Quantcast

Preslatki štenci traže topao dom!

E.l.f.

Početnik
Poruka
2
Dve preslatke sestre, stare mesec dana, mešanci, traže topao dom! Potpuno su zdrave, mile, razigrane i naviknute na ljude.

Nađene su pre nedelju dana na Senjaku pored kontejnera. Četiri ženkice, polu smrznute smo istu noć privremeno smestili u naš podrum. Sledeći dan smo ih odveli kod veterinara gde su pregledane.

Sažalili smo se pa smo ih privremeno doveli u stan. U sledećih par dana smo uspeli da udomimo dve ženkice, koje su sada kod super porodica. Na žalost druge dve lepotice još nisu našle svoju porodicu. Kod nas zbog posla i putovanja mogu da budu samo do nedelje a za dalje nemamo rešenje. Izbaciti ih opet na ulicu bi za njih bilo pogubno.

Lepotice su stare mesec dana, zdrave, ješne, vesele. Hrane se same i nisu zahtevne. Po svemu sudeći neće biti velike. Potreban im je dom podhitno! Vakcinacija, sterilizacija i prevoz (Beograd i okolina) nisu problem!

Vuka (crno-braon debelica) je preslatka i mirna. Voli da jede i spava. VELIKA je maza! ima kratku dlaku i karakter koji se samo poželeti može. Velika je dobrica i hitno joj treba porodica.
Gara... veseli repić. Najmanja od 4 sestre ali zato potpuno blesava. Kao na struju je, nema mira. Hrabra mala zverkica. Potpuno je crna, sa jednom belom tackicom na bradi kao da je musava. Dlaka joj je pomalo kovrdžava i verovatno ce biti duga.

Verujte mi nećete pogrešiti ako uzmete jednu od ove dve lepotice! Ja ih poznajem tek slabih nedelju dana pa su mi se već uvukle pod kožu. Koliko tek ljubavi čuvaju za vas!

Ako vi ne možete da primite ova predivna bića, molim vas obavestite što više ljudi o njima. Verujem da će se, ako se svi potrudimo, naći prava porodica, koja čeka da je ova predivna stvorenja usreće!

Za bilo kakve informacije se okrenite na: 064 610 97 85 Goran ili pišite na marta.kos@live.com.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.