Preminuo Marko Živić: Glumac izgubio borbu sa koronom, umro u 49. godini

Stevcina zabica

Stara legenda
Poruka
98.574
Marko Živić rođen je u Kruševcu 4.aprila 1972. godine, završio je Akademiju primenjenih umetnosti u Novom Sadu. Veliki uspeh postigao je u pozorišzu i na filmu.

Glumio je u brojnim filmovima i serijama, te iza sebe ostavio mnogo uspešnih projekata.

Pamtićemo ga po ulogama u serijama i filmovima "Hitel sa 7 zvezdica", "Ljubav, navika, panika", "Pozorište u kući", "Premijer", "Montevideo Bog te video", "Senke nad Balkanom", "Žigosani u reketu"

2754597_marko-zivic02-news1-dragan-kadic_ff.jpg
 
Moja doktorka je ovako rekla svima nama .
" Nisam pristalica da se maloletni vakcinišu ali svi puletni bi trebalo , nosite maske rukavice i dezinfekciju sa sobom , a u kući imajte za svakoga hemomicin i palitrex , ako se pojavi temperatura i simptomi onda hemomicin ( jer on ne deluje bez temperature) ako nema temperature a imaju simptomi onda palitrex .
Jer dok dođete na red kod lekara u prepunim čekaonicama prvo se možete zaraziti od drugih iako nemate još proveren test na koronu a drugo možete i zakasniti jedan dan sa terapijom. "
 
U , šta je ovo , oštro napada trudnice, glumce, popove , kakava je ovde vrčka.
............................................................................................................................
Znam osobe koje po cenu života nisu dali da se intubiraju i preživeli su jedva ali preživeli .
Svi umiru samo politicari su imuni !
 
Moja doktorka je ovako rekla svima nama .
" Nisam pristalica da se maloletni vakcinišu ali svi puletni bi rebalo , nosite maske rukavice i dezinfekciju sa sobom , a u kući imajte za svakoga hemomicin i palitrex , ako se pojavi temperatura i simptomi onda hemomicin ( jer on ne deluje bez temperature) ako nema temperature a imaju simptomi onda palitrex .
Jer dok dođete na red kod lekara u prepunim čekaonicama prvo se možete zaraziti od drugih iako nemate koronu a drugo možete i zakasniti jedan dan sa terapijom. "
Svaka joj cast...Zato cuvajte se...Ja sam kod korone dobijala neomicin,ali ne palitrex..svasta drugo...no,dobro je po preporuci se cuvati...ovaj soj je vrlo brz..a ljudi su neodgovorni,retko ko je sa maskom napolju,cak i u prodavnicama...Nadam se da ublazava stvaari kod vakccinisanih,a jesam...
 
Veliki je ovo gubitak, istinski mi je žao jer je bio krajnje simpatičan i drag lik još kad se tek pojavio i izvodio neku pitku (stand up?) komediju, ali nekako više nemam onaj isti odnos prema smrti kao pre oko dve godine, ili kao do relativno skoro.
Neka počiva u miru.
Nedostajaće.


Pogledaću ovo ponovo, ali Šutanovac je rekao nešto što mi je momentalno bilo DAAA!: ''Dobar ti je show... Ne znam stvarno šta će ti gosti?''
Marko Živić: ''Pravo da ti kažem, ne znam ni ja!''
:zcepanje:
 
Veoma cudnovata pojava,kao da imaju neki carobni napitak..
Dva Trampova leka

"Bamlanivimab"

Skup i pun antitela


Lek "bamlanivimab" je inovativni lek koji je pomogao u ekspresnom ozdravljenju američkog predsednika Donalda Trampa, kada je u narodu postao poznat kao "Trampov lek". On se daje putem intravenske infuzije i za lečenje je potrebna samo jedna doza. Međutim, ovaj lek je jako skup i jedna doza košta oko 2.000 evra. Srbija je u aprilu naručila oko 2.000 doza ovog leka. "Bamlanivimab" pripada grupi monoklonskih antitela i sadrži veću količinu antitela nego krvna plazma čoveka koji je preležao kovid sa težom kliničkom slikom.

https://www.kurir.rs/vesti/drustvo/...h_notification&utm_campaign=push_notification
 

Back
Top