Quantcast

Pretučen Zvezdin navijač (17) u kritičnom stanju!

111111

Legenda
Banovan
Poruka
60.300
V. M. (17) iz Rekovca zadobio je teške telesne povrede kada su ga, posle utakmice Zvezda – Omonija napali Nemanja S. (20), Goran S. (18), Lazar Z. (19) i Nikola B. (18), kao i još dvojica maloletnika protiv kojih će policija podneti krivične prijave. V. M. sa povredama glave prebačen u Klinički centar u Kragujevcu.

Kragujevačka policija odredila je meru zadržavanja u trajanju do 48 sati četvorici mladića zbog sumnje da su naneli teške telesne povrede maloletniku V.M. On ima frakture lobanje i nagnječenja mozga, a incident se dogodio posle utakmice Zvezda – Omonija

Šest mladića napalo je V. M. i zadalo mu više udaraca u predelu glave, od kojih jedan najverovatnije metalnom šipkom, navedeno je u saopštenju Policijske uprave

http://www.telegraf.rs/vesti/290136-dramaticno-pretucen-zvezdin-navijac-17-u-kriticnom-stanju

Poruka
24.442
Ma problem je u nasoj policiji. Imamo mi policiju,ali mi nemamo miliciju.
Milicija je bila pencilin za ove stvari. Privedu na "informativni" razgovor,pa kad krenu da biju sutra mozes samo da odes kuci i da umres.
E to kad bi se vratilo,***** bi vise iko ikog dirao. A ne ovo,provuku se sa prekrsajnom prijavom i boze moj. Plati 3-4 hiljade dinara remecenje javnog reda i mira i ajmo Jovo nanovo.

rage against

Ističe se
Poruka
2.459
Ma problem je u nasoj policiji. Imamo mi policiju,ali mi nemamo miliciju.
Milicija je bila pencilin za ove stvari. Privedu na "informativni" razgovor,pa kad krenu da biju sutra mozes samo da odes kuci i da umres.
E to kad bi se vratilo,***** bi vise iko ikog dirao. A ne ovo,provuku se sa prekrsajnom prijavom i boze moj. Plati 3-4 hiljade dinara remecenje javnog reda i mira i ajmo Jovo nanovo.
Ja znam za slučaj gde je Milicija kupila problematične navijače nedeljom kada su bile utakmice i vodila ih u osnovnu školu da gledaju opšteobrazovni program na RTS-u dok traje utakmica. :lol: Naravno pod naoružanom stražom. :lol:

Klincu želim brz oporavak i malo više pameti sledeći put.

sin dimitrije

Iskusan
Banovan
Poruka
6.337
to su ti Grobari, mnogo su jaki, ali samo kad ih je 50 njih na jednog ... sramota braco Srbi... jedni druge ubijamo...
nisu grobari. to su deca demokratije, koju su ti isti navijaci stvorili onomad napadom na skupstinu, televiziju, drzavu. svako ko nosi bilo kakvo obelezje bilo kog kluba je potencijalna meta. tako je to. nema posla za mlade, a dokolica stvara prilike za neprilike

Forumaš Veličanstveni

Elita
Banovan
Poruka
15.221
V. M. (17) iz Rekovca zadobio je teške telesne povrede kada su ga, posle utakmice Zvezda – Omonija napali Nemanja S. (20), Goran S. (18), Lazar Z. (19) i Nikola B. (18), kao i još dvojica maloletnika protiv kojih će policija podneti krivične prijave. V. M. sa povredama glave prebačen u Klinički centar u Kragujevcu.

Kragujevačka policija odredila je meru zadržavanja u trajanju do 48 sati četvorici mladića zbog sumnje da su naneli teške telesne povrede maloletniku V.M. On ima frakture lobanje i nagnječenja mozga, a incident se dogodio posle utakmice Zvezda – Omonija

Šest mladića napalo je V. M. i zadalo mu više udaraca u predelu glave, od kojih jedan najverovatnije metalnom šipkom, navedeno je u saopštenju Policijske uprave

http://www.telegraf.rs/vesti/290136-dramaticno-pretucen-zvezdin-navijac-17-u-kriticnom-stanju
Neusmerene hormondžije
Naslov je naravno nepismen - maloletnici a ne navijači

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.