препоручите таблет

ја сам имала неки старији модел медиатаб, мислим да беше м2 или тако нешто
одличан таблет осим што му је 3 пута црко флет кабал :/

моја препорука би свакако био самсунг, ја имам галакси таб с2 нешто више од 2 године, ради без грешке, тренутно мислим да не кошта више од 200евра
али је 8 инча

неко кратко време сам имала још неки самсунг, новији, не сећам се тачно који беше модел
10 инча и убија колико је тежак и непрактичан :/

мислим да је 8инча ипак оптимално.. практичнији је, мање троши батерију, а и сасвим је у реду на тој величини гледати филмове, тј. није нека драстична разлика у односу на 10инча
 
Imam pozitivna iskustva sa Huawei proizvodima pa sam hteo i dalje. No za sve opcije sam otvoren. Do 200 eur max.
ja inače nisam od onih koji se kunu u samsung, naprotiv
ali mislim da huawei i dalje ne može da se poredi sa samsungom
ja sam ovim tab s2 prezadovoljna, nema igrice koju ne može da gura na maks, radi jednako dobro kao prvog dana osim što mu je možda malčice baterija oslabila
 
da, sad videh cenu za s2
taj huawei koji imaš u planu ne bi trebalo da bude loš, a u istom cenovnom rangu ti je samsungov tab a, to je onaj što rekoh da sam ga ja imala
ja bih svakako pre uzela samsung, oko toga se ne bih dvoumila
a vidi, ako ćeš da iz ruke gledaš filmove, ubiće te težina tableta od 10 inča, drastična je razlika u odnosu na 8 inča, a nećeš bog zna šta bolje da vidiš na tih 2 inča više
 
Tablet za mene nema svrhu ako nije u full-u , uzimati nešto osakaćeno ili uskraćeno za nešto takođe nema smisla.
Znači dobar tablet mora da ima sve karakteristike telefona uključujući i sim karticu kao i karakteristike koje krase laptopove;
- Mobilnost
- Sim kartica
- Kamere prednja i zadnja
- Dodatna memorijska kartica
- Mnogo sopstvenoga RAM-a
- Ekran solidne veličine od
- Solidna Baterija
- Podrška za OTG
Znači idealan tablet - ZA MENE: ne sme da bude ni mali ni prevelik od 6,2(fablet) do 8 inča , 2 - 4 gb ram memorije po mogućnosti, minimum quadcore procesor, kamere minimum 13-5 za pravljenje solidnih fotografija i snimaka, jaka baterija da traje dosta dugo u jednom dahu.
Inače više naginjem ka fabletima zbog manje veličine .
 
Tablet za mene nema svrhu ako nije u full-u , uzimati nešto osakaćeno ili uskraćeno za nešto takođe nema smisla.
Znači dobar tablet mora da ima sve karakteristike telefona uključujući i sim karticu kao i karakteristike koje krase laptopove;
- Mobilnost
- Sim kartica
- Kamere prednja i zadnja
- Dodatna memorijska kartica
- Mnogo sopstvenoga RAM-a
- Ekran solidne veličine od
- Solidna Baterija
- Podrška za OTG
Znači idealan tablet - ZA MENE: ne sme da bude ni mali ni prevelik od 6,2(fablet) do 8 inča , 2 - 4 gb ram memorije po mogućnosti, minimum quadcore procesor, kamere minimum 13-5 za pravljenje solidnih fotografija i snimaka, jaka baterija da traje dosta dugo u jednom dahu.
Inače više naginjem ka fabletima zbog manje veličine .
Koji biste preporucili.
 
da, sad videh cenu za s2
taj huawei koji imaš u planu ne bi trebalo da bude loš, a u istom cenovnom rangu ti je samsungov tab a, to je onaj što rekoh da sam ga ja imala
ja bih svakako pre uzela samsung, oko toga se ne bih dvoumila
a vidi, ako ćeš da iz ruke gledaš filmove, ubiće te težina tableta od 10 inča, drastična je razlika u odnosu na 8 inča, a nećeš bog zna šta bolje da vidiš na tih 2 inča više
Dugo sam birao i na kraju izabrao:
SAMSUNG Galaxy Tab A 10.1 2019 64GB
 

Back
Top