Preminuo Muhamed Filipovic,covek koga Bosnjaci nisu poslusali!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
E pa vidiš, tu silu su sasekli Srbi, dok je Bajazit umro u ropstvu te sile. Nešto se mislim, mogao je lagano Stefan posle Angore da pobije preostale Bajazitove sinove i tako obezglavi Turke za duže vreme. U tom slučaju ne bi nastao ti i ne bismo imali nikakvih problema :kafa:
Zar nisu Srbi imale 2 zeta Turčina, a Turci 2 snajke Oliveru Lazarević i Maru Branković. Kad je Mari umro muž , malo se vratila vamo a zatim pobjegla glavom bez obzira nazad u Stambol.
 
Vidio si da su se u Kozarcu borili protiv svih, a četnici sarađivali sa NDH i nacistima protiv partizana.
Muslimani se nisu borili protiv ustaša već su bili u ustašama. To vi prikrivate,izmišljate neku partizansku tradiciju. Daleko više je Hrvata bilo u partizanima nego vas. Bilo koji spomenik poginulim partizanima nećeš naći ni 2% muslimanskih imena i prezimena. Kozarac je za vrijeme II Svjetskog rata gotovo prošao bez ljudskih žrtava,zato je platio cijenu u ovome ratu. Sve muslimanske milicije su bile na platnom spisku NDH. Za posebne nagrade ti milicioneri su dobijali srebrne kolajne( značke). Da ste ušli u sukob sa ustašama na Kozari,pa vas ne bi bilo ni 500 u Kozarcu na popisu 1991.
 
Zar nisu Srbi imale 2 zeta Turčina, a Turci 2 snajke Oliveru Lazarević i Maru Branković. Kad je Mari umro muž , malo se vratila vamo a zatim pobjegla glavom bez obzira nazad u Stambol.

Potpuno nebitno za činjenicu da su u tom momentu Srbi držali sudbinu Turaka u svojim rukama, pa tako posredno i tvoju. Vidiš, toliko o tvom pokušaju naroda, ne bi ga uopšte bilo da je kojim slučajem Stefan rešio da pobije Bajazitove sinove :kafa:
 
E pa vidiš, tu silu su sasekli Srbi, dok je Bajazit umro u ropstvu te sile. Nešto se mislim, mogao je lagano Stefan posle Angore da pobije preostale Bajazitove sinove i tako obezglavi Turke za duže vreme. U tom slučaju ne bi nastao ti i ne bismo imali nikakvih problema :kafa:
Zet Bajazit je pomagao punici knjeginji Milici oko neposlušnog sina Vuka. Da nije bilo Turaka, međusobno bi se iskobili. A ti nikad ne bi čuo za Srbe :)
 
Zet Bajazit je pomagao knjeginji Milici oko neposlušnog sina Vuka. Da nije bilo Turaka, međusobno bi se iskobili. A ti nikad ne bi čuo za Srbe :)

Da, samo što je zet Bajazit crk'o u mongolskom tvorza, njegova vojska bila uništena, a Stefan lagano mogao da dovrši ono što su Mongoli započeli, samo se baš tad setio čojstva i junaštva pa poštedeo Turke...
 
Muslimani se nisu borili protiv ustaša već su bili u ustašama. To vi prikrivate,izmišljate neku partizansku tradiciju. Daleko više je Hrvata bilo u partizanima nego vas. Bilo koji spomenik poginulim partizanima nećeš naći ni 2% muslimanskih imena i prezimena. Kozarac je za vrijeme II Svjetskog rata gotovo prošao bez ljudskih žrtava,zato je platio cijenu u ovome ratu. Sve muslimanske milicije su bile na platnom spisku NDH. Za posebne nagrade ti milicioneri su dobijali srebrne kolajne( značke). Da ste ušli u sukob sa ustašama na Kozari,pa vas ne bi bilo ni 500 u Kozarcu na popisu 1991.
Neka ode na spomenik na Kozari. Ima jedan ovalni prostor sa uklesanim imenima. Ne znam tačno koliko, ali sigurno desetak hiljada, a na prste jedne ruke mogu se izbrojati muslimanske žrtve. Kozarac je odmah kad se krene uspon na Kozaru.
 
Muslimani se nisu borili protiv ustaša već su bili u ustašama. To vi prikrivate,izmišljate neku partizansku tradiciju. Daleko više je Hrvata bilo u partizanima nego vas. Bilo koji spomenik poginulim partizanima nećeš naći ni 2% muslimanskih imena i prezimena. Kozarac je za vrijeme II Svjetskog rata gotovo prošao bez ljudskih žrtava,zato je platio cijenu u ovome ratu. Sve muslimanske milicije su bile na platnom spisku NDH. Za posebne nagrade ti milicioneri su dobijali srebrne kolajne( značke). Da ste ušli u sukob sa ustašama na Kozari,pa vas ne bi bilo ni 500 u Kozarcu na popisu 1991.
Mi smo imali muslimansku miliciju, ona je branila kućni prag.
A četnici su sarađivali sa NDH, ustašama, ino-nacistima i ino-fašistima.
 
Mi smo imali muslimansku miliciju, ona je branila kućni prag.
A četnici su sarađivali sa NDH, ustašama, ino-nacistima i ino-fašistima.

Ne, vi ste bili ustaše. Nekada tvoja Fazlagića Gori Kula je bila jedno od poslednjih ustaških uporišta, tako da konkretno ti tek nemaš ništa sa partizanima. Da si kojim slučajem bio rođen u ono vreme i nosio pušku, ti isti partizani bi te ubili k'o Ratko Mladić teroriste.
 
Ne, vi ste bili ustaše. Nekada tvoja Fazlagića Gori Kula je bila jedno od poslednjih ustaških uporišta, tako da konkretno ti tek nemaš ništa sa partizanima. Da si kojim slučajem bio rođen u ono vreme i nosio pušku, ti isti partizani bi te ubili k'o Ratko Mladić teroriste.
Mi smo imali muslimansku miliciju koja je branila Kulu od četnika koji su svuda oko nas. Poslije rata su partizani 5 godina trijebili četnike po planini, i onda je neko znao poginuti kad četnici naprave zasjedu u šumi.
 
Mi smo imali muslimansku miliciju koja je branila Kulu od četnika koji su svuda oko nas. Poslije rata su partizani 5 godina trijebili četnike po planini, i onda je neko znao poginuti kad četnici naprave zasjedu u šumi.
Da, vojni uspesi bosanskih muslimana u Drugom svetskom ratu su bili presudni... :hahaha:
Vaše jedinice i komandanti su nadaleko poznati. :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top