Preporuka za romantican dejt u BG

Najromanticnije je iznajme kajak i njime obidju Veliko ratno ostrvo :D

Ako ih Dunav ne odnese niyvodno, imaju sanse da prezive :D
Где ме нађе, ево ја имам кајак, али моја жена не мисли да сам романтичан кад је зовем на веслање? Е, ко ће вас жене разумети :think:

Где ме нађе, ево ја имам кајак, али моја жена не мисли да сам романтичан кад је зовем на веслање? Е, ко ће вас жене разумети :think:
ne znam šta je romaticno sesti u onaj lagani kajak koji može da se ocas posla prevrne i cas levo cas desno onim veslom po vodi :lol:
veslo-za-kajak-Tehnonautika-3.jpg

Ma šta originalno ?! ? Ne dajem ideju za stanicu , nego kažem da kad nekog drmaju romantični žmarci on i ne vidi okolinu 😂 onda komotno mož biti bilo gde, feeling radi iznutra, a ne spolja. Naravno da treba neko lepo mesto.
Ali ono što je za mene lepo , ne uklapa se u ovu temu. Al će da mi padne nešto na pamet, ček polako...
Bez žmaraca možeš da odeš gde hoćeš, dejt će biti osrednji.
Znam tacno o cemu pricas. Desilo mi se bas na toj stanici :rumenko: Dobro nije bas bio dejt ali neko kao upoznavanje na prepad, sa zmarcima:D

Пикник у Кошутњаку, он јој чита Јесењина, а она замишља шта ће деца имати њено, а шта његово :D
Pogledajte prilog 1570301

Zašto da ne, ima ljudi koji zaista vole književnost.
Kao što zajedno gledaju film ili bilo šta drugo.
Ne mora Jesenjin i ta zastarela romantika, ali može da bude zanimljivo ako su u sličnom fazonu.

Zašto da ne, ima ljudi koji zaista vole književnost.
Kao što zajedno gledaju film ili bilo šta drugo.
Ne mora Jesenjin i ta zastarela romantika, ali može da bude zanimljivo ako su u sličnom fazonu.

Da, kao što različite osobe bude u nama nešto drugo iz nas, tako i ovo, svaki par nađe nešto što im je uzbudljivo i što ih zbližava.

Kad pogledam unazad, različite veze, odnosi, sve je izgledalo drugačije. kako sa kim.

Tako i ovo pitanje romantike u gradu, ova ista ja bi sa različitim osobama poželela sasvim drukčije stvari. Sa nekim bih se vozila motorom, sa nekim vozila kajak, sa nekim čitala pesme (i bilo je lepo), sa nekim se kupala na Adi i pila sokiće, itd. Najlepše je kada sa nekom osobom može dosta toga.

Back