Preminuo Marko Živić: Glumac izgubio borbu sa koronom, umro u 49. godini

Belgradeboy

Domaćin
Poruka
3.162
Nek pociva u miru. 😢

Cim sam video vest da je na respirator pomislio sam nece valjda i on, ali na godine mislio sam da ce duze biti na aparatu i da ce se izboriti. Nazalost, za samo cetiri dana je napustio ovaj film, predstavu, ulogu zvanu zivot.

Video sam da je duhovit covek uz pokojnog Madzgalja i Andriju, Marko je bio treci musketar duhovitih glumaca, generalno ljudi na javnoj sceni.
Bas mi je bilo zao kad su mu sa Foxa ukinuli emisiju, a secam se njegov odgovor je bio samo dosli neki ljudi i rekli nema vise da bi dali prostora za onog klipana Ivana Ivanovica koji nema ni 0, 1 % harizme, duhovitosti i talenta za to sto radi.

U svakom filmu, seriji je makar na 5 min bio njegov lik, svuda se mogao ocekivati da ce da iskoci. Ja sam ga prvi put video u na tvu u seriji Ljubav, navika, panika kao sluzbenika u banci kad ga Nikola Simic (Mića) moli za produzenje roka za otplatu kredita na jos 7 dana. Marko kaze "U kom smislu 7 dana". Posle toga ga je svuda bilo. Video sam ga u pozorištu u Bdpu u Maratoncima.

Mr No

Buduća legenda
Poruka
43.933

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.