a krajnje su NEPRIMENJIVE, sve i kada bi neko i uspeo da ih razreši, na bilo kakvu STVARNOST ?!?
ZAŠTO ???[/size] :shock:

Pa Krvoloce, bez zelje da se svadjam i raspravljam sa tobom... kao i bez zelje da umanjujem tvoju inteligenciju i stvaram ljudima pogresnu predstavu o tebi.. kao i da im namecem moje vedjenje tebe... :lol:

Procitaj temu pa probaj da das odgovor... ako umes... Sad ti kazes da ni ne razumes temu... no sta cu ti ja tu... necu da kazem problem tvojih sivih vijuga... ali ipak tvoj problem.... mozda je neko i razumeo...

A mozda sam ja sa mojim postom samo hteo da zezam nekog, a? I mozda tako ja kao da ispadnem pametan... :mrgreen: a prizno sam da nisam... :lol:
 
Meni se cini da te "probleme" imaju oni koji dolaze na forum sa ciljem da smuvaju nesto, pa muvaju na sve strane dok negde ne prodje. Naravno, postoje i situacije kada ti se neko neplanirano svidi pa krene muvanje, ali da se to dogodi sa vise osoba u isto vreme, slucajno, hm :confused:
 
ell@:
Meni se cini da te "probleme" imaju oni koji dolaze na forum sa ciljem da smuvaju nesto, pa muvaju na sve strane dok negde ne prodje. Naravno, postoje i situacije kada ti se neko neplanirano svidi pa krene muvanje, ali da se to dogodi sa vise osoba u isto vreme, slucajno, hm :confused:
Ovde neko zbog muvanja?!?! :shock: Ju svakakve bludne misli ti padaju na pamet... Strasno... Takvi ljudi su pokvareni prljavi i nemoralni... Samo im je sex u glavi... Zamisli jos da se dopisuje sa vise osoba u isto vreme... Uzas...
:lol:
 

Back
Top