Pretučena zbog izgleda: Nikad više neće moći da se smeje

111111

Legenda
Banovan
Poruka
60.295
Devojku koja se oblači kao gotičarka na smrt su prebila dvojica pijanih muškaraca zbog njenog izgleda.

Melodi Mekdermot (22) su dvojica napasnika na destine puta udarili u glavu pesnicama, glavom, čak i nogama. Napasnici su joj polomili očnu duplju i unakazili lice. Stiven Staford (29) Melodin prijatelj koji je u trenutku napada bio sa njom zadobio je povrede uha i modricu ispod oka.

Melodi i Stiven vraćali su se kući iz grada kada su ih u metrou napala dvojica muškaraca. Jedan od napadača udario je glavom Melodinu glavu a potom je saterao u ćošak metroa gde je nastavio da je udara i šutira dok su drugi putnici u šoku gledali. Drugi napadač je napao Staforda a potom zadao dva udarca i Melodi pre nego što je pobegao.

Napadači Kenet Kelsal (47) i Garet Farar (43) osumnjičeni su da su napali melodi jer je bila obučena kao gotičarka.

“Nikad neću zaboraviti taj okrutan napad. Ne mogu, svaki put kada pokušam da se nasmejem osetim u obrazu mišić koji više nema funkciju, i setim se da se više nikada neću osmehnuti”, priča nesrećna Melodi.

“Ogledalo me podseti svako jutro na ovo. Čim vidim levu stranu svog lica vrate mi se slike napada.”

Ovaj napad je stvorio kod Melodi takve traume da više ne sme da izađe iz kuće kada padne mrak.

Optuženi Kenet Kelsal smejao se dok je slušao izrečenu presudu, kojom je osuđen na 6 godina i devet meseci zatvora. Drugi napadač Farar osuđen je na dve godine zatvora.
Čitav slučaj užasno podseća na onaj u kom je dvadesetogodišnja studentkinja Sofi, takođe gotičarka, 2008. godine izgubila život. Nju su u parku na smrt pretukla dvojica tinejdžera, zbog tamne odeće koju je nosila.

Strašno... šta nam se dešava...

A kome se dešava? Tebi? Meni? Nama? Njima? Gotičarima?

Znaš šta je strašno? Onako morbidno jezivo?
Kad sakate mušku decu sa ponosom, veruj da je tortura genitalnog sakaćenja najgori izum civilizacije
Da bog da pocrkali advokati nasilja nad decom

A ovo? Ovo su lokal patriote u misiji čuvanja javnog morala
Pun ih forum Krstarica... Samo ovi naši nemaju muda ni ženu da napadnu
Zečevi iza avtara sa lavom

Back