Premijer: "Rumunija nece priznati nezavisnost Kosova"

ilkebgd

Primećen član
Poruka
855
Rumunija neće priznati nezavisnost Kosova
Blic - Pre 58 minuta

Rumunija neće priznati nezavisnost Kosova i Metohije jer ima "ozbiljne rezerve" prema načinu na koji se želi postići takav status
, izjavio je danas u Briselu rumunski premijer Kalin Popesku Taričeanu, na marginama sastanka šefova država ili vlada Evropske unije.

"Nećemo priznati nezavisnost Kosova... Nećemo to učiniti zato što imamo ozbiljne rezerve prema načinu na koji se taj status može postići i prema mogućim posledicama koje bi to ostavilo na zapadni Balkan", istakao je rumunski premijer.

Kosovo je jedna od glavnih tema današnjeg samita EU.
 
Rumunija neće priznati nezavisnost Kosova
Blic - Pre 58 minuta

Rumunija neće priznati nezavisnost Kosova i Metohije jer ima "ozbiljne rezerve" prema načinu na koji se želi postići takav status
, izjavio je danas u Briselu rumunski premijer Kalin Popesku Taričeanu, na marginama sastanka šefova država ili vlada Evropske unije.

"Nećemo priznati nezavisnost Kosova... Nećemo to učiniti zato što imamo ozbiljne rezerve prema načinu na koji se taj status može postići i prema mogućim posledicama koje bi to ostavilo na zapadni Balkan", istakao je rumunski premijer.

Kosovo je jedna od glavnih tema današnjeg samita EU.
:idea: svašta se dešava iza kulisa.:idea:
 
Rumuni su uvek bili jaki i prinicipijelni.........:):):):)...do prve uplate na ziro - racun :)
Tako su i kenjali kako nece dozvoliti da se koristi njihov vazdusni prostor za bombardovanje srbije....

A onda su legle pare..:):):)

Dobro, za postenje sam mozda preterao;), ali njima, svakako ne odgovara nezavisno Kosovo jer imaju problem sa separatistickim tendencijama madjarske manjine u Transilvaniji. Znas ono, "ne laje kera sela radi..."
 
Bar da ih ima desetak:?
Za sada tri izričite protiv, Kipar, Rumunija i Slovačka.
Valjda neće Grci da ispale, tu je i Španija jer se i o njihovom dupetu radi
Ostali, sve jasno odavno!

Hoce, prema pisanju grcke stampe, napravili su dil sa EU, oni da priznaju Kosovo u zamenu za podrsku u vezi spora sa imenom Makedonije. Ma, grci su stare pi*ke dvolicne i huljave.
 
tako je bre bjromche grci onu mamicu im njihovu neche da priznaju bjrom pod njenim vishevekovnim drzhavnim imenom
ahahah

leavethenet.jpg
 
Ja sam nesto razmisljao pogledajte mapu nesto nisam bas vest ali necete mi zameriti
Plavo su zemlje koje su rekle da nece priznati kosovo bez saveta bezbednosti tj nikad.
Zuto su one koje su otvoreno za nezavisnost.
Zeleno su one koje jos nemaju jasan stav ili ga imaju ali ga ne iznose bar ne javno.

E sada malo bolje pogledajte ako i proglasi nezavisnost okruzena je zemljama koje ga ne priznaju tu nema buducnosti .
 

Back
Top