Quantcast

Preporuka za knjigu

jelen.co

Veoma poznat
Poruka
12.031
Planiram drugarici za rođendan da poklonim neku knjigu, ali nemam baš ideju tačnu koju. Ako može pomoć neka. :)
P.S. Naravno da su pripadnice dotičnog pola poželjne da se jave. :)
Ovo mu dodje tipa "jeo bi' nešto, al ne znam šta-preporučite".Stignu perporuke za prasence sa ražnja, punjenu ćurku, kad ti vegetarijanac.
Ili "jebbo bi nešto, al ne znam šta-preporučite?" Neko predloži sisatu plavušu, neko dugonogu crnku, kad ispostavi se da se pališ na koze.....

DacaMARTA

Ističe se
Poruka
2.192
Planiram drugarici za rođendan da poklonim neku knjigu, ali nemam baš ideju tačnu koju. Ako može pomoć neka. :)
P.S. Naravno da su pripadnice dotičnog pola poželjne da se jave. :)
Pa, ne moze bas tako da se preporuci neka knjiga- reci bar sta otprilike cita, koliko ima godina, cime se bavi..
Ipak je ti poznajes..
U krajnjem slucaju, pravac u knjizaru i zatrazi pomoc od knjizarke, ona ce ti preporuciti..
poz

DacaMARTA

Ističe se
Poruka
2.192
Ovo mu dodje tipa "jeo bi' nešto, al ne znam šta-preporučite".Stignu perporuke za prasence sa ražnja, punjenu ćurku, kad ti vegetarijanac.
Ili "jebbo bi nešto, al ne znam šta-preporučite?" Neko predloži sisatu plavušu, neko dugonogu crnku, kad ispostavi se da se pališ na koze.....
:zcepanje: zato muskarcima nije potreban lingvista, sve se daje na konkretnim primerima :lol:
:cao:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.