Pretučena profesorka: Pomislila sam da će me ubiti

Moja sestra koja radi u jednoj školi kao psiholog tvrdi :SVE BATINE KOJE PROFESORI POPIJU SU OPRAVDANE. Kad je ona meni pričala na kakve se sve načine profesori iživljavaju na učenicima, ona kaže da se čudi kako već svi nisu pobijeni.

p.s. istina je da ona služi kao rame za plakanje raznim "neshvaćenim" ponavljačima, ali ipak je ona magistar psihologije pa bi je trebalo ozbiljno shvatiti :)

potpisujem. profesor ili nastavnik, su obavezni nauciti ucenika za pozitivnu ocenu. ende.
 
potpisujem. profesor ili nastavnik, su obavezni nauciti ucenika za pozitivnu ocenu. ende.

...slazem se...na profesoru je teret poducavanja a ne na deci jer kada bi bio na deci cemu bi onda profesori sluzili uopste...inace kada bih bila profesor kod mene bi sva deca imala peticu na startu koju bi mogli eventualno da pokvare...vise ce se potruditi da nesto zadrze nego da osvoje...

...vezano za temu...katastrofa je pretuci profesoricu...horor...
 
reci jel ti seka cesto zelela da zlostavlja ljude,pa je onda resila da ce to najbolje postici u srbiji i to ako postane psiholog
normalno da ima budala koje se izivljavaju ali kao psiholog tvoja sestra je imbecil sa tom tvrdnjom...uostalom moguce da i lazes cisto da bi danas neku svoju fikciju ispisao na famoznom netu LOL
to sto je ta "sestra" magistrirala psihologiju nije dovoljno da zavredjuje paznju kada daje tako prostacke izjave i toliko je nesposobna da se izdigne iznad zakona primitivne bagre pazi mucenicu treba tuci profesore...bdw znam jedno smece od zene a i osobe koja je isto zavrsila najvisi stepen za psihologa i kojoj je jedina satisfakcija da razjebava ljude koji joj dodju na seansu,ustvari znam mnogo o njoj o njenom detinjstvu sklonostima,zelji da muci i povredjuje,kako se majka nad njom zgadila pa ju je odbacila...mogu jos samo da okacim njenu fotografiju ali necu,jer smece ni to ne zasluzuje...da nije mozda to ljudsko smece tvoja sestra LOL
a znam i ljude koji su sposobni psiholozi,intelektualci,naucnici...tako da i tu ima i smeca i elite...u svakom slucaju nije zlato sve sto sija sa diplomom magistra

Jesi li to ti Ivana??? Opet si promenila nik i preskočila terapiju. Upravo zbog tvojih napada Svetkovine (Sima Pandurović) nisam hteo da te ženim. Džaba se ljutiš. :per:
 
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/225133/Pretucena-profesorka-Pomislila-sam-da-ce-me-ubiti
Beograd - Jedan od dvojice mladića mi je prišao i vikao: „Kome ćeš ti da objašnjavaš i sudiš nesrećnice?„! Pesnicom me je udario u obraz, da bi me kada sam pala, šutirao u glavu. Bili su skroz u crnom sa fantomkama na glavama i oči koje sam jedino videla bile su pune besa i mržnje - priča za „Blic” Vilma Grebenarović (51), profesorka geografije u XII beogradskoj gimnaziji u
Ulici vojvode Stepe, koju su u ponedeljak nešto posle 19.30 na parkingu iza škole pretukla dva mladića.
Napadači su, pre nego što je Vilma Grebenarović krenula kući, na profesorkinom „jugu” izbušili gumu, a kada je izašla iz vozila, krvnički su je napali iz mraka .


- Sve se odigralo u sekundi. Obojica mladića su bila visoka i onako maskirani delovali su zastrašujuće. Jedan je čuvao stražu, dok se drugi zatrčao ka meni i snažno me udario. Pomislila sam da mi nema spasa, da sam gotova - priča vidno uzrujana profesorka, koju smo posetili u njenom stanu .

Napadnutoj profesorki prvi je u pomoć pritekao Rodoljub Simić, domar škole, koji se suprotstavio mladićima, ali ga je jedan odgurnuo i pobegao.

- Zar sam zaslužila da mi neko posle 23 godine rada u školi na ovaj način sudi? Plašim se za svoj i za živote moje dece. Prošle noći dok sam ležala sama u sobi u glavi su mi se pojavljivale slike napadača koji su me progonili. Napad na mene bio je isplaniran i verujem da je bio osveta zbog neke ocene. Bojim se kako ću da nastavim da radim u školi jer imam veliku traumu od napada - kaže Vilma Grebenarović i dodaje da su je nakon premlaćivanja zvali njeni đaci kako bi joj pružili podršku.



Molim vas da tema ostane na politici jer odslikava opste stanje u nasem drustvu a i porast nasilja medju skolskom omladinom.

казна: смрт срељањем
 
Da, ali za baba-profesorku. Kad čovek odgaji psa koji ga ujede, ili kad profesionalnog dresera ujede pas kojeg on dresira, ne treba kažnjavati psa nego nesposobnog dresera. :)
Ај сад трчи круг око зграде и вичи: правда за Уроша, правда за Уроша зликовца. Одобраваш насиље? Лењ клинац, готован би да му профа да добру оцену коју није заслужио. Туцкао би он камен у Митровици да се ја питам...

Татона није нико ударио већ је сам, сасвим случајно, налетео на песницу јер је није видео?
 
Вилма јесте тежак кретен,ништа те не научи,даје оцене како јој се свидиш,копа нос,изува се на часу итд...Ал опет није заслужила батине,***,само ***** могу да ударе неку бабу,па све и да је олош по 100 пута.
 
Moja sestra koja radi u jednoj školi kao psiholog tvrdi :SVE BATINE KOJE PROFESORI POPIJU SU OPRAVDANE. Kad je ona meni pričala na kakve se sve načine profesori iživljavaju na učenicima, ona kaže da se čudi kako već svi nisu pobijeni.

p.s. istina je da ona služi kao rame za plakanje raznim "neshvaćenim" ponavljačima, ali ipak je ona magistar psihologije pa bi je trebalo ozbiljno shvatiti :)

Niko to ne negira, istina je živa da ima raznih džukela koje predaju i koje zaista jesu za dobre batine... Al bih ja mom đetetu savjetovao da to ostavi meni, a ne da se ono bakće
 
Ја да сам професор код мене би у старту ко не жели да учи имао оцену 2. За све остало морао би да се помучиш.

А ако би неко почео да се qурчи било би попут мог професора физике. Наиме кад му је један мангуп забио нож у дневник због кеца и рекао "Хоћу 2", профа извадио утоку и рече "Имаћеш 1"!

Svaka čast za profesora, al mi ovaj rezon dvojka za ne učenje nikako nije jasan. Samo uzmi u obzir ono što ćeš da upišeš u svjedočanstvo tom učeniku, a to je "dovoljan - 2". Dakle, učenik treba da ima neko znanje koje bi ti procijenio kao dovoljno, a dovoljno sigurno ne može biti ništa. I kakav onda ti profesor ispadaš?
 
E ljudi mozemo mi da pricamo sta ocemo,sta ako je ona kinjila nekog,pa prvi bi je ja izpresavijao kad bi mi zakinula ocenu,ili kad bi me zajeb***** celu godinu,ovo ce joj mozda dobro doci da razmisli malo sta radi,nisam za nasilje pogotovo prema starijima,ali mora se cuti i misljenje djaka!:deda:z:ddm1:

Sve je to razumljivo, al zašto se to ne ostavi roditeljima?
 
lijepo, ako si profesor to ti je struka i obaveza. za to si placen. ako ne umijes i ne mozes stimulisati ucenika za ocenu dovoljan, promijeni profesiju.

Ne znam o čemu pričaš, i ne znam dal si ikad ušao u školu otkako si je ti završio. Ova žena radi kao profesor u srednjoj školi, a mislim da ne treba da ti pričam koliko u srednjim školama ima propalica, alkoholičara, narkomana i slično... Volio bih baš da te vidim da takvog naučiš za dvojku organsku hemiju, recimo
 

To je opšta gimnazija, i niko nije pod zakonskom obavezom da je pohađa.

Nego jednostavno ti profani su nenormalni, treba ih ukinuti nekom tehnologijom.

Za sada, tehnologija štangli

Ček malo, kontradiktoran si. Opšta gimnazija, koju niko nije obavezan da pohađa, a treba ukinuti profesore? Ne, nego lijepo ko neće da uči, na popravni/razredni, koji god ispit, pa ponavljaj razred, pa ako nećeš ni tako leti iz škole pa idi na zanat... A ne danas svakakve propalice i bitange se zovu đacima gimnazije
 
Moja sestra koja radi u jednoj školi kao psiholog tvrdi :SVE BATINE KOJE PROFESORI POPIJU SU OPRAVDANE. Kad je ona meni pričala na kakve se sve načine profesori iživljavaju na učenicima, ona kaže da se čudi kako već svi nisu pobijeni.

p.s. istina je da ona služi kao rame za plakanje raznim "neshvaćenim" ponavljačima, ali ipak je ona magistar psihologije pa bi je trebalo ozbiljno shvatiti :)

А хоће ли да се и она активира у политиКи ????

Мис'им имамо социологе, психологе, психијатре ...

Могла би она да напредује ....

Има потенцијала ....
 

Back
Top