Preuveličavanja o dužini penisa u erekciji?

Doktori su obicno zene i to gledaju kurceve sa daljine od nekih par metara, tako je bilo na regrutaciji.
Dok mene je bio muski doktor i zenski doktor. Musko je gledao nakon skidanja gaca, a zensko je okrenula glavu i gledala kroz prozor, da nam ne bi bilo neprijatno.

P.S. Ja jesam lud, ali ne bas toliko da zvanje menjam po rodovima. Za mene su - doktor, i musko i zensko.

Pa da, u običnim uslovima ona se stegne, zatvori. Na pimer, kada se pliva u vodi, ne oseća se ulaz vode.. sigurno ima malo, ali malo.
I kad se ide kod ginekologa, on mora instrumentom da je raširi da bi došao do glavića materice. Jer je spljošteno, skupljeno, kako već.
Tako da se i ulaskom penisa širi koliko treba.
Ali Kamasutra opisuje (a kad je to bilo), da ima manjih, užih, širih, dubljih plićih vagina i da prema tome im pristaje manji, veći, širi, uži itd penis.
Stvar je u poklapanju.
No tema je o nekim preuveličavanjima.. pa sam htela samo da prikažem statistiku i čujem poneki komentar.
Svakako se slažem.
Nisam gledao statistike, ali ne trebaš biti veliki stručnjak da svojim očima ne vidiš kako crnkinje i latine imaju šire kukove, bokove, veće guze, a vjerujem i veću širinu/visinu i dubinu vagine, od neke prosjecne bjelkinje.
Teško je zamisliti uopce odnos izmedju takve zene i nekog prosjecnog Japanca sa duzinom penisa od 10cm. Tako da i ja mislim da je sve do poklapanja. Visoke, korpulentne, dolje nadarene zene, traziti ce istog takvog muskarca.

istrazivat cemo, mjeriti, baviti se statistikom i postocima,uzeti u obzir kontinent i rasu,traziti odgovor i traziti istinu...
nikad necemo imat odgovore na sva nasa pitanja, pokusat cu dat svoj doprinos nasem forumu o duljini penisa u muskarca iz osobnog iskustva i nekih drugih iskustava samo ne homo.
Tehnicke sam struke i znan sta je centimetar, sta je subler, bla, bla..
Visok sam muskarac i iman "bokun k...." to znaci iznad 18cm, a iz nekih situacija,ovakvih i onakvih naprosto ne mogu pojmit penis od neznan 10,11,12,13,14,15 cm...
Sta se tice vagine,ako se zeni ucini malo prevelik,ona samo kaze da ce "ona gore" i sve super i sve stane :))

Svakako se slažem.
Nisam gledao statistike, ali ne trebaš biti veliki stručnjak da svojim očima ne vidiš kako crnkinje i latine imaju šire kukove, bokove, veće guze, a vjerujem i veću širinu/visinu i dubinu vagine, od neke prosjecne bjelkinje.
Teško je zamisliti uopce odnos izmedju takve zene i nekog prosjecnog Japanca sa duzinom penisa od 10cm. Tako da i ja mislim da je sve do poklapanja. Visoke, korpulentne, dolje nadarene zene, traziti ce istog takvog muskarca.
Bila sam u društvu gde se jedan čovek (koji je boravio u Japanu par godina) žalio kako su Japanke baš uske.

Back