Prestaje moć B92?

munjoliki

Domaćin
Poruka
4.324
Pre neki dan sam zapazio reklamiranje lige šampiona na RTS-u,što znači da su oni otkupili prava prenosa nakon višegodišnjeg emitovanja na B92.
Tu je i pitanje,šta je sa B92?
Nakon finansiranja od stranih donacija,izgleda da je to prestalo,pa sada moraju i oni da se snalaze i prikupljaju finansijere i traže biznismene,firme koji će da se oglašavaju preko njih a usput da im daju novac za opstanak ove tv i radio stanice,ali je izgleda to premalo da bi više dominirali u Srbiji.
Polako im odlaze i novinari,primer Rihe,za bolje uslove(pare).
Posustaje li uticaj B92 u Srbiji?
 
Ja ne znam ni da je B92 imala moć osim u glavama paranoika kojima se život svodi na pljuvanju po dotičnoj televiziji. A uskoro će preći na RTS još jedan istaknut kadar B92 ali neću da vam dajem spojlere :D
 
Pre neki dan sam zapazio reklamiranje lige šampiona na RTS-u,što znači da su oni otkupili prava prenosa nakon višegodišnjeg emitovanja na B92.
Tu je i pitanje,šta je sa B92?
Nakon finansiranja od stranih donacija,izgleda da je to prestalo,pa sada moraju i oni da se snalaze i prikupljaju finansijere i traže biznismene,firme koji će da se oglašavaju preko njih a usput da im daju novac za opstanak ove tv i radio stanice,ali je izgleda to premalo da bi više dominirali u Srbiji.
Polako im odlaze i novinari,primer Rihe,za bolje uslove(pare).
Posustaje li uticaj B92 u Srbiji?

Pa skoro su dobili kredit od drzave......
 
da mi je da vidim onu beckovicku, kako snima priloge po pijacama, posto sira, i nezadovoljne stanare, koji se zale na kucice sto seru po obliznjem travnjaku, i kako pravi dramaticne priloge o iskrivljenom znaku i rupi na asfaltu
 
Ne kapiram to sa b92
Postoje kako postoje..
Ako si lik, znas sta si, ko si, imas svoj stav, misljenje, poziciju, ne vidim razloga da jedna tv kuca pa i b92 utice na tebe..
I ja sam mozda nekad napisao kojesta na b92, vjerujem ne porevise ostro, ali me ta tv stanica nikada nije uspjela nicim okrenuti od onog sto sam mislio, zelio, htio, ili da mi je promijenila stavove po pitanju bilo cega..

Prema tome.. dabome
 
Odradila je posao i sad su na ledu.Cak se pricalo da ce ih Miskovic kupiti..

A..je li neko primetio da su malo ublazili tonove? Treba se udati...;)

Izgleda da je to problem za B92,ne može više žestoko da oplete biznismene,monopoliste a sada svoje finansijere,a i ovo što objavljuju je čisto reda radi,foliranje zbog nekadašnjih stavova i pokušaj čuvanja starih poštovalaca ove tv stanice.
 
A..kako su se za par meseci uzdigli od lokalne radio-stanice do jednog od najjacih tv kanala.Dobili finansijsku injekciju i zadatak.Zbog njih nijedna tv kuca iz centralne Srbije-juzno od BG nije dobila nacionalnu frekvenciju..:sad2:
 
Izgleda da je to problem za B92,ne može više žestoko da oplete biznismene,monopoliste a sada svoje finansijere,a i ovo što objavljuju je čisto reda radi,foliranje zbog nekadašnjih stavova i pokušaj čuvanja starih poštovalaca ove tv stanice.

Боже благи ...

Па зар ти Муњо Небеска,
што бијеш а не знаш где бијеш,
не знаш ???

Па и Дјука већ зна да се спрема централизација медија ...

Тијанић одлази, Митровић наступа, а Веран добија "Функсију" ...
 
Боже благи ...

Па зар ти Муњо Небеска,
што бијеш а не знаш где бијеш,
не знаш ???

Па и Дјука већ зна да се спрема централизација медија ...

Тијанић одлази, Митровић наступа, а Веран добија "Функсију" ...

E..ako to bude..onda treba novi Joe bagerista..:eek:
 

Back
Top