Pretučena profesorka: Pomislila sam da će me ubiti

machkolinos

Ističe se
Poruka
2.400
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/225133/Pretucena-profesorka-Pomislila-sam-da-ce-me-ubiti
Beograd - Jedan od dvojice mladića mi je prišao i vikao: „Kome ćeš ti da objašnjavaš i sudiš nesrećnice?„! Pesnicom me je udario u obraz, da bi me kada sam pala, šutirao u glavu. Bili su skroz u crnom sa fantomkama na glavama i oči koje sam jedino videla bile su pune besa i mržnje - priča za „Blic” Vilma Grebenarović (51), profesorka geografije u XII beogradskoj gimnaziji u
Ulici vojvode Stepe, koju su u ponedeljak nešto posle 19.30 na parkingu iza škole pretukla dva mladića.
Napadači su, pre nego što je Vilma Grebenarović krenula kući, na profesorkinom „jugu” izbušili gumu, a kada je izašla iz vozila, krvnički su je napali iz mraka .

- Sve se odigralo u sekundi. Obojica mladića su bila visoka i onako maskirani delovali su zastrašujuće. Jedan je čuvao stražu, dok se drugi zatrčao ka meni i snažno me udario. Pomislila sam da mi nema spasa, da sam gotova - priča vidno uzrujana profesorka, koju smo posetili u njenom stanu .

Napadnutoj profesorki prvi je u pomoć pritekao Rodoljub Simić, domar škole, koji se suprotstavio mladićima, ali ga je jedan odgurnuo i pobegao.

- Zar sam zaslužila da mi neko posle 23 godine rada u školi na ovaj način sudi? Plašim se za svoj i za živote moje dece. Prošle noći dok sam ležala sama u sobi u glavi su mi se pojavljivale slike napadača koji su me progonili. Napad na mene bio je isplaniran i verujem da je bio osveta zbog neke ocene. Bojim se kako ću da nastavim da radim u školi jer imam veliku traumu od napada - kaže Vilma Grebenarović i dodaje da su je nakon premlaćivanja zvali njeni đaci kako bi joj pružili podršku.

Molim vas da tema ostane na politici jer odslikava opste stanje u nasem drustvu a i porast nasilja medju skolskom omladinom.

AZTEC

Buduća legenda
Poruka
27.336
a sto bi im dala kada to ne zasluzuju?
kakve to posledice ostavlja za kasnije?
a danas iz sve glasa kukamo sto imamo bahatu, sirovu i neotesanu vlast, koja je proizasla iz istog tog drustva.

Ne mogu da ne zasluzuju,ne postoje tu zasluge svi moraju da prodju O.S.
Vece posledice ostavljaju lose ocene i kaznjavanje.

Aham. Samo se pitam deda sa koliko ti se ozenio.

Pitaj ga. :ok:

Sto te interesuje moj deda,on je pokojan trazi muza na drugoj strani bako.

A i sto je to bitno uostalom?

sve je to individualno, ni psihologija niije bas najjasnije razjaznila to pitanje.
neko je i sa 15 zreliji od onoga sa 50.

Ja sam sa 15 bio prezreo,davali su mi 30 godina u dvanaestoj(po gradji) a citao sam knjige koje su bile zanimljive 30ogodisnjacima,ali to nema blage veze sa "zreloscu",svojom glavom sam poceo da mislim malo pre 25 kao i SVI ma koliko lagali sami sebe.

Ocu da kazem da do 25 maltene nisam odgovarao za svoje postupke,a to sam uvideo maltene kod svih vrsnjaka.

gost 241814

Elita
Poruka
22.959
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/225133/Pretucena-profesorka-Pomislila-sam-da-ce-me-ubiti
Beograd - Jedan od dvojice mladića mi je prišao i vikao: „Kome ćeš ti da objašnjavaš i sudiš nesrećnice?„! Pesnicom me je udario u obraz, da bi me kada sam pala, šutirao u glavu. Bili su skroz u crnom sa fantomkama na glavama i oči koje sam jedino videla bile su pune besa i mržnje - priča za „Blic” Vilma Grebenarović (51), profesorka geografije u XII beogradskoj gimnaziji u
Ulici vojvode Stepe, koju su u ponedeljak nešto posle 19.30 na parkingu iza škole pretukla dva mladića.
Napadači su, pre nego što je Vilma Grebenarović krenula kući, na profesorkinom „jugu” izbušili gumu, a kada je izašla iz vozila, krvnički su je napali iz mraka .

- Sve se odigralo u sekundi. Obojica mladića su bila visoka i onako maskirani delovali su zastrašujuće. Jedan je čuvao stražu, dok se drugi zatrčao ka meni i snažno me udario. Pomislila sam da mi nema spasa, da sam gotova - priča vidno uzrujana profesorka, koju smo posetili u njenom stanu .

Napadnutoj profesorki prvi je u pomoć pritekao Rodoljub Simić, domar škole, koji se suprotstavio mladićima, ali ga je jedan odgurnuo i pobegao.

- Zar sam zaslužila da mi neko posle 23 godine rada u školi na ovaj način sudi? Plašim se za svoj i za živote moje dece. Prošle noći dok sam ležala sama u sobi u glavi su mi se pojavljivale slike napadača koji su me progonili. Napad na mene bio je isplaniran i verujem da je bio osveta zbog neke ocene. Bojim se kako ću da nastavim da radim u školi jer imam veliku traumu od napada - kaže Vilma Grebenarović i dodaje da su je nakon premlaćivanja zvali njeni đaci kako bi joj pružili podršku.

Molim vas da tema ostane na politici jer odslikava opste stanje u nasem drustvu a i porast nasilja medju skolskom omladinom.

tu stoku primitivnu u ludaru...na elektrosokove

tetragramaton

Iskusan
Banovan
Poruka
5.839
ali svakako nije neresiv ili bar da se ne moze smanjiti.
ipak, koliko god to zvuci ofucano, deca su najmanje kriva.

Moja sestra koja radi u jednoj školi kao psiholog tvrdi :SVE BATINE KOJE PROFESORI POPIJU SU OPRAVDANE. Kad je ona meni pričala na kakve se sve načine profesori iživljavaju na učenicima, ona kaže da se čudi kako već svi nisu pobijeni.

p.s. istina je da ona služi kao rame za plakanje raznim "neshvaćenim" ponavljačima, ali ipak je ona magistar psihologije pa bi je trebalo ozbiljno shvatiti :)

GhettoBeograd

Poznat
Poruka
7.909
Sacekas da padne mrak kada si sigurna da po grobljima nema nikog,e onda se tamo zaputis i trazis porodicne grobnice,i kada naidjes na neku u kojoj je sahranjena necija supruga a datum smrti supruznika jos nije zabelezen(tako se to radi kad je jos ziv) e ti zapises ime i prezime i trk dok nije odapeo.
:hahaha::hahaha::hahaha:

Moja sestra koja radi u jednoj školi kao psiholog tvrdi :SVE BATINE KOJE PROFESORI POPIJU SU OPRAVDANE. Kad je ona meni pričala na kakve se sve načine profesori iživljavaju na učenicima

Kao sto rekoh gore ima stvarno olosa od profesora koji se izivljavaju i koji su realno za batine! Ja koji sam miran,nisam nasilan i stalozen sam hteo da jednu kravetinu sacekam posle skole ne zato sto sam los iz njenog predmeta(btw. imao sam 3 kod nje:D) nego sto zena je uvek bila bezobrazna,drska prema meni i stalno me prozivala...

dragosh

Veoma poznat
Poruka
11.827
:hahaha::hahaha::hahaha:

Kao sto rekoh gore ima stvarno olosa od profesora koji se izivljavaju i koji su realno za batine! Ja koji sam miran,nisam nasilan i stalozen sam hteo da jednu kravetinu sacekam posle skole ne zato sto sam los iz njenog predmeta(btw. imao sam 3 kod nje:D) nego sto zena je uvek bila bezobrazna,drska prema meni i stalno me prozivala...

Evo ti istomisljenika::zroll:

Osnovci dogovorili ubistvo na Fejsu
22. decembar 2010. | 11:20 | Izvor: Tanjug

Zagreb -- Učenici petih i šestih razreda jedne osnove škole u Bjelovaru na Fejsbusku su dogovarali ubistvo omrznute profesorke matematike, piše list "Bjelovarac".

Vremenom se broj članova grupe popeo na preko 200.

List navodi da je profesorka, nakon što je doznala za planove na Fejsbuku, nekoliko dana izostala iz škole.

Po pisanju zagrebačkog "Večernjeg lista", direktorka je zbog pretnji pozvala na razgovor tri učenika i njihove roditelje, a brojku od dvestotinak đaka okupljenih u grupi na Fejsbuku ocenila je preuveličenom, rekavši da je na kasniji sastanak pozvano manje od deset učenika s roditeljima.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=12&dd=22&nav_category=167&nav_id=481066

WIBU

Poznat
Poruka
7.712
Ја да сам професор код мене би у старту ко не жели да учи имао оцену 2. За све остало морао би да се помучиш.

А ако би неко почео да се qурчи било би попут мог професора физике. Наиме кад му је један мангуп забио нож у дневник због кеца и рекао "Хоћу 2", профа извадио утоку и рече "Имаћеш 1"!