Quantcast

Premijer liga 2020/2021

Straks92

Buduća legenda
Moderator
Poruka
40.824
POČINJE PREMIJER LIGA! Sada sa TRI kandidata za titulu?

Liverpul je doveo Kostasa Cimikasa, Mančester Siti Ferana Toresa, Nejtaka Akea, a čeka se i Kalidu Kulibali, kad već nije mogao Lionel Mesi. Ali ako ćemo pošteno o tome ko je kako poslovao na tržištu saglasićemo se svi da je Čelsi apsoloutni pobednik prelaznog roka. Stigli su Kai Haverc, Timo Verner, Ben Čilvel, Hakim Zijeh, Tijago Silva, na pragu je i Eduard Mendi i deluje da će Frenk Lampard ove sezone imati s kim da se porva sa poslednjih sezona nedodirljivim rivalima sa vrha tabele.

Mada, ako je za suditi po procenama odstera kladionice MOZZART za Čelsi je još rano, pa je kvota da će Plavci biti šampioni Premijer lige baksuznih 13. Poređenja radi, veće se šanse daju Atletiku u Španiji, no Čelsiju u Premijer ligi.

Ako ćemo dalje o prognozama, MOZZART odsteri čak smatraju da je Siti ove sezone bliži povratku na tron no što je Liverpul odbrani titule. Kvota da će Siti biti prvak je 1,75, a na Liverpul čak 3,00. Opet poređenja radi, veće se šanse daju Barseloni u Primeri, no Liverpulu u Engleskoj.

U krug timova sa kakvim takvim šansama ulazi i Mančester junajted sa kvotom 17, dok su svi ostali autsajderi u šampionskoj trci, mada dosta govori to što je Arsenal sustigao Totenhem Žozea Murinja na kvoti 50. Pevcima se dakle ne piše dobro.

Sezonu inače otvara duel Fulama našeg Aleksandra Mitrovića baš sa Arsenalom koji je sa kvotom 1,60 veliki favorit na Krejven Kotidžu. Liverpul kreće protiv Lidsa Marsela Bijelsa, vrlo zanimljivog tima posle dovođenja Rodriga iz Valensije za 30.000.000 evra. Ipak, za povratnika u elitno društvo ovo je možda prevelik zalogaj za početak, pa je kec vredan kvote 1,35.

Još jedan zanimljiv meč čeka nas u nedelju, Totenhem protiv Evertona ojačanog Hamesom Rodrigezom za kvotu 1,90 na keca.

Mančester junajted i Mančester Siti su ovog vikenda na poštedi zbog igara u završnici evropskih takmičenja, dok Čelsi zatvara kolo u ponedeljak gostovanjem kod Brajtona u meču u kome tip na Plavce uplatu množi kvotom 1,70.

Biće ludo. Jer to je Premijer liga.

https://www.telegraf.rs/sport/fudbal/3236230-pocinje-premijer-liga-sada-sa-tri-kandidata-za-titulu

fortes

Buduća legenda
Moderator
Poruka
29.114
Polako Sotire...treba uklopiti taj potencijal a PL ipak ima drugačiji ritam u odnosu na BL da ne pominjem holandsku...a i odbrana im je daleko od tog nivoa.
Zna se čiji sam ali mislim da definitivno nemamo dubinu ni pozitivan zamah od ranije. Dakle iako bih jasno voleo da Liverpul odbrani titulu ipak je MC favorit broj 1,mi smo tu gde smo bili malo izduvani nakon titule ali kvalitet je ostao,Čelzi ako se sklope kockice može da napadne,Mutd iz prikrajka...uz standardno Arsenal i Totenhem da malo kvare matematiku...ali mislim da nemaju snage za potpuni napad na titulu.

Poslednja izmena:

fortes

Buduća legenda
Moderator
Poruka
29.114
Ne znam što Mitar nije počeo ali ako je bio umoran logičnije bi bilo da je odigrao prvih sat vremena kada može da napravi razliku, ne samo zbog golova nego i zbog pozicioniranja i vraćanja i generalno timskog efekta. Ako je bila taktika imalo bi smisla da je zamenjen brzim igračem koji bi povukao kontru ali sa težim i troduplo lošijim drvetom aman baš nikakvog. Nije Arsenal baš parametar ali ako uporediš njih i Lids....ovi su pokojni pre nego je i počelo. Ne znam imaju li šanse i da se bore za opstanak kamoli da opstanu.
Mi se provukli...kao što rekoh delovali su mi izduvano posle titule. Dobro je da je Salah startovao ovako. Blagi užas pozadi.
Evo gledam WHU-NEW ladno sam propustio momenat kupovine Frejzera i Kaluma Vilsona u paru.

Petar_Petrovic

Iskusan
Poruka
6.744
Ne znam što Mitar nije počeo ali ako je bio umoran logičnije bi bilo da je odigrao prvih sat vremena kada može da napravi razliku, ne samo zbog golova nego i zbog pozicioniranja i vraćanja i generalno timskog efekta. Ako je bila taktika imalo bi smisla da je zamenjen brzim igračem koji bi povukao kontru ali sa težim i troduplo lošijim drvetom aman baš nikakvog. Nije Arsenal baš parametar ali ako uporediš njih i Lids....ovi su pokojni pre nego je i počelo. Ne znam imaju li šanse i da se bore za opstanak kamoli da opstanu.
Mi se provukli...kao što rekoh delovali su mi izduvano posle titule. Dobro je da je Salah startovao ovako. Blagi užas pozadi.
Evo gledam WHU-NEW ladno sam propustio momenat kupovine Frejzera i Kaluma Vilsona u paru.
Od cega bi Mitar bio umoran....
Pokusali su nesto drugacije naravno nije im proslo....
Ako nastave ovako pre svega u odbrani koja je u rangu ping pong lige,ne gine im selidba u nizi rang...

Bari'91

Poznat
Poruka
7.223
Od cega bi Mitar bio umoran....
Pokusali su nesto drugacije naravno nije im proslo....
Ako nastave ovako pre svega u odbrani koja je u rangu ping pong lige,ne gine im selidba u nizi rang...
Taj Arteta im je doneo trofej i sad evo i komujiti shield je dobar za samopouDanje i "pokrivaju" aretetin rad nekom kao statiskom te pobedio toliko toliko nije izgubio toliko i kao kliknuce samo sto nisu...ja sam njih najmanje gledo iskreno ali kad got sam ih uhvatio igra im nidje veze...ajd videcemo kazem mozda i arsenal i arteta busu dobri ali meni to sve delovalo kao prodavanje malge...

fortes

Buduća legenda
Moderator
Poruka
29.114
Mitar bi bio hebač keve da ima Richarlison-a,Digne-a i Rodrigesa u Evertonu....gori od Kalvert Luviina nije sigurno. tj znatno je kvalitetnije drvo.
Od one grupe veseljaka i pokušaja od trenera se neće hlaba najesti u PL.

Sotir zvani djubre

Elita
Moderator
Poruka
21.527
Rekoh ja da će trebati vremena plavcima da se skockaju, samo do tada.... odosmo...:lol: Rutiniranje i to u gostima.
Pa plavci uzeli 5 titula za nepunih 15 godina, znaci u proseku svake trece Celzi je sampion PL...
A vi cekali 30 godina na jednu jedinu ahahahah...

Ove sezone mislim da Everton moze da se bori za trofej, ljudi ne obracaju paznju, ali Everton ima i jaku klupu... Njima je jedan Sigurdson na klupi, ili ono krilo iz Arsenala Iwobi....

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.