Препоруке за куповину возила

Screenshot_2023-01-12-14-05-02-337_com.mi.globalbrowser.jpg
 
Vidimo bas kako je sve skuplje i skuplje tj ekvivalentno pada kao i benzin tj i vise nego benzin jer razlika je bila 43 dina sad je kolika?
Plus ovo sa elktro vozilima nema buducnost a ovi izvestaji koliko je cega prodato je najobicnija laz da bi se kupovali elektro automobili.
Eto danas gledam metan skocio na 120 din dok ostalo gorivo nije a prosle nedelje je bio spusten sa 117 na 116 tako da placace se ono sto se najvise koristi a cinjenica je da smo mi jedna od retkih drzava gde je dizel skuplji od benzina a zato sto imamo najvise dizelasa. Kad taj broj po vama bude u korst benzinaca onda ce benzin biti skuplji od dizela kao sto je svuda u svetu.
 
Dizel je vec godinu i nesto skuplji od benzina u Nemackoj i Austriji. Ranije je uvek bio jeftiniji od benzina. Zasto je to tako ne znam, ali vise nismo poseban slucaj po tom pitanju.

Trzisno ucesce je realno, sve je manje dizela u ponudi.
Zato jer na drumovima ima vise duzelasa, ceo tranpost ih koristiti a to se onda prebacuje na cene ostalih roba i usliga .Ubiranje para moj ti .Jos u ova histerija oko eko normi koja ne tesava problem nego ga prebacuje kod komisje ..
 
Kako god obrneš dizel nema budućnost jer su pokvareni i zli nemci izmislili eko standarde da bi izbacili konkurenciju iz igre.
Nisam neki fan dizela ali bas me zanima tvoje strucno misljenje o kamionima sleperima i autobusima na struju ili na benzin. Sta moze da zameni dizel kod velikih i teskih vozila koje se voze non stop?
 

Back
Top