Pretukli radnika EDB koji im je sekao struju

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
http://www.mondo.rs/s197101/Hronika_i_Drustvo/Pretukli_radnika_EDB_koji_im_je_sekao_struju.html

Pretukli radnika EDB koji im je sekao struju
Monter Elekstrodistribucije Beograd Đ.J. teško je povređen u Tršćanskoj ulici danas oko 11 sati, kada je bezobzirno pretučen dok je bio na radnom zadatku, saopštilo je to preduzeće.

On je pretučen prilikom sprovođenja naloga za obustavu isporuke električne energije kod potrošača Olge Avramovske, a kako je navedeno, reč je o lokalu.

Radnik je mučki udaran s leđa tvrdim predmetom više puta u glavu i sa potresom mozga prebačen je u bolnicu. Đ.J. je, kako se navodi, savestan radnik više od 30 godina.

Počinioci su pobegli u nepoznatom pravcu, dodaje se u saopštenju Službe za odnose s javnošću Elektrodistribucije Beograd.
:hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
sta je on covek kriv?dobio nalog da nekom isece struju,naredbu od nadredjenih...nek i vas tuku na radnom mestu dok izvrsavate stvari za koje ste placeni i skolovani,a neko ce da se napravi pametan..."ako su ga tukli"...peederski pokusaj kukavica da iskazu svoje nezadovoljstvo...ako su takva jaja,sto ne odu pa ne prebiju pandura ili poslanika u skupstini...
 
sta je on covek kriv?dobio nalog da nekom isece struju,naredbu od nadredjenih...nek i vas tuku na radnom mestu dok izvrsavate stvari za koje ste placeni i skolovani,a neko ce da se napravi pametan..."ako su ga tukli"...peederski pokusaj kukavica da iskazu svoje nezadovoljstvo...ako su takva jaja,sto ne odu pa ne prebiju pandura ili poslanika u skupstini...
Baš tako...Zavadi pa vladaj taktika dela vlasti povezane sa tajkunima i kriminalcima neće uroditi plodom,na duže staze...Bes će se okrenuti prema njima a onda...
 
sta je on covek kriv?dobio nalog da nekom isece struju,naredbu od nadredjenih...nek i vas tuku na radnom mestu dok izvrsavate stvari za koje ste placeni i skolovani,a neko ce da se napravi pametan..."ako su ga tukli"...peederski pokusaj kukavica da iskazu svoje nezadovoljstvo...ako su takva jaja,sto ne odu pa ne prebiju pandura ili poslanika u skupstini...
Zato sto im poslanik ne dolazi na gajbu da isece struju , mislim i meni je zao coveka , trebali su mu samo pripretiti sikirom u potiljak ako se priblizi brojilu u krugu od 15 m , a ne da ga odmah tuku , al ni ova siledzijska reakcija ne čudi ako znamo koliko je raja popizdela i kako živi .
 
sta je on covek kriv?dobio nalog da nekom isece struju,naredbu od nadredjenih...nek i vas tuku na radnom mestu dok izvrsavate stvari za koje ste placeni i skolovani,a neko ce da se napravi pametan..."ako su ga tukli"...peederski pokusaj kukavica da iskazu svoje nezadovoljstvo...ako su takva jaja,sto ne odu pa ne prebiju pandura ili poslanika u skupstini...

Tacno tako!Nek tuku direktora!
Znam jednu zenu koja kao pravnik radi u EDu,svaki dan u 13h zove je direktor,da mu referise koliko su neplatisa iskljucili!Sto ne iskljuce Skupstini struju,ni oni je nisu platili,koliko znam!
 
deo je sistema,ko ga ****! Ako ti je posao da seces sirotinji sturju i da im otezavas zivot,nisi ni za bolje.

sta?ti nisi deo sistema?
nemoj da se lecis,ne koristi puteve,ne idi u skolu,ne radi...idi u planinu,popni se na drvo i budi van sistema...
lepo razmisljas...oni su deo sistema,treba k'o piicka napsati pijuna,a ove ostale da pljujes bez konkretnih postupaka...i taj covek radi za platu,sigurnost njegove porodice je u tom poslu...ako ga izgubi,nece ni on imati da plati struju...a izgubio bi ga da pocne sam da odredjuje sta treba,a sta ne treba da radi...
kada potrosis struju,treba i da je platis...ljudi nemaju para?kazu da je 2 miliona siromasnih...neka krenu i neka sruse vlast...svi samo sede i kukaju...
Zato sto im poslanik ne dolazi na gajbu da isece struju , mislim i meni je zao coveka , trebali su mu samo pripretiti sikirom u potiljak ako se priblizi brojilu u krugu od 15 m , a ne da ga odmah tuku , al ni ova siledzijska reakcija ne čudi ako znamo koliko je raja popizdela i kako živi .
poslanik zastupa njegove interese i ocigledno da to dobro ne radi cim nema da plati struju...koga onda dirati?coveka koji posteno zaradjuje za 'leba ili onog ko tera tog coveka da ti sece struju?
 
http://www.mondo.rs/s197101/Hronika_i_Drustvo/Pretukli_radnika_EDB_koji_im_je_sekao_struju.html

Pretukli radnika EDB koji im je sekao struju
Monter Elekstrodistribucije Beograd Đ.J. teško je povređen u Tršćanskoj ulici danas oko 11 sati, kada je bezobzirno pretučen dok je bio na radnom zadatku, saopštilo je to preduzeće.

On je pretučen prilikom sprovođenja naloga za obustavu isporuke električne energije kod potrošača Olge Avramovske, a kako je navedeno, reč je o lokalu.

Radnik je mučki udaran s leđa tvrdim predmetom više puta u glavu i sa potresom mozga prebačen je u bolnicu. Đ.J. je, kako se navodi, savestan radnik više od 30 godina.

Počinioci su pobegli u nepoznatom pravcu, dodaje se u saopštenju Službe za odnose s javnošću Elektrodistribucije Beograd.
:hahaha: :hahaha: :hahaha:

:rotf: e bas i ako (sto rek`o jedan klinja)

ima neki ludak iz edb-a,citac struje,koji redovno kod nas svakog meseca (sabajle) zvoni da mu damo kljuc od podruma zgrade (jer su tu nasa brojila,a kod nas zvoni,jer smo vrata najblize tim kojima se posle stepenistem silazi u podrum)
elem,ja ga opomenula da nam vise ne zvoni (satro izgubili smo kljuc),i uputim ga da pozvoni na neka druga vrata...medjutim,on vec drugi put glasno reaguje,vice iz hodnika na nas,treska vratima zgrade i negoduje...mislim da je i ovaj zreo za batine
 
sta je on covek kriv?dobio nalog da nekom isece struju,naredbu od nadredjenih...nek i vas tuku na radnom mestu dok izvrsavate stvari za koje ste placeni i skolovani,a neko ce da se napravi pametan..."ako su ga tukli"...peederski pokusaj kukavica da iskazu svoje nezadovoljstvo...ako su takva jaja,sto ne odu pa ne prebiju pandura ili poslanika u skupstini...

Тачно није човек крив. Криви су ови билмези из режима који су људе довели у ситуацију да једноставно нису у стању да измире дугове.
 

Back
Top