Премијерка: Вучић де факто није више део СНС, за народ је председник Србије

Patata Caliente

Buduća legenda
Poruka
29.477
Ana Brnabic Pantelic jos jednom odvaljotkom u javnosti ulazi u Vecne anale aleje Bisera

Истакла је да је Вучић током изборне кампање најмање времена посветио промоцији странке, већ да се бавио проблемима грађана и решавао озбиљне проблеме, као што је криза у Украјини.


Dakle culi ste, Vucic ce da resi Ukrajinu. Kaze Ana da je Vucic resavao u past tense, al ne kaze kako je resio. Dakle uskoro, kao i reforme sudova i ulazak u EU, tamo negde oko 2039e

Ako nista, bar je dosledna interesima Srbije, Krim je Ukrajina, Kosovo je Srbija

али се придружујемо осудама где се крши територија Украјине

Nije autorska.


Ceo tekst na https://www.politika.rs/scc/clanak/...je-vise-deo-SNS-za-narod-je-predsednik-Srbije
 
Мозговно шабанисање и чарапање изгубљених пуфни у ганглијама ниже интелигенције оличене у лезбејско натовски малоумним кулоарима главурде наше премијерке.
 
Ana Brnabic Pantelic jos jednom odvaljotkom u javnosti ulazi u Vecne anale aleje Bisera




Dakle culi ste, Vucic ce da resi Ukrajinu. Kaze Ana da je Vucic resavao u past tense, al ne kaze kako je resio. Dakle uskoro, kao i reforme audova i ulazak u EU, tamo negde oko 2039e

Ako nista, bar je dosledna interesima Srbije, Krim je Ukrajina, Kosovo je Srbija



Nije autorksa.


Ceo tekst na https://www.politika.rs/scc/clanak/...je-vise-deo-SNS-za-narod-je-predsednik-Srbije
Vucic je van SNS -a lagano odšetao u legendu...
 
Ama brate c
Ana Brnabic Pantelic jos jednom odvaljotkom u javnosti ulazi u Vecne anale aleje Bisera




Dakle culi ste, Vucic ce da resi Ukrajinu. Kaze Ana da je Vucic resavao u past tense, al ne kaze kako je resio. Dakle uskoro, kao i reforme sudova i ulazak u EU, tamo negde oko 2039e

Ako nista, bar je dosledna interesima Srbije, Krim je Ukrajina, Kosovo je Srbija



Nije autorska.


Ceo tekst na https://www.politika.rs/scc/clanak/...je-vise-deo-SNS-za-narod-je-predsednik-Srbije
Bre ti si klon, jesam pogodio?
 
Мозговно шабанисање и чарапање изгубљених пуфни у ганглијама ниже интелигенције оличене у лезбејско натовски малоумним кулоарима главурде наше премијерке.
Vucic je van SNS -a lagano odšetao u legendu...
Pa, nije neuobicajeno za sizofrene da mesecare :lol:
ах одустах од поста..... не вреди....
Ama brate c

Bre ti si klon, jesam pogodio?
Probni balon, opipavanje pulsa naroda šbb kbb da se vucic posveti trenerskom poslu u košarci.
Kako opuštajuća tema, kao da sam na jezeru - sunce, nebo i ...

 
Kako opuštajuća tema, kao da sam na jezeru - sunce, nebo i ...

A ja kao na straži na Avali.... Ptičice cvrkuću, a ja čekam smenu, jer nisam oka sklopio hahaha....

Mada ovo je ipak selo prigradsko, a ono je ipak bila selo šumsko..... Ma, šta beše tema? Barjaktari ili?
A ovaj što visi iz Frižidera, neka visi još malo....ne pamtim da sam doručkovao u pola 6 ujutru, davno bilo, mora neki brod da je bio, kad nam se baš ranilo, ili kad sam išao negde ni sam ne znam gde ali se moralo ići, jer se odlučilo da se mora ustati rano i ići...... sve je dar života, a ostalo, filozofija.....

https://youtu.be/2vuROrZJ3XY
 
Jesam, ja sam klon od Nese Slinavog

Samo nisam tvoj brat c, to si pogresio
Još kad bi znali i razlike.

Bot je onaj koji uradi šta mu je naredjeno, jer neće da misli jer zna da ne može da to shvati, ali može da prihvati. Obično su to mašine, ali ima i ljudi medju nama, pa čak i oni koji prave nove male ljude, oni koji čuvaju te iste, oni koji odgajaju, oni koji računaju ili sabiraju, kako god da se uzme. Prva rečenica.

Klon je ono-onaj-ona-oni koji urade-i ono što misli da mu je naredjeno. Misli. A opet ne prihvata a opet uradi. I ovo su to uglavnom samo ljudi, iako niko nije identičan klon drugome, nadam se da nikad to neće ni biti. Klon mašine je bot. Klon čoveka pa i slinavog, je klon čoveka koji je isto slinav. Ko nikad nije slinio?

Razlike su očigledne, a toliko minorne. Većina sa ove strane Dunava, Save, Morave, i Drine, i ne zaboravimo i Tise, Timoka, Tare i Treseta su i klonovi i botovi. Jedino čiji, eh, većina je oprezna pa ne gura nos medju sabirne centre....
Cilj novih promena je da je svako samostalan koliko može, zdrav koliko mu je dato, i uspešan koliko se trudi, a radostan i vedar koliko je živ.....

Rezultati su nada sa vaše strane, ljubav sa moje. Jer nažalost ma koliko da se trudimo da se takmičimo nismo isti, ili ste prebrzi ili prespori za mene, retko kada u istoj dimenziji, ali valjda je to sledeći cilj spajanja nade i ljubavi u postizanju cilja, odnosno rezultata, igre botova i klonova, u igri zvanoj Krstarica.

Bot je mač sa dve oštrice. A klon, samo mač.

A vama treba magični štapić.....
 
skip. izvini ne pada mi na pamet da citam 2km proseravanja.
Dopada mi se tvoj potpis. Hoćeš da kažeš da svi glume od muke?

Nije bas tako, svaka muka ma koliko trivijalna se zove tako jer jeste mukica, muka, muketina, ili 2km hleba na putu.....a da ti jedes samo mrvice...

RamboX je aktiviran. Prvi na redu su WeChat ekipica.
 
Dopada mi se tvoj potpis. Hoćeš da kažeš da svi glume od muke?

Nije bas tako, svaka muka ma koliko trivijalna se zove tako jer jeste mukica, muka, muketina, ili 2km hleba na putu.....a da ti jedes samo mrvice...

RamboX je aktiviran. Prvi na redu su WeChat ekipica.
to je vec bolje.
ali kontas da ekipica podrazumeva plural potencijala, a ne botove.

ramboX nisam isprobavao, jer je i sam naziv vrlo nemastovit, dakle upucuje me da author sigurno nije proizveo nesto epohalno da bi menjali, a kopije chroma i edge-a ne mogu da zamene originale nikada

dakle ili nesto potpuno novo...ili nista.
 
to je vec bolje.
ali kontas da ekipica podrazumeva plural potencijala, a ne botove.

ramboX nisam isprobavao, jer je i sam naziv vrlo nemastovit, dakle upucuje me da author sigurno nije proizveo nesto epohalno da bi menjali, a kopije chroma i edge-a ne mogu da zamene originale nikada

dakle ili nesto potpuno novo...ili nista.
a šta je novo?
odustao sam i ja od tog RamboX.... dovoljni su appovi...I suvišni...
 
Мозговно шабанисање и чарапање изгубљених пуфни у ганглијама ниже интелигенције оличене у лезбејско натовски малоумним кулоарима главурде наше премијерке.
Well Done Ok GIF by funk
 

Back
Top