Quantcast

Preminuo Bora Drljača

Mr.Infinity

Veoma poznat
Poruka
12.725
Preminuo Bora Drljača

M. K. 11. oktobra 2020. 21:25

Pevač Bora Drljača preminuo je danas u 80. godini života.

Borislav Boro Drljača je pevač narodne muzike koji je rođen 29. avgusta 1941. godine u selu Donja Suvaja, u opštini Bosanska Krupa. Borin otac Branko je bio ekonom, poslovođa u trgovini i matičar, a takođe je lepo pevao i svirao gitaru.

Majka Stoja je bila ekonom i stradala je u Drugom svetskom ratu. Posle njene smrti, otac se ponovo oženio, a pevaču nije ostala nijedna majčina slika.

https://www.krstarica.com/zabava/so...m_medium=text_link&utm_campaign=banner_header

Otpevao je svoje. Neka počiva u miru i neka mu je večna slava. :sad2:

jolemisa

Veoma poznat
Poruka
12.357
Nisam voleo ove njegove novije pesme,ali secam se par starih,koji su bili i ostali hitovi.Kao na pr. Nevernice moja,proklet da je zivot cijeli,sve za ljubav ja sam dao,za ljubav tvoju mladost sam dao.I jos nekih ne mogu sad da se setim.Neka mu je vecna slava.

sasasta

Elita
Moderator
Poruka
22.769
Nisam voleo ove njegove novije pesme,ali secam se par starih,koji su bili i ostali hitovi.Kao na pr. Nevernice moja,proklet da je zivot cijeli,sve za ljubav ja sam dao,za ljubav tvoju mladost sam dao.I jos nekih ne mogu sad da se setim.Neka mu je vecna slava.
da , imao je nekoliko dobrih pesama nekad , mada je lose pevao.

kao i era uostalom , zato su isli na sou i galamu.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.