Quantcast

prepoznaces se..prepoznaces nas..

CHERISH

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.810
volim nasa jutra..topla tela..jutarnju erekciju..gledam te dok spavas potpuno ispruzen ..muzevan..nikada ti ne mogu reci-ne..a i zasto bih kad samo ti znas sa mnom..svi drugi su bili smesni..volim te buditi poljupcima..jezikom koji istrazuje tvoje telo..uzimam ga u usta dok jos cvrsto spavas,dok je spusten i pocinjem da ga sisam..pali me osecaj koji mi pruza dok se dize i ispunjava mi usta,do momenta kada vise nema mesta u njima,velik je i bori se sa mojim jezikom..trza se,pulsira,dubok uzdah mi govori da si budan,jos uvek zmuris..stavljas ruku na moju glavu i drzis cvrsto dok izdizes kukove i oduzimas mi dah..puna su mi usta..j ebes me u grlo..otimam se i glasno udisem vazduh..ims onaj kvaran osmeh na licu...osmeh koji toliko volim...gade.zelim te ali jos te zelim u ustima,zato se okrecem i nudim pickicu tvojim usnama,jeziku...primam i dajem u isto vreme.volim kakav mi osecaj pruza tvoj jezik..mmmm tako to lepo radis...jezik i prsti me naizmenicno istrazuju,moju vrelinu,tako spremnu za tebe..uvek sam spremna za tebe...vrtim kukovima razvratno i pohotno na tvom jeziku dok ti i dalje strasno sisam ******..svrsicu na tvom jeziku,polizaces moje sokove...i onda me uzeti...najzad..zelim da imas pogled na svoj ****** koji ulazi u mene,zato cucnem iznad njega i polako se navlacim..divan pogled,i ja volim da te gledam kako me siris gade...dok se nabijam na tvoj ****** prstima trljam klit tako crven,vreo ...tvoje telo cvrsto stenuto poput opruge drhti ispod mene..nabijam se snazno,tezinom tela...ne mozes jos dugo izdrzati da ne preuzmes kontrolu..podizes se,hvatas me za kosu,svlacis sa sebe i bacas me na stomak...lezes celom svojom tezinom na mene i zabijas ******,od jednom ceo..bez mnogo milosti i takta bas kako volim,drzis me za vrat...sapuces...sve ono sto volim da cujem...mmmm..vrti mi se u glavi..stezes prejako...izgubicu svest....blizim se vrhuncu..na granici sam izmedju svrsavanja i nesvesti...stisak popusta...nalet adrenalina...telo se bori za vazduh...za razum...izdizes me za kukove...sledi tvoja zavrsnica koju toliko volim...kada se nabijas kurrcem u mene svom snagom svog jakog tela..grubo,stiskas mi kukove..ostaju tragovi strasti...tragovi da sam tvoja...mmmm boli...prija....istresi se po meni...pusti me da se okrenem i svrsi mi po grudima...gade.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.