Preminuo Žarko Laušević (1960 - 2023)

falconcrest

Primećen član
Poruka
793
Glumac Žarko Laušević preminuo je je danas 15.11.2023. godine u 63. godini života, posle kraće i teške bolesti.

https://informer.rs/zabava/kultura/847143/preminuo-zarko-lausevic

Sjajan glumac, neka počiva u miru !!!

798988_zarko-cb2_m.webp

Poslednja izmena od moderatora:
kao i Glogovac.. nikad mi neće biti jasni ljudi koji puše..al eto
Не мора бити пресудно, имаш маса пушача доживе 90+ година.
Генетика, стил живота, свашта нешто.Генерално глумци живе брз и неуредан стил живота.

% nije ni bitan, posebno kada je neko koga poznaješ. O drugim "C" dijagnozama da ni ne govorimo.
bitan je jbg
samo 10 % obolelih od raka pluća su nepušači kaže studija
Sinai’s Tisch Cancer Institute iz Nju Jorka.. inače i ostale studije imaju slične rezultate koji se razlikuju u par %
smatra se da tih 10 % ( koji ne puši ) dobiju rak pluća usled izloženosti duvanskom dimu u smislu pasivnih pušača.. ono puši muž, žena ne i žena oboli..
dakle gotovo je nemoguće dobiti rak pluća ako si nepušač i ako ne živiš sa nekim ko je pušač.. postoji neka mogućnost al jbg baš je mala

jbg dobar glumac..

Један од ретких глумаца који ће привући сву пажњу гледалаца чак и кад је у позадини сцене.

nek mu je večna slava

За то се постарао овом улогом:

„Срби знају за нешто скупље од главе.”

Istina je, preminuo je. Ja sada idem kod Anite. Preminuo je danas oko 12 časova. Ležao je u bolnici "KBC Bežanijska kosa". Bio je loše i na kraju eto, nije uspeo da se izbori. Anita je dobro, dobro je ovo podnela, svaka joj čast. Valjda joj je lakše kada vidi dete, ne znam. Ćerka je sa njom, a ja sada idem gore. Svima nam je žao. Izvinite, ali ne želim i ne mogu da pričam više - rekla nam je.

Jednom se potrefio Ćiprijani i sad boriti se... Nit je da se ja borim sa Divcem i Stojakovićem oko plaćanja računa, bez obzira koliko hoćeš i želiš, samo te pogledaju kao: Nemoj, molim te! Tu je bilo i neko vino koje ne znam koliko košta. Njujork noću i ne poznajem, ne izlazim, i... Sutradan mamuran dolazim i shvatim da ja, u stvari, radim moleraj prva vrata pored Ćiprijanija za dnevnicu od 80 dolara, a ceh je sinoć bio ne znam ni koliko. To je neki apsurd... Učinilo je sve to da budem oprezniji - rekao je Laušević.

Back