Preporuka za web kameru

Ja koristim

LOGITECH Web kamera C505e HD​


LOGITECH-Webcam-C505e-HD-960-001372-85.png


Za mene je sasvim ok.
 
C505 je kopiko vidim 720 rez. Ne vidim koliki je frame rate.
@White Guar hvala, pogledacu i nju.
Vidim da su logitec i dalje najtrazenije.

E da, samo da nisu ove konferencijske. Pre nekog vremena sam kupio jednu, ne secam se marke i kaze mi da je podesiva, u zurbi nisam stigao da proverim, kad ono za konferencije sirok ugao. Cela soba 80 posto slike. Vratio sam je odmah.
 
C505 je kopiko vidim 720 rez. Ne vidim koliki je frame rate.
@White Guar hvala, pogledacu i nju.
Vidim da su logitec i dalje najtrazenije.

E da, samo da nisu ove konferencijske. Pre nekog vremena sam kupio jednu, ne secam se marke i kaze mi da je podesiva, u zurbi nisam stigao da proverim, kad ono za konferencije sirok ugao. Cela soba 80 posto slike. Vratio sam je odmah.
Evo testa (stavljen je timestamp):


Pošto ne pušta ovde, 1:30 je timestamp.
 
Evo testa (stavljen je timestamp):


Pošto ne pušta ovde, 1:30 je timestamp.
E hvala, pogledah. Cool kamera.
720 rez, primecuje se. Rekao bih da je malo manji frame rate, mada to zavisi i od konekcije. Ono sto mi malo bode oci je iako mi se svidja sto je 60 stepeni ugao gledanja, i to je otprilike to sto trazim, slab auto fokus ima, ili mozda ovaj covek nije atigao da podesi. Pozadina ostra, on blurovan.
Mada bih rekao da je ova u rangu prihvatljive cene/kvaliteta.
 
E hvala, pogledah. Cool kamera.
720 rez, primecuje se. Rekao bih da je malo manji frame rate, mada to zavisi i od konekcije. Ono sto mi malo bode oci je iako mi se svidja sto je 60 stepeni ugao gledanja, i to je otprilike to sto trazim, slab auto fokus ima, ili mozda ovaj covek nije atigao da podesi. Pozadina ostra, on blurovan.
Mada bih rekao da je ova u rangu prihvatljive cene/kvaliteta.
Nije top, ali je prihvatljiva za elementarne stvari. Sve bolje je i skuplje. Ako radiš neki twitch stream, onda ne bih savetovao. Bolje uzmi nešto jače.
 
Nije top, ali je prihvatljiva za elementarne stvari. Sve bolje je i skuplje. Ako radiš neki twitch stream, onda ne bih savetovao. Bolje uzmi nešto jače.
Pa ono da je jasna slika i u nekom za danasnje pojmove kvalitetu. Za posao. Kamera mi je nekako uvek bila zadnja od opreme i uvek zaboravim da je kupim, a imamnekog krsa ko zna od kada. Pocela je da me nervira jer se krivi zbog kabla. A klijent, zapadnjak otvori svoju, ono slika kao iz uredjenje doma magazina. A ja kao Klingon, crvena neka boja preko, ne moze da uhvati white balans, svetlo uzas, tamno a izgoreli highlights i td.. Poceo sam da se zezam i da se pozdravljam sa kapla'h.
E sad ne pada mi na pamet da dajem stotine evra za kamericu. Da budem ko strimer sto reklamira gejming stolice.
Dakle samo da ne prepadam klijente.
 

Back
Top