Quantcast
  • Dragi prijatelji, obaveštavamo vas da je forum Hronika izdvojen iz foruma Politika i sada je poseban forum u kategoriji "Društvo".

Presresti sms

dvatri4

Obećava
Poruka
83
Cula sam da moze da se presretne neciji sms
Naime. Mislim da moj muz je ponovo poceo da uzima opijate.
Otkrila sam ga na viberu .ali on je poceo da koristi sms
Pokazuje mi ih ..ali ne trenutno
Da li postoji nacin da trenutno nekako dodje sms i kod mene na nekom telefonu posebnom kada kod njega dodje..
Nekakva sinhronizacija da se napravi..ili slicno?

Poruka
24.527
Jolemisa brt, mislim da ucestvujes u kriminalnoj aktivnosti brt. Ako ti je zeno bas zapelo za to, imas testove koje mozes da odradis coveku i da vidis je li dzanki ili ne. Od piskenja u flasicu, krvi, do dlaka na kosi.
Ovo je smesno.

Manifold

Ističe se
Poruka
2.609
Ovo je bas smesno :D

Al da pomognem, nauci malo programiranja, skupi 4000 evra za opremu i SS7 napad na mreznu stanicu, mozes i uzivo da mu pratis poruke i pozive :lol:

A tvorza ko tvorza, nece lezis dugo u ovoj drzavi za to

dvatri4

Obećava
Poruka
83
Jolemisa brt, mislim da ucestvujes u kriminalnoj aktivnosti brt. Ako ti je zeno bas zapelo za to, imas testove koje mozes da odradis coveku i da vidis je li dzanki ili ne. Od piskenja u flasicu, krvi, do dlaka na kosi.
Ovo je smesno.
Pazi kada joĺemisa mene poznaje i vise nego licno. Nema potrebe da mu to govoris jer on jako dobro zna kome odgovara

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.