Preporuka za romantican dejt u BG

Sad me teraš da razmišljam o tome...

Evo ovako. On vesla, ona mu pomaže. Tu rade zajendičku stvar što ih zbližava i romantično je. Dakle, imaju dva vesla, ali on nosi veći deo tereta.

Dalje, on pokazuje kako je jak, to je za ženu vrlo romentično, kada vidi snažnog muškarca koji se trudi oko nje ili njiihovog kajaka, ona odmah ovlaži na to. I to je romantično.

Posle, oni se izmore skroz... kada prvi put dođu u neku prostoriju da budu samiu, to će biti ekslozija strasti. Evo probaj pa ćeš da vidiš :D
vise ce da ovlazi ako se ne trudi i stabi je na ignore :lol:

Bilijar.
Romantično je kad muškarac ide oko stola i osmatra položaj loptica, razmatra strategiju, napravi dobru poziciju i onda napada.
Žena, isto, ide oko stola, dopadne joj se meta ali ne može da je dohvati...osim ako ne sedne na sto...

Da, seksi je kad žena sedne na sto, ali šta kad ja moram da se izvijem preko celog stola da bih dohvatio kuglu jer nema labuda, pa mi ti otpozadi vidiš butt crack

u zoo vrt gledati one zivotinje kako se muce na onom betonu u mini kavezima je neprocenjivo :heart:
upravo

jednom me jedan dečko izveo da mi se udvara, a meni bilo bukv zlo
Nešto mi i nije bilo dobro tih dana, ali kada sam videla vuka kako nervozno ide tamo vamo u ćeliji od 4 m^2 slošilo mi se. Ili majmune po kavezima
Jadne, samo ih muče.
Posle smo se čak i svađali. Kaže, kako si ti bre teška osoba ja mislio da se provedemo a ti žališ životinje ! Pa kažem ajde ti da te vidim da vanzemaljci dođu ovde jači od nas i onda im bude interesantna vrsta Homo sapiens i onda par primeraka zatvore po kavezima da ih njihova deca gledaju sa lizalicama... Ma, idi bre.

Uzgred, uopšte nisam izmislila
Ima da se plati takva tura kajacima
Jedna od opcija je Obilazak ratnog ostrva sa zalaskom Sunca.
Eto, proverite :)
kajacima samo oni koji znaju sa kajakom, sama si napisala "Ako ih Dunav ne odnese niyvodno, imaju sanse da prezive"
a obilazak Ratnog ostrva na vecim camcima ili manjim brodicima jeste romaticno pa još u zalazak sunca

kajacima samo oni koji znaju sa kajakom, sama si napisala "Ako ih Dunav ne odnese niyvodno, imaju sanse da prezive"
a obilazak Ratnog ostrva na vecim camcima ili manjim brodicima jeste romaticno pa još u zalazak sunca

Nina, malo sam se šalila da ne pišemo dosadno. To da prežive
engleski humor, kao :D

Lepo je sve to, ko šta želi ili da se vozi ili da vozi.

Back