Preporucite auto skolu u Novom Sadu koja je najbolja

Auto skola Floyd najgora na svetu, meni je instruktor bio seljacina Nenad Babic, pola toga me nije naucio. Od 15oro kandidata polozi troje, uglavnom oni koji se obucavaju kod buljavog vlasnika Emila Turaja

- - - - - - - - - -

Jednom sam bila nesto kod njih i kazem imam 4000 hiljade a lopov Emil kaze: "Pa mozes kod nas sacuvati te 4000"
 
U stvari nije to ni lose da se polaze u gradu. Problem je ako te zapadne los instruktor. Mene je onaj moj pogresno zmigavce naucio i sta dalje da pricam. To sam saznala tek kad sam kod drugog instruktora vozila. Jos ovi iz Floyda cesto menjaju instruktore, verovatno rade za 25 000 pa nece da se dugo zadrzavaju. Bitno da imaju utegnutu sekretaricu, kao da je sekretarica bitna za ugled auto skole a ne instruktori
 
Ja sam polagala pre 5 godina. Autoskola Volan
Iskreno nemam nista pozitivno.

Prvi cas sam ja vozila preko mosta slobode iako nikad pre u zivotu nisam sela za vozacevo mesto. Covek mi se nikada nije predstavio a mene je bilo sramota posle da pitam (imala sam 17godina). Ucila sam na puntu. Instruktor je krajnje neozbiljan. Isli smo za vreme trajanja tih 1h i 30min do Kaca do mlina da on kupi brasno do Univera itd.
Jednom prikom iduci od Tempa prema centru, posle onog podvoznjaka iskocilo mi je dete, zakocila sam u poslednjem trenutku.
Za vreme casa telefonirao

Kad god bih mu se pozalila on bi rekao kako se samo ja zalim na njegovo ponasanje i kako on za tih 1.5h ima pravo na bar 15min pauze. tako da moj dvozas (45min x 2) uglavno bi aktivno trajao oko 1h i 15min (sto ako ponozite sa 20 puta nije malo)

Prvi utisak je bio "ova skola je u fazi raspadanja" jer im je kancelarija takva no nisam ja odlucivala vec roditelji.

U svakom slucaju, moj savet ZAOBIDJITE U SIROKOM LUKU auto skolu Volan
 
Par mojih drugarica iz srednje je isto polagalo u auto skoli Volan i sve su polozile iz prve, nisam cula da je neka imala losa iskustva. U stvari jedna je pricala da joj je instruktor stavljao ruku na nogu. One su polagale 2010/2011. Eto budala ima svugde. Jos je moja obuka naspram tvoje bila i dobra, ako zanemarimo da smo parkiranje malo vezbali i da je instruktor bio zagoreli perverznjak
 
Ja konacno polozila, iz drugog puta u drugoj auto skoli. Sve stoji sto sam rekla za auto skolu Floyd. Djubre od vlasnika mi je jedva izdalo potvrdu da sam se kod njih obucavala i to mi je naplatio 5000 din. Da nisam zvala Potrosacki savetnik verovatno bi mi uzeo onu knjizicu i sve bih morala od pocetka. Tako da moj savet je za sve koji nalete na ovu temu da beze od auto skole Floyd. Tamo mozes da polozis jedino ako te vlasnik (Emil Turai) obucava i ako dodatno platis. Oni koji se obucavaju na slabijim automobilima, kao sto sam ja na jugu (ej 2012.godina i jugo) padaju jer verovatno imaju neki interni dogovor da kandidate nista ne nauce. Jbt ne nauce te da gledas retrovizore, ne objasne ti poligon, NISTA. Ne znam samo gde mi je bila pamet pa ih nisam odmah promenila, ovako sam im dala 700 evra ni za sta :fdlan:
Sva sreca za mene je ovo konacno gotovo.
 

Back
Top