Quantcast

Препоруке за куповину возила

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Dule 021

Veoma poznat
Poruka
11.200
hebo me auto. samo sipam u njega a jos me ne greje...kucka! :)
tnx Dule.
p.s. jes resio da mi das one gume za 60jura? ;)

Imas na Najlonu za te pare koliko hoces guma a pogledaj i na oglasima! Ja sam skup i ne mogu da dam ove ispod 150.z:lol:
Imaju na najlonu 155/65x15 potpuno nove nikad namontirane i lik ih prodaje vec jedno 2 meseca i neda ih ispod 200 eura.Jedino sto ne znam kako bi drandisa izgledao sa tom dimenzijom. Ja cu definitivno sebi uzeti Grandisu tako da ove gume ako daju 150 nek idu a ako ne onda nek cekaju.
Pogotovo sto sad imam mogucnost da uzimam nova kola tj kola stara do 4 godine po povoljnim cenama ako prodje ponuda na licitaciji.

gost 8170

Veoma poznat
Poruka
10.960
Zna li ko, kad sam palio Alfu, izbacenu iz brzine, primetio sam neko tiho skripuckanje, iz menjaca. Kada stisnem kvacilo prestane. Druk lager?
može biti. mada znaš šta se meni na kiji dešava - kad se vozim ili kad sam u leru, čujem kao zviždukanje. kada naslonim samo nogu na kvačilo ono prestane. kada pritiskam kvačilo onda se čuje "skviiič"... kada sam bio na servisu, ovaj mi je govorio šta je to nekakva plastika ne znam ni ja, uglavnom nije bio druklager i očistio je bio to i posle nije škripalo... dok sad nije opet počelo.

botr

Iskusan
Poruka
5.394
može biti. mada znaš šta se meni na kiji dešava - kad se vozim ili kad sam u leru, čujem kao zviždukanje. kada naslonim samo nogu na kvačilo ono prestane. kada pritiskam kvačilo onda se čuje "skviiič"... kada sam bio na servisu, ovaj mi je govorio šta je to nekakva plastika ne znam ni ja, uglavnom nije bio druklager i očistio je bio to i posle nije škripalo... dok sad nije opet počelo.

Kod mene se cuje samo u leru, onako diskretno skripuckanje, a kada pritsnem kvacilo nestaje taj zvuk. Papucica ne ispusta nikakav zvuk. Vozim, dok ide :) Kad stane utvrdicu sta je.

botr

Iskusan
Poruka
5.394
hahaha. meni se zabo staklić u ćošak gume - 1200din z:((

NIje to nista. Kad sam stavljao zimske, primetim sraf u jednoj letnjoj. I ne bi tu nista bilo cudno, da taj sraf stoji tu ko zna od kad, s obzirom na to da je glava srafa pojedena, pa se krstic jedva nazire, a guma uopste nije pustala! Inace, drugi put da se u tu gumu zabada sraf. Predprosle godine, guma je bila stara nepunih meec dana, stajem na parking i cujem nesto susti, neki vazduh. Sta je sad u pm, obilazim oko auta, utvrdim da se cuje kod zadnjeg desnog tocka, pregledam gumu, a tamo zaboden sraf. NIsta, stavim rezervnu, i kad sam uzeo da izvadim sraf, nema kraja! bukvalno je dugacak koliki je profil gume 195/65/14.

Brajan Koen

Buduća legenda
Poruka
38.161
Pre neki dan mi je zvekno kamen po sred haube, koji mi je bacio neki kombi dok smo se mimoilazili....bolje i metal nego šoferka

FILE0369.JPG

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.