Препоруке за куповину возила

Upravo je ta guma katastrofalnog kvaliteta i brzo se raspadne.
A ti imas iskustvo kad se remontuje rame pa znas da se raspadne brzo?
IDi na Alfa Romeo forum pa se malo edukuj pa ces videti da remontovano rame traje duze od originala.
Kod tebe je samo problem sto ti nista zivo i mrtvo na svetu ne valja
 
Poslednja izmena od moderatora:
Kod tebe je samo problem sto ti nista zivo i mrtvo na svetu ne valja i lazes po forumu ,niko ne zna zasto ali da lecis komplekse -lecis.
Moderizacija te treba samo banovati na tvoje gluposti bez dokaza pa se onda igraj i piskaraj. Niti ih mozes tuziti zbog toga niti im mozes ista.

Pa nema samo on auto nego ga imamo svi ovde na forumu i vozimo kola malo vise od njega a da ne pricamo o broju automobila jer on sad ima rteci auto za poslednjih 25 godina a pise kao da je ima stotine.
Nemoj tako, Hjundai podize u nebesa, najbolji auto ikada napravljen :cepanje:
Za razliku od krseva tipa Mercedes, Audi, BMW... :cepanje:
 
A ti imas iskustvo kad se remontuje rame pa znas da se raspadne brzo?
IDi na Alfa Romeo forum pa se malo edukuj pa ces videti da remontovano rame traje duze od originala.
Kod tebe je samo problem sto ti nista zivo i mrtvo na svetu ne valja
Sve to remontovano ne traje duže od godinu dana i služi isključivo za preprodaju automobila. Drugar je nekoliko puta remontovao trap i kada mu je pukao film - prodao.

Pogledajte samo na ulicu više nema nijednog stila niti alfe! Sve je na otpadu završilo u par godina!

Tražite za remont garanciju od bar 5 godina ili 100.000 km! Niko neće hteti da radi!

Uverite se sami!
 
Poslednja izmena od moderatora:
Sve to remontovano ne traje duže od godinu dana i služi isključivo za preprodaju automobila. Drugar je nekoliko puta remontovao trap i kada mu je pukao film - prodao.

Pogledajte samo na ulicu više nema nijednog stila niti alfe! Sve je na otpadu završilo u par godina!

Tražite za remont garanciju od bar 5 godina ili 100.000 km! Niko neće hteti da radi!
U radnji za ganc nov deo dobiješ garanciju godinu dana. Kako onda možeš od remontovanog tražiti više?
Za Stila konkretno znam da su novi delovi trapa jeftini tako da ne znam kome se isplati da to remontuje. Jedino zupčastu letvu, to je skupo, a za nju ima ljudi koji daju godinu dana garancije za remont.
 
Opet o remontu ramena ,,,Skines rame kupis piksne ili kako se vec zovu ako imas presu nabijes i sta se tu moze raspasti za mesec dana ,,,Rame za Alfu 100€ piksna FEBI 11€ koja je dobrog kvaliteta..Piksna FAG 20€ ..Nema bolje od FAGa ..Naravno da ako staviš FAG piksne da će trajati duže od tih ramena koja mozes kupiti a dao si 40% cene..win win za onog ko zna 😁.. Win win je i sa FEBI piksnama za 22€ po ramenu da ne ideš klasu gore jer se stavljaju lošije na ramenima koja mozes kupiti A.B.S i sl ..
 
Poslednja izmena:
Nego danas se na aukciji neckam oko Ford Mondea karavana 2018 2,0 dizel 180ks automatik km 200k u titanium paketu sve zivo ima sem panorame .. imao je sitnih grešaka ali nista strasno.. Ode manje od golog pasata 2,0 2015 .. Uplašio sam se automatik menjaca zato ga nisam kupio ali sam se konsultivao sa kolegom koji mi kaze da je isto kao dsg duplo kvacilo malo sporije salta ali se ne kvari .. Auto boli glava za auto puta se ubio mesta koliko hoces a cena mu je bila 3k evra niza od Pasata 3g starijeg i bez opreme .. Mnogo se dobija
 

Back
Top