Pretnje smrću Čanku i Kostrešu!

lav8

Poznat
Poruka
8.133
Liga socijaldemokrata Vojvodine (LSV) najoštrije protestvuje zbog novih pretnji smrću koje su danas upućene predsedniku i zameniku predsednika te stranke Nenadu Čanku i Bojanu Kostrešu.

U pretećem pismu navedeno je da Čanak i Kostreš imaju rok od mesec dana da se povuku iz politike i da je nakon toga pitanje dana kada će biti ubijeni,navodi se u saopštenju LSV-a.
Pismo je predato policiji od koje LSV očekuje hitno pronalaženje i kažnjavanje njegovog autora,kako bi konačno bila poslata poruka da pretnje nasiljem ne mogu i ne smeju proći nekažnjeno, navodi se u saopštenju.

http://www.blic.rs/hronika.php?id=111820

...................................................................

Stvarno je dosta vise!!!:mrgreen:

Iz slucaja ''Sojic'',nista nismo naucili!:dash::mrgreen:

:hahaha::hahaha::hahaha:
 
glupost tako pocinje vladati nad pamecu
prvu im udovoljis da se ne odrzi parada... onda se oni osile, misleci da ih se neko palsi, a ne da ne zele problemi, da ne zele da se bilo sta desi bilo kome.... onda pocinju pretnje....nakon ovoga, a garant ce se osiliti jos vise pocet ce upucivati pretnje nekom znacajnijem i...
bas cu sa paznjom pratiti "nastavak" situacije
 
glupost tako pocinje vladati nad pamecu
prvu im udovoljis da se ne odrzi parada... onda se oni osile, misleci da ih se neko palsi, a ne da ne zele problemi, da ne zele da se bilo sta desi bilo kome.... onda pocinju pretnje....nakon ovoga, a garant ce se osiliti jos vise pocet ce upucivati pretnje nekom znacajnijem i...
bas cu sa paznjom pratiti "nastavak" situacije

kad ce gej parada u prishtini?
 
glupost tako pocinje vladati nad pamecu
prvu im udovoljis da se ne odrzi parada... onda se oni osile, misleci da ih se neko palsi, a ne da ne zele problemi, da ne zele da se bilo sta desi bilo kome.... onda pocinju pretnje....nakon ovoga, a garant ce se osiliti jos vise pocet ce upucivati pretnje nekom znacajnijem i...
bas cu sa paznjom pratiti "nastavak" situacije

Pa kazem ja!

I Srecku Sojicu niko nije verovao pa on zavrsi s ''okovratnik''!!!:mrgreen:

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
kad ce gej parada u prishtini?

ne znam.
da budem iskren, sumnjam da bi reagovanje odudaralo od onog u beogradu...ipak smo i mi deo zaostalog balkana:dash::dash:


Адеме,

Да није случајно и теби неко претио ???

:hahaha::hahaha::hahaha:


kad bih prijavljivao sve pretnje, ja bih odavno bio proglasen najdosadnijim forumasem krste
 

Back
Top