Prerana ejakulacija,ne mogu da se kontrolisem,jako brzo svrsim!?

marinnn

Početnik
Poruka
3
Trenutno sam u prvu ozbiljnu vezu,imam 20 god i imam jedan jako veliki problem sa preranom ejakulacijom,jako brzo svrsim.Prvi put kad udjem u vaginu ne uspem da izdrzim vise od minute,drugi put traje dosta duze ali gubim erakciju.Nije mi jasno zasto ne mogu se kontrolisati prilikom sexa jer prilikom drkanja mogo se kontrolisati i preko 30 min!Procitao sam na nekim forumima da DUREX PERFORMA produzava odnos pa me interesuje dal se gubi erakcija prilikom koriscenja?Ako je neko probao DUREX PERFORMA ili nesto drugo za produzenje odnosa ili jacu erakciju nek ostavi neki savet!?
 
Trenutno sam u prvu ozbiljnu vezu,imam 20 god i imam jedan jako veliki problem sa preranom ejakulacijom,jako brzo svrsim.Prvi put kad udjem u vaginu ne uspem da izdrzim vise od minute,drugi put traje dosta duze ali gubim erakciju.Nije mi jasno zasto ne mogu se kontrolisati prilikom sexa jer prilikom drkanja mogo se kontrolisati i preko 30 min!Procitao sam na nekim forumima da DUREX PERFORMA produzava odnos pa me interesuje dal se gubi erakcija prilikom koriscenja?Ako je neko probao DUREX PERFORMA ili nesto drugo za produzenje odnosa ili jacu erakciju nek ostavi neki savet!?

brate obrati se sexsologu ,verovatno imaju neke vezbe ili nesto slicno ,pretpostavljam da se taj problem lako otklanja ...normalno je da gubis erakciju ,ali bi trebalo brzo da se povrati ,ako se nepovrati onda je problem ,mislim nemoze ti intenzitet i duzina erakcije stalno biti isti ,svakako varira,ali je bitno da bude toliko da bude funkcionalno.. nije mi jasno kako dozivis ejakulaciju za tako kratko vreme .
 
Trenutno sam u prvu ozbiljnu vezu,imam 20 god i imam jedan jako veliki problem sa preranom ejakulacijom,jako brzo svrsim.Prvi put kad udjem u vaginu ne uspem da izdrzim vise od minute,drugi put traje dosta duze ali gubim erakciju.Nije mi jasno zasto ne mogu se kontrolisati prilikom sexa jer prilikom drkanja mogo se kontrolisati i preko 30 min!Procitao sam na nekim forumima da DUREX PERFORMA produzava odnos pa me interesuje dal se gubi erakcija prilikom koriscenja?Ako je neko probao DUREX PERFORMA ili nesto drugo za produzenje odnosa ili jacu erakciju nek ostavi neki savet!?

nek' ti prvo odradi ********, neka ti to bude prvo svrshavanje.... napravi pauzu, pa seks :),svrshavanje...pa opet pauzu...malo duzu pa drugi seks pa svrshavanje:)
 
brate obrati se sexsologu ,verovatno imaju neke vezbe ili nesto slicno ,pretpostavljam da se taj problem lako otklanja ...normalno je da gubis erakciju ,ali bi trebalo brzo da se povrati ,ako se nepovrati onda je problem ,mislim nemoze ti intenzitet i duzina erakcije stalno biti isti ,svakako varira,ali je bitno da bude toliko da bude funkcionalno.. nije mi jasno kako dozivis ejakulaciju za tako kratko vreme .

šta bre 'kako za tako kratko vreme'?
nekima je i minut dovoljan što nije ništa čudno, dešava se.
 
nek ti prvo svrsavanje bude tokom pusenja.
pa pauza pa ondak tuccanje.

Skroz los trip. :roll:

Ili igramo iz keca u kec, ili batalimo u startu. z:mrgreen:

Za postavljaca teme: moras naci neku zlatnu sredinu kod tih misli koje treba da ti skrenu paznju sa svrsavanja. A to nije laka stvar, jer ako izaberes da razmisljas o nekoj ofucanoj babetini - ostvarices kontra-efekat, tj. spustice ti se, i onda nisi nista napravio. Pogotovo sto se tebi tesko dize nakon jednog svrsavanja...koliko sam ja ukapirao. z:mrgreen:

Laki, kakve bre rovovske bitke? Pa ti se lozis na to vise nego na onu stvar, samo ubrzavas svrsavanje. Probaj da mislis na zensku pankera. Ali da je zgodna. Nema sanse da ne tovaris minimum sat vremena bez problema, i u svim mogucim perverznim pozama. z;) z:mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Trenutno sam u prvu ozbiljnu vezu,imam 20 god i imam jedan jako veliki problem sa preranom ejakulacijom,jako brzo svrsim.Prvi put kad udjem u vaginu ne uspem da izdrzim vise od minute,drugi put traje dosta duze ali gubim erakciju.Nije mi jasno zasto ne mogu se kontrolisati prilikom sexa jer prilikom drkanja mogo se kontrolisati i preko 30 min!Procitao sam na nekim forumima da DUREX PERFORMA produzava odnos pa me interesuje dal se gubi erakcija prilikom koriscenja?Ako je neko probao DUREX PERFORMA ili nesto drugo za produzenje odnosa ili jacu erakciju nek ostavi neki savet!?

Kupi neku knjigu za meditacije, sve se to odvija u glavi, morash sebe da 'nauchis' da drzis stvar pod kontrolom,
za brzu pomoc postoje razni sedativi i sl, posavetuj se sa svojim lekarom
 

Back
Top