Preporučite mi roll-on...

Slušaj ovo :Imala sam opekotinu poveću na ruci, previjali mi, previjala i dosadilo mi da pazim pod tušem i pređem dove sapunom po goloj rani - bez iritacije. Mislim da su najveća prevara bebi sapuni čiji ph nije prilagođen koži , bazni su.
Ne moraš mi verovati :D
mnem pojma
sto vise citam
vise kapiram da su te hemudze go kur
i ja trazim neko ispodpazusno antismrdalo od kog necu da obolim od 301 bolesti
sa parfemima je lako
tu se zna sta valja
al ovi antismrdi su misterija

Slušaj ovo :Imala sam opekotinu poveću na ruci, previjali mi, previjala i dosadilo mi da pazim pod tušem i pređem dove sapunom po goloj rani - bez iritacije. Mislim da su najveća prevara bebi sapuni čiji ph nije prilagođen koži , bazni su.
Ne moraš mi verovati :D
nznm pre je onaj merimin oslepljivac bio mama
bukvalno ti opere sve grehe zadnjih pola godine
ovi muski gelovi za tusiranje su njesra
a sapuni neam pojma

To ne koristim godinama. Odličan ti je onaj kristal. Ima u dm.
balea-antitranspirant-deostick-kristall.png
Ja sam kupovala plavi ovo je izgleda nešto novo.
Nema miris ali sprečava mirise.

• Podržavam
Reactions: Red
Dugo sam koristila ovaj Neutro Roberts, ali ga odjednom nigde nema, ni uživo, ni online, a meni se opasno otanjile zalihe, na drugoj trećini poslednjeg sam.
Šta biste mi preporučili? Godinama nisam nijedan drugi koristila, pa nemam ni ideju. Ali mi je bitno da bude tečni sa kuglicom i da ne ostavlja fleke na odeći, podrazumeva se da štiti od neprijatnih mirisa tokom dana.

neutro-roberts-roll-on-green-fresh-50ml-cene.jpg

Bataljuj te gluposti, dezodoranse, rollonove i slicno.
Uzmes nuud i zaboravis na sve 😎

Dugo sam koristila ovaj Neutro Roberts, ali ga odjednom nigde nema, ni uživo, ni online, a meni se opasno otanjile zalihe, na drugoj trećini poslednjeg sam.
Šta biste mi preporučili? Godinama nisam nijedan drugi koristila, pa nemam ni ideju. Ali mi je bitno da bude tečni sa kuglicom i da ne ostavlja fleke na odeći, podrazumeva se da štiti od neprijatnih mirisa tokom dana.

neutro-roberts-roll-on-green-fresh-50ml-cene.jpg
Imaš i dalje, samo crveni. Ja ga koristim. U DM-u. Važno je da je bez aluminijumskih soli, bez parabena i parafina.

Znači žena pita preporuku za roll-on, isključivo za roll-on, ti satra i sebe i nas sa preporukom nečeg drugog :D
Nije pitala za savjet šta da koristi. Kontaš?
Kontekst nije roll-on nego je kontekst resavanje problema zbog kojeg se inicjalno koristi roll-on.
Tako da je moj predlog u okviru konteksta teme.

A posto vecina ovde nudi i stikove i razne druge zaiebancije koje nisu roll-on, a ti meni samo repliciras, zakljucak je da imas nesto protiv mene. Ali nemas nista efikasno, tako da ti dzaba ove upadice :D

Kontekst nije roll-on nego je kontekst resavanje problema zbog kojeg se inicjalno koristi roll-on.
Tako da je moj predlog u okviru konteksta teme.

A posto vecina ovde nudi i stikove i razne druge zaiebancije koje nisu roll-on, a ti meni samo repliciras, zakljucak je da imas nesto protiv mene. Ali nemas nista efikasno, tako da ti dzaba ove upadice :D
Ma nije tačno, mislim nije ni da si mi među dražim forumašima, samo sam reagovala onako kako ja moram. Nudiš i preporučuješ kremu koja može napraviti problem, krema koju ti preporučuješ je u fazonu Lidera kreme, ona ne neutrališe mirise ona spriječava nastanak "mirisa" i vrlo lako tako može da se desi da zaštopaju znojne žlijezde i eto problema. Nije cilj zaustaviti znojenje već neutralisati mirise.
Osim toga, malo gulgaj mišljenja i iskustva pa ćeš vidjeti koliko je nezadovoljnih proizvodom koji ti preporučuješ.
Osim toga, kome je potrebno ovo? :D
6-7 sedmica :D

Starter pack je kao stvoren za sve koji žele isprobati ovaj proizvod. Sadrži jednu tubu dezodoransa od 15 ml s kojom ćete održavati svježinu pazuha 6 do 7 tjedana.

Ma nije tačno, mislim nije ni da si mi među dražim forumašima, samo sam reagovala onako kako ja moram. Nudiš i preporučuješ kremu koja može napraviti problem, krema koju ti preporučuješ je u fazonu Lidera kreme, ona ne neutrališe mirise ona spriječava nastanak "mirisa" i vrlo lako tako može da se desi da zaštopaju znojne žlijezde i eto problema. Nije cilj zaustaviti znojenje već neutralisati mirise.
Osim toga, malo gulgaj mišljenja i iskustva pa ćeš vidjeti koliko je nezadovoljnih proizvodom koji ti preporučuješ.
Osim toga, kome je potrebno ovo? :D
6-7 sedmica :D

Starter pack je kao stvoren za sve koji žele isprobati ovaj proizvod. Sadrži jednu tubu dezodoransa od 15 ml s kojom ćete održavati svježinu pazuha 6 do 7 tjedana.

Koristim vec 2 godine i ne da sam zadovoljan, nego svi do jednog kojima sam preporucio su prezadovoljni.

Nikada nikome ne bih preporucio nesto sto nisam isprobao.

A da postoje moguci nezeljeni efekti - pa postoje i kod ispijanja vode, i kod obicnog sapuna jbg, ajmo da se ne kupamo 😂

Koristim vec 2 godine i ne da sam zadovoljan, nego svi do jednog kojima sam preporucio su prezadovoljni.

Nikada nikome ne bih preporucio nesto sto nisam isprobao.

A da postoje moguci nezeljeni efekti - pa postoje i kod ispijanja vode, i kod obicnog sapuna jbg, ajmo da se ne kupamo 😂
Ja uopšte ne sumnjam u to da ti odgovara i u kvalitet iste kreme. Sve je indvidualno.

A ovo ti je vise stvar ukusa a i potrebe
Ja te mokre roll on ne podnosim, mokro mi pod miskom i gadno

A inace neutro roberts obozavam jer imaju paletu sa citrusima i lepo drze, ne usmrdim se brzo, ali uzimam u spreju, ne roll on
Ako hoces probaj njihove sprejeve, dok je nestasica tog tvog, stvarno su dobri, ne prave iritacije ko drugi
Sa tim neutro robertsom se cesto desava nestasica, zimus nisi mogo naci njihove sprejeve u radnja, sad se vratili...ne znam sta zajebavaju

Dove je uvek bio dobar, on ti je klasik, isto dobro drze i ne prave iritacije. Kod njih je meni licno problem dosadna paleta mirisa a i cena, duplo su skuplji od ostalih

Idi na pijacu kod ovih sto svercuju iz madjaronije, tamo ako nema e onda nema nigde!

• Podržavam
Reactions: Red

Back