Препоруке за куповину возила

Svi današnji benzinci turbo trocilindraši imaju plivajući zamajac zbog ogromnih vibracija neuravnoteženog rada tri cilindra i kojekakve filtere pa samim time taj auto posle 4-5 godine i 150.000 km postaje nepopravljiv auto. Ljudi treba da budu svesni kakva je to tek propast ako je polovan auto na srbski način - remontovan kod gige u šupi utegnut i pritegnut za prodaju, sa vraćenom servisnom i lažnom kilometražom.



Kada vidiš auto iznutra kao prvog dana iz salona i neki raspali krš iz uvoza sve ti bude jasno.

Praviće ljudi od blata euro 3 motore otkad ja to pričam.
 
Poslednja izmena od moderatora:
morao da radi kompletan remont ramena a to znači da je auto preko po dobrim putevima prešao pola miliona km.
Znaci trap se po tebi radi tek na 500k km ?
Veoma iskusno nema sta,bas si ga pogodio ono u sredu. Po tebi bi garancija na kola mogla da se da na 50 godina s obzirom sta ti ocekujes od automobila i kad treba da se pocne kvariti.:hahaha::hahaha::hahaha:
Zamenio dve kugle na oba ramena sto me je kostalo 20€ a evo tog krsa od "pola miliona" koji je spreman za otpad kako to kaze nas strucnjak mario.:hahaha::hahaha::hahaha:
3.JPG
4.JPG
 
Kad je nesto kao staklo onda nikad ne ode.
Tako bar ti mislis ali nisu evropski putevi bas tako savrseni kako ti to mislis.
I ima dosta kola kojima se cuje nesto na trapu ali je jeftino pa se kupi u prodavnici delova a za Hondu je to da ne poverujes skupo i zato se remontuje i u prodavnici delova se prodavac iznenadio kad sam mu trazio taj deo jer kaze da mu to niko ne trazi a zato sto svi remontuju jer je daleko isplativije.
280€ je bilo rame i majstore jel bi ti remontovao ili kupio dva ramena za 560€ a treba da prodas taj auto?
A sa "500k" izgleda bas dobro jel da?:hahaha::hahaha::hahaha:
Kad bi ti samo znao kako izgledaju kola sa 500k km ili zaista verujes da ta sedista tako izgledaju sa 500k?
11.JPG

IMG_1534.JPG
 
Nije mogla da izgleda dobro kad je na italijanskom suncu pocela da se raspada. Znaci nije se izlizala nego je postala krta a ovamo japanski kvalitet i ovo ono pa sam zavrnuo kuglu od Fiće koja se uklopila koliko toliko.:hahaha:
To mi je bio prvi Civic i nikad vise nisam imao zelju da ga uzmem. Pobelele plastike na suncu i to redovno vidjam na nasim ulicama kod tog modela.
Ali eto mario hvali japance a o njima zna bukvalno -NISTA jer nikad nije ni imao japanca za razliku od mene koji sam ih em imao em vozio 90-tih kad su bili daleko bolji i kvalitetniji.
Bitno je da su kvalitet i da se voze u Americi a eno ujaku koji zivi u Americi i koji je pre par godina kupio neku novu Hondu ,koja se zove ne znam kako jer je model za njihovo trziste,crkao automatski menjac.
 
Kad je nesto kao staklo onda nikad ne ode.
Tako bar ti mislis ali nisu evropski putevi bas tako savrseni kako ti to mislis.
I ima dosta kola kojima se cuje nesto na trapu ali je jeftino pa se kupi u prodavnici delova a za Hondu je to da ne poverujes skupo i zato se remontuje i u prodavnici delova se prodavac iznenadio kad sam mu trazio taj deo jer kaze da mu to niko ne trazi a zato sto svi remontuju jer je daleko isplativije.
280€ je bilo rame i majstore jel bi ti remontovao ili kupio dva ramena za 560€ a treba da prodas taj auto?
A sa "500k" izgleda bas dobro jel da?:hahaha::hahaha::hahaha:
Kad bi ti samo znao kako izgledaju kola sa 500k km ili zaista verujes da ta sedista tako izgledaju sa 500k?Pogledajte prilog 1311851
Pogledajte prilog 1311850
Kvalitetni japanski materijali automobil izgleda kao nov i sa pola miliona km. Ne voliš ih jer su skupi delovi pa ne možeš da remontuješ i budžiš jbg. Malo tržište jbg.

Japanske automobile kupuju samo ljudi sa stilom i znanjem. Koreance kupuju ugl programeri i naučnici.

Nemačke automobile kupuje neuka sirotinja jer su jeftini.

Francuze kupuju žene i muškarci koji se slabije razumeju u mehaniku i elektroniku.

Za svakoga po nešto.
 
Kvalitetni japanski materijali automobil izgleda kao nov i sa pola miliona km
Osim u Hondi gde je Kum izgrebao konzolu posle par meseci koja puca od kvaliteta. :zcepanje:
Ti ono bese nemade nista u svom vlasnistvu od japanaca?
Sedi 1.
Evo juce drugar koji je kupio zeni Atos kuka kako se zeznuo sto je uzeo koreanca jer sve je skuplje dosta od evropskih automobila.
Toliko o tim kosookim koji pucaju od kvaliteta i kako ih kao zato ne uvozimo jer imamo da ulazemo u njih pa sve skupo. Pa kako imamo da ulazemo kad su to neprejebiva kola toliko kvalitetna da im nista ne odlazi?
Kontradiktorno skroz na skroz i dokaz da mario o japancima ne zna nista.:lol:
 
Vi uvozite samo automobile iz reciklažnih dvorišta, dakle one koji su pobegli sa grobarove lopate. Ne možeš da očekuješ nov auto posle pola miliona kilometara pa da ga samo umiješ i preprodaš za masne pare.

Delovi su jeftini svi prave aftermarket delove pumpe za vodu, lance, svećice. Neuk si i lupetaš.

Nova hauba ispod 100 evra. Koreanci jeftiniji za održavanje od nemaca.

Screenshot_2023-03-18-15-28-29-987_com.kupujemprodajem.android.jpg
 
Poslednja izmena:
Remontujem kad je preskupo da kupim deo u prodavnici.
I sta tu ne mozes da razumes?
Vec sam te pitao jel bi ti dao 560€ za taj deo a mozes da prodjes sa 40e za dva ramena?
Tad ih nije bilo povoljnih ali sad ih ima ali opet su duplo skuplja nego za nemca sto sam dokazao u drugoj temi.
I kao drugo,da si iole covek na mestu raspitao bi se o remontu pa bi ustanovio da moze da bude bolji nego fabricki ali ti samo napamet trabunjas i mislis da si najpametniji ali evo hvatamo te svakodnevno na forumu da to bas nije tako.
 

Back
Top