Quantcast

Presađivanje kose

Another world

Početnik
Poruka
13
Za sve ozbiljne osobe koje planiraju da presade kosu. Presadjivanje kose nije za ljude kojim fali 70% kose, jer nema sanse da to ispadne kako treba, dzabe ce se nervirati i izgubiti pare. Sve klinike govore da je uspesnost presadjivanja 90%, iz mog iskustva to nije tacno!!

Poslednja izmena od moderatora:

MrDjapsy

Početnik
Poruka
3
neki od rezultata transplantacije kose

Prilozi

• PicsArt_04-17-12.35.48.jpg
    PicsArt_04-17-12.35.48.jpg
    139,4 KB · Pregleda: 47
  • IMG_20210412_091057_662.jpg
    IMG_20210412_091057_662.jpg
    162,3 KB · Pregleda: 45
  • IMG_20210407_124057_210.jpg
    IMG_20210407_124057_210.jpg
    187,8 KB · Pregleda: 46

Trunks90

Početnik
Poruka
20
Ja iskreno ne savetujem kod nas da se radi ili jeftine Turske klinike kao ovaj post iznad tebe MrDjapsy. Oni ti razore donorsku regiju i stavljaju graftove sa vise dlaka u prednju liniju i ovo u pocetku deluje kao "ok" rezultat, ali kad se budis svako jutro svako na kraju kaze da je trebao da istrazi bolje kad vec radi nesto na svojoj glavi. Procitaj prvo puno postova i pogledaj youtube video materijala da bi znao sta znaci dobra transplatacija kose pa nakon toga odluci gde ces ici ali ne savetujem te kod nas, bar ne jos neko vreme kad se ustale negde dobri rezultati. Isto odluku nemoj donositi preko ovog foruma nego stranih jer nemas ovakve promotere koji te vuku za rukav.

Another world

Početnik
Poruka
13
Pozdrav ljudi, da li je neko radio transplantaciju u Subotici kod Dejana Rasovica? Jedan lik Nemanja Mutic je uradio video na youtubeu, recenziju kada je bio kod njega i ima svoju FB stranicu NH Clinic. Ne moze bas puno da se pronadje o njemu, medjutim sve sto sam uspeo da pronadjem, a bio sam mnogo detaljan su samo reci hvale i nisam nasao apsolutno nikakvu zamerku. Navodno je imao obuku kod Patricka Treacya koji je jedan od najboljih hirurga u svetu, ima i slike sa njim. Ima dosta komentara i na tom videu gde ga dosta ljudi hvali, medjutim naravno na Balkanu nikada nista nije sigurno i vecina gleda samo da prevari. Da li je neko mozda imao iskustva jos kod njega, da podeli ovde na forumu?
Pozdrav, ja sam 09.04.2021. isao kod dr Rasovica u Suboticu i zaista sve preporuke za njega. Prosle god u oktobru sam isao u tursku u meridian hair clinicu i imao sam jako lose iskustvo. Prednju liniju su mi bezveze nacrtali, napravili mi jos vec zaliske, iako nisam tako hteo da mi urade, jako zure da urade sto vise pacijenata, klinika im je prljava, nemaju nijednog doktora u klinici, a i gustina je jako losa.
Kod dr Rasovica sam isao na korekcije i prezadovoljan sam kako radi. Nema zurbe, svaki detalj gleda, ne reklamira se mnogo kao druge kliniki i ne pusta pacijenta dok ne bude zadovoljan.

mekflaj

Iskusan
Poruka
6.933
Pozdrav, ja sam 09.04.2021. isao kod dr Rasovica u Suboticu i zaista sve preporuke za njega. Prosle god u oktobru sam isao u tursku u meridian hair clinicu i imao sam jako lose iskustvo. Prednju liniju su mi bezveze nacrtali, napravili mi jos vec zaliske, iako nisam tako hteo da mi urade, jako zure da urade sto vise pacijenata, klinika im je prljava, nemaju nijednog doktora u klinici, a i gustina je jako losa.
Kod dr Rasovica sam isao na korekcije i prezadovoljan sam kako radi. Nema zurbe, svaki detalj gleda, ne reklamira se mnogo kao druge kliniki i ne pusta pacijenta dok ne bude zadovoljan.
koliko naplaćuje?

da li po graftu ili kako?

Another world

Početnik
Poruka
13
kad kažeš korekcije, kakve tačno?
da li ti je vadio jače graftove iz prednje linije?
da li ti je progušćivao prednju zonu?
koliko ti je graftova presadio okvirno?
Kod njega sam isao 6meseci posle turske (meridian clinic) , da mi popravi prednju liniju kose jer su mi u turskoj katastrofalno odradili. Presadio mi je 500graftova, u prve redove je stavljao jace graftove sa 1 ili 2 dlake. Nije hteo da mi proguscuje jer nije proslo 1g od prosle intervencije, ali smo se dogovorili da dodjem kod njega ako ne budem zadovoljan gustinom i da ce mi to odraditi za minimalnu cifru, kontam 200-300€ max

Trunks90

Početnik
Poruka
20
Jao ljudi 1200e koliko hoces graftova.. o cemu mi pricamo, prodajem Ferarija za 1000e nemoj da brines. Bezite ljudi sa ovog foruma, MrDjapsy radi za Meridian i vuce ljude, dok ovi novi vuku za nekog misterioznog doktora iz Subotice. Ja sam bio u najboljoj klinici Evrope u Svajcarskoj u gradu Schauffause(istrazite i pogledajte njihove rezultate da ne pisem ime klinike pa da brisu) i drugu proceduru sam radio u najboljoj klinici Turske(ovo ne mozete lako naci kao prethodnu kliniku jer se u Turskoj svako samoproziva kao najbolja, ali svakako je na jacem glasu sa dugom tradicijom). Nije akcenat da sam skupo platio, nego dobre klinike ce naplatiti svoj rad sto je logicno ne dobrotvorni travari koji se dogovaraju za graftove kao na pijaci, ljudi radite nesto na svojoj glavi koliko zelite da se potrudite da donesete dobru odluku?
Ja samo savetujem da citate strane forume o ovim temama i tamo ce vam se otvoriti vrata koje sve klinike postoje, sta vama zapravo treba od procedure, koje su cene i onda cete doneti svoj sud bez navlacenja od strane promotera.

hcserbia

Početnik
Poruka
5
Da li neko ima iskustva sa pomenutom doktorkom G.K.?
Radio sam transplantaciju u turskoj, medjutim rezultat mi se ne svidja, neprirodno izgleda, nisu pogodili uglove kako treba itd.. Pa bih isao na korekciju, a nema sanse vise dole da idem, pa sam se odlucio za Beograd. Kod nje sam video da ima iskustva sa korekcijama losih transplantacija, pa ako je neko bio neka napise ovde iskustvo

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.