Preporuka Hostela za vođenje ljubavi u Beogradu

Adut00

Početnik
Poruka
12
Uskoro treba sa devojkom do Beograda da odem i treba nam hostel ili nešto slično da vodimo ljubav. U suštini ja ne bih da prenoćimo tamo ali par sati da provedemo sami na nekom mestu bez da nas iko uznemirava i da mi nikog ne uznemiravamo, pa ako imate iskustva sa nekim hostelom ili nešto molim vas napišite :). Veza nam je na daljinu, kod mene kući je nezgodno, kod nje neprijatno još uvek, imamo 20 godina. Paa nam je Beograd sredina i najbolja solucija.

P sto da ne podelim. Hoce da se zezaju i sklone od svega. Mada bih pre preporucio planinu. Svez vazduh, spavas - probudis se ranije a naspavaniji. Dobra krka, setnje, muzika, bleja. Al ok, vidim da pikiraju veci grad - uzbdjenje i to.
Nemaju para sad za to a i treba im za to auto... Pitanje jel imaju...
Bg im u sredini....

P sto da ne podelim. Hoce da se zezaju i sklone od svega. Mada bih pre preporucio planinu. Svez vazduh, spavas - probudis se ranije a naspavaniji. Dobra krka, setnje, muzika, bleja. Al ok, vidim da pikiraju veci grad - uzbdjenje i to.
Nije do toga, samo smo sa suprotnih strana Srbije i slabo gde imamo direktne linije busom, a BG nam nekako dođe centar i tu imamo prevoz. Planine i ostala putovanja će kasnije biti prisutna, trenutno nam više paše ovako :).

Back