Препоруке за куповину возила

Koji automobil bi izabrali da ste na mom mestu?

• Peugeot 407 1.6 HDI

• Peugeot 407 2.0 HDI

• Ford Focus 2 1.6 TDCI

• Ford Mondeo 2 2.0 TDCI

• Peugeot 207 1.4 HDI

• Citroen C4 1.6 HDI

• Nesto drugo (navedite sta)

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

igi192

Elita
Poruka
20.561
Nema kod tih lažnih hibrida ne možeš da se krećeš na el motor.

Dakle lažni hibridi su u stvari obični start stop sistemi koji postoje već 15 godina.

Najstrože osuditi ovakve prevare auto industrije i bojkotovati!
Ma nije lazni nego vise asistira nego sto sam radi .. pogledaj prve Toyota hibride isti princip...Samo sto je novo ovaj alternator koji služi i kao el motor .. Ima smisla samo nzn koliko snage dobija preko njega

mario80

Buduća legenda
Poruka
32.475
Lažni hibridi koje treba zabraniti jer su obična prevara start stop sistema. Uopšte to je sramotno što rade! Vozio sam se i u priusu starijem isto može po gradu 15 km da ide na el motor, Noviji 50 km ako se ne varam. idealno za gužve.
Poruka je automatski spojena:

Kakva je prevara u tu dodatnu bateriju mogu da stave običnu ciglu što verujem da rade.

dlugomir

stari roker
Moderator
Poruka
166.166
To što si stavio je coupe, lepo ti i piše. A5 Sportback je ovaj:

1642200511423.png

botr

Iskusan
Poruka
5.461
Dsg mi odgovara, ako naidje nesto sa ok cenom, da pravimo posao 😁

Pogledao sam ovaj A5, auto kao auto je vrh. Enterijer je dosta tesan za velicinu auta. Post Fl mi je dosta lepsi od pre fl.

Ovaj sto sam gledao je u cudnom paketu opreme. Sedista i volan su S line, ali nemaju oznaku. Nema navigaciju i naslon za ruku, klot je. Ima po neko ostecenje na lumariji, letnje gume 19 su za prvu pomoc, zimske 17 Conti u top stanju, 7mm sare.

Ono sto me je definitivno odbilo od kupovine je to sto sam cuo lanac na prvom paljenju, znaci mora da se menja. 14500 je na oglasu, registrovan, rekao sam da bih dao 13800 i prodavac bi pristao na tu cenu.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.