Preporuka za romantican dejt u BG

Bilijar.
Romantično je kad muškarac ide oko stola i osmatra položaj loptica, razmatra strategiju, napravi dobru poziciju i onda napada.
Žena, isto, ide oko stola, dopadne joj se meta ali ne može da je dohvati...osim ako ne sedne na sto...
Звучи попут игре мачке и миша. То седање на сто уме да буде сценичан моменат.

Sad me teraš da razmišljam o tome...

Evo ovako. On vesla, ona mu pomaže. Tu rade zajendičku stvar što ih zbližava i romantično je. Dakle, imaju dva vesla, ali on nosi veći deo tereta.

Dalje, on pokazuje kako je jak, to je za ženu vrlo romentično, kada vidi snažnog muškarca koji se trudi oko nje ili njiihovog kajaka, ona odmah ovlaži na to. I to je romantično.

Posle, oni se izmore skroz... kada prvi put dođu u neku prostoriju da budu samiu, to će biti ekslozija strasti. Evo probaj pa ćeš da vidiš :D
A onda da odigraju i "kamena s ramena".

Bilijar.
Romantično je kad muškarac ide oko stola i osmatra položaj loptica, razmatra strategiju, napravi dobru poziciju i onda napada.
Žena, isto, ide oko stola, dopadne joj se meta ali ne može da je dohvati...osim ako ne sedne na sto...
Ovo nije loše, nije..to saginjanje žena nad bilijarskim stolom i muškaraca, za one koji vole da gledaju :lol:

Ovo nije loše, nije..to saginjanje žena nad bilijarskim stolom i muškaraca, za one koji vole da gledaju :lol:
Muškarac je veoma seksi kad igra bilijar- dok razmišlja i uočava poziciju, pa njegove ruke kojima vitla štapom, podlaktice kad zavrne košulju, još ako ima duge koščate prste na koje nasloni štap...i onda pogled dok se koncentriše...:heart:

Sad me teraš da razmišljam o tome...

Evo ovako. On vesla, ona mu pomaže. Tu rade zajendičku stvar što ih zbližava i romantično je. Dakle, imaju dva vesla, ali on nosi veći deo tereta.

Dalje, on pokazuje kako je jak, to je za ženu vrlo romentično, kada vidi snažnog muškarca koji se trudi oko nje ili njiihovog kajaka, ona odmah ovlaži na to. I to je romantično.

Posle, oni se izmore skroz... kada prvi put dođu u neku prostoriju da budu samiu, to će biti ekslozija strasti. Evo probaj pa ćeš da vidiš :D
Ако она овлажи у кануу, то значи да већ тону... улази вода у кану. :lol:

Lepo je sve to, ko šta želi ili da se vozi ili da vozi.
На крају могу и да се насуку... нпр. на обалу Ратног острва и посматрају залазак сунца. 👇
Uzgred, uopšte nisam izmislila
Ima da se plati takva tura kajacima
Jedna od opcija je Obilazak ratnog ostrva sa zalaskom Sunca.
Eto, proverite :)
a obilazak Ratnog ostrva na vecim camcima ili manjim brodicima jeste romaticno pa još u zalazak sunca

Sve zavisi od devojke/dečka.

Nekoj će biti super da je odvedeš u bioskop, nekoj u šoping, restoran, nekoj da je džipom odvedeš u neko blato u planini.

To je cela umetnost, da znaš šta će voljenoj osobi biti super.
Tačno tako .
Taj deo oko romantike je već ispunjen ako su zagrejani jedno za drugo, ne mora više specijalnih efekata da se uvodi. Onda će im biti lepo svuda. I na BASovoj stanici 😁

Ma šta originalno ?! ? Ne dajem ideju za stanicu , nego kažem da kad nekog drmaju romantični žmarci on i ne vidi okolinu 😂 onda komotno mož biti bilo gde, feeling radi iznutra, a ne spolja. Naravno da treba neko lepo mesto.
Ali ono što je za mene lepo , ne uklapa se u ovu temu. Al će da mi padne nešto na pamet, ček polako...
Bez žmaraca možeš da odeš gde hoćeš, dejt će biti osrednji.

upravo

jednom me jedan dečko izveo da mi se udvara, a meni bilo bukv zlo
Nešto mi i nije bilo dobro tih dana, ali kada sam videla vuka kako nervozno ide tamo vamo u ćeliji od 4 m^2 slošilo mi se. Ili majmune po kavezima
Jadne, samo ih muče.
Posle smo se čak i svađali. Kaže, kako si ti bre teška osoba ja mislio da se provedemo a ti žališ životinje ! Pa kažem ajde ti da te vidim da vanzemaljci dođu ovde jači od nas i onda im bude interesantna vrsta Homo sapiens i onda par primeraka zatvore po kavezima da ih njihova deca gledaju sa lizalicama... Ma, idi bre.
ja sam bio u beogradskom zoo vrtu samo sa osnovnom skolom. a koliko znam nista se (na dobro)nije promenilo
meni je debilana ici u zoo vrt koji je namesten kao zatvor
bio sam u helsinki zoo vrtu. skroz drugi osecaj

Back