Quantcast

Преношење оружја ?

KraNp

Iskusan
Poruka
6.621
Хтео бих да купим преко познаника стари, зарђали и онеспособљени пиштољ из другог светског рата у Русији. Он би га донео у Србију. Занима ме, колико је то изводљиво и ако јесте који папири требају? Хвала !

Poruka
24.109
Хтео бих да купим преко познаника стари, зарђали и онеспособљени пиштољ из другог светског рата у Русији. Он би га донео у Србију. Занима ме, колико је то изводљиво и ако јесте који папири требају? Хвала !
Не може никако.
Питај у СУП-у.

Poruka
24.109
Имам неке људе у полицији па ћу да их питам. Мислим да они то најбоље знају.
И њих да замолиш да ти ,,испослују'' преношење па неће моћи.
Покушај да ту зарђалу кубуру пребацујеш део по део. А за органе на царини припреми причу да ти баш тај део недостаје да комплетираш то ,,трофејно оружје''. Па ако ти поверују -добро је.

KraNp

Iskusan
Poruka
6.621
Ма то ја гледо јуче нешто на ЈТ и пало ми тек јуче на памет да ли би могао неки тетејац да се пренесе вамо. Има нека пијаца у Москви где се продају ископине из свих ратова. Нешто контам.....што би правили фрку око комада зарђалог и пропалог пиштоља. Ако треба, нека га и тамо онеспособе да ради. Мој ћале кад је некад радио у полицији каже да се оружје прво налије оловом у цев и извади се ударна игла. Тек онда може да се региструје као трофеј.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.