Quantcast
  • Dragi prjatelji, aktivirane su push notifikacije. Uputstvo oko njih mozete naci na ovom linku. >> KLIKNI

Preporuka za teretanu

djurdja18

Početnik
Poruka
4
Devojke da li moze neko da mi pomogne oko izbora teretane na Novom Beogradu.

Dugo sam zivela na Bulevaru, i tamo isla na pilates u Klubu A. Navikla se na takav tempo rada, zahtevniji treninzi sa loptama , lopte obozavam i ne bih da treniram u teretani koja ih ne poseduje. Preoblikovala sam se, zadovoljna sam svojim izgledom i smatram da jedino pilates moze da me dovede u red. Paaaa...sada krecu problemi. Vec 3 meseca nigde ne treniram i osecam da mi faleee. :(

hvala unapred,
pozdrqav

Ursus

Primećen član
Poruka
688

Dugo sam zivela na Bulevaru, i tamo isla na pilates u Klubu A. Navikla se na takav tempo rada, zahtevniji treninzi sa loptama , lopte obozavam i ne bih da treniram u teretani koja ih ne poseduje. Preoblikovala sam se, zadovoljna sam svojim izgledom i smatram da jedino pilates moze da me dovede u red. Paaaa...sada krecu problemi. Vec 3 meseca nigde ne treniram i osecam da mi faleee. :(

hvala unapred,
pozdrqav
Teretana-Teretana ili
RevolutionGym

LAKI LUCIANO

Domaćin
Poruka
4.274

hvala unapred,
pozdrqav
D i D Fitnes Centar,odamh iza megatrend faksa u Goce Delcevoj na NBg

ManOfHonor

Obećava
Poruka
58
Prati sajtove za grupnu kupovinu, pre nekoliko dana se završila ponuda za jednu teretanu u Gandijevoj: 12 termina + kardio za nekih 600 din. ;) Ja bih ti pre preporučio plivanje, čuo sam da se 11. aprila otvaraju zatvoreni bazeni u 11. aprilu. :)

Poslednja izmena:

djurdja18

Početnik
Poruka
4
Ne volim te fore sa grupnom kupovinom posto je uvek u to vreme neverovatna guzva a to me odbija od treniranja. Lepse je kada je stalna grupa koja je posvecena treninzima, gde se napreduje i stalno povecava intezitet. Ja bih da treniram a ne da se zajebavam.