Preporučite mi roll-on...

Apsolutno savrsenstvo
Kupila djetetu,i krenuli svi koristiti
Izdrzi cjelodnevni juris i trening

Prilozi

• Screenshot_2024-06-03-11-27-01-06_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2024-06-03-11-27-01-06_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    47,3 KB · Pregleda: 13
Ovo je nešto kao Lidera krema za bogataše i nema u Srbiji. Inače, Lidera krema radi posao, ali se stavlja na tri dana, ubija me da pamtim kog sam dana stavila, a takođe ume da začepi kanale, pa nije baš prijatno.
Ja ovo stavljam na 3-4 dana, otprilike, kako kad. I nemam pojma koliko kosta, ali zena je racunala da bismo isto toliko potrosili na dezodoranse, rollonove, stikove i slicne zaiebancije. Jer se to stavlja jako malo i retko, i potraje bas dugo.

Stvarno sam preporucio gomili ljudi i svi su prezadovoljni, niko mi se nije zalio.

Znam da zvucim ko neki preprodavac, ali sam stvarno odusevljen ovim jer treniram mnogo i znojim se bas dosta svaki dan, nema sta nisam probao od tih zaiebancija, a od kad sam krenuo sa ovim nema vise nikakvih neprijatnih mirisa.

• Podržavam
Reactions: Red
Dugo sam koristila ovaj Neutro Roberts, ali ga odjednom nigde nema, ni uživo, ni online, a meni se opasno otanjile zalihe, na drugoj trećini poslednjeg sam.
Šta biste mi preporučili? Godinama nisam nijedan drugi koristila, pa nemam ni ideju. Ali mi je bitno da bude tečni sa kuglicom i da ne ostavlja fleke na odeći, podrazumeva se da štiti od neprijatnih mirisa tokom dana.
ja ovaj koristim ima ga u DM-u

1717442428991.jpeg

Ja ovo stavljam na 3-4 dana, otprilike, kako kad. I nemam pojma koliko kosta, ali zena je racunala da bismo isto toliko potrosili na dezodoranse, rollonove, stikove i slicne zaiebancije. Jer se to stavlja jako malo i retko, i potraje bas dugo.

Stvarno sam preporucio gomili ljudi i svi su prezadovoljni, niko mi se nije zalio.

Znam da zvucim ko neki preprodavac, ali sam stvarno odusevljen ovim jer treniram mnogo i znojim se bas dosta svaki dan, nema sta nisam probao od tih zaiebancija, a od kad sam krenuo sa ovim nema vise nikakvih neprijatnih mirisa.
Sve to identično zvuči kao Lidera krema, možda malo jača. Na tri dana, ne više od dva puta nedeljno, uz male razlike, to je to.

Back