PREMIJER KOSTUNICA ZAPOCEO OBRACUN?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

serb_pagan

Domaćin
Banovan
Poruka
4.442
Imperija Karica u rasulu,Bogija nam nigde nema da odgovori na optuzbe o milionskim malverzacijama, guverneru NBS se opasno drma fotelja usled afere podmicivanja...da li je to premijer konacno zapocheo obracun sa korupcijom,i to sa onom na najvishem nivou?

meni nesto mirishe na pocetak one davno najavljivane,u prasnjavim fasciklama zaboravljene akcije "perorez"...podrska koshtuniju ako je ovu fasciklu prebrisao,stavio naocare,procitao i naredio njeno izvrsenje
 
serb_pagan:
Imperija Karica u rasulu,Bogija nam nigde nema da odgovori na optuzbe o milionskim malverzacijama, guverneru NBS se opasno drma fotelja usled afere podmicivanja...da li je to premijer konacno zapocheo obracun sa korupcijom,i to sa onom na najvishem nivou?

meni nesto mirishe na pocetak one davno najavljivane,u prasnjavim fasciklama zaboravljene akcije "perorez"...podrska koshtuniju ako je ovu fasciklu prebrisao,stavio naocare,procitao i naredio njeno izvrsenje

valjda je posle svega jasno da koštunica nije ni spor ni neodlučan ni neobavešten...ali priznajem mene je zavarao,tek posle ovih dešavanja vidim da je opak igrač,baš opak.
 
Elvin:
valjda je posle svega jasno da koštunica nije ni spor ni neodlučan ni neobavešten...ali priznajem mene je zavarao,tek posle ovih dešavanja vidim da je opak igrač,baš opak.

ne znam ni ja,videcemo sta ce od svega ispasti...ako smesti korumpirane iza brave,oduzme im protivpravno stecenu korist onda vec imamo nesto...jedino da istera do kraja,da ne bude "tresla se gora...",sto bi uostalom njemu donelo samo stetu
 
Meni se cini da je sve ovo predizborna propaganda, tu se sada postavlja vise pitanja:

1. kako to da Vlada nije donela pre tu odluku?
2. Kako ce objasniti evropskoj uniji cija je austrija clan da njihovo nije njihovo i da karic mozda nema nista, a da telekom odnosno Grci imaju sve, nije li to malo providno?
3. Kada ce uci u PTT?
4. Kada ce uci u Telekom?
5. Dali Srbija zivi pod vlasti Telekoma i dali bi mozda trebalo da se zove TeleSrbija ili Teletabis?
6. Ko to stoji iza telekom kad je on uvek u pravu i za internet provajdere je bio u pravu pa je ostao jedini monopolista i za mobilne operatere je u pravu pa je ostao jedini mobilni operater!

Dakle ili se to meni cini ili tu nesto nije u redu, pa svi radimo lose (nebranim Karice) a jedino je Telekom nedodirljiv !!! Cudno zar ne?
 
Ovo nije nikakav obracun sa korupcijom i samo glup covek moze da nasedne na ovu pricu.

Ovo je obracun sa onim u kome je Kostunica video opasnost za njegovu vlast.
I ja likujem kazda vidim da se radi o Karicu, ali ne treba od ovoga praviti neko epohalno delo jer je rec o politickom obracunu gde novi tajkun umesto Karica postaje Kostunica.

Pravi obracun sa korupcijom i tajkunizacijom bi podrazumevao izgradnju institucija koje su potrebne da bi se ljudima kao sto je Karic stane na put na duze staze.

Ovde jedna mafija, Kostunicina,m unistava onu drugu karicevu.
Najbolje bi boilo kada bi obe nestale, ali bojim se da je to malo teze i da cemo i jedne i druge gledati nakon narednih izbora.
 
serb_pagan:
Imperija Karica u rasulu,Bogija nam nigde nema da odgovori na optuzbe o milionskim malverzacijama, guverneru NBS se opasno drma fotelja usled afere podmicivanja...da li je to premijer konacno zapocheo obracun sa korupcijom,i to sa onom na najvishem nivou?

meni nesto mirishe na pocetak one davno najavljivane,u prasnjavim fasciklama zaboravljene akcije "perorez"...podrska koshtuniju ako je ovu fasciklu prebrisao,stavio naocare,procitao i naredio njeno izvrsenje
chini ti se brate
idu novi izbori

treba koshtunije da predje cenzus
a glavna konkurencija Karic
on lopov vec 15 godine, a sad mi iznose epohalna otkrica da je lopov :roll:
a i retardiranom detetu od 10 godina je jasno da onakav mobtel ne moze a da nema profit!

a udar na G17, pa... i to je ochekivano, jer je stranka u rasulu, pravi gluposti, celokupnoj vladi pada rejting, pa voja preko debila jochica reshio da se ogradi!
 
Elvin:
valjda je posle svega jasno da koštunica nije ni spor ni neodlučan ni neobavešten...ali priznajem mene je zavarao,tek posle ovih dešavanja vidim da je opak igrač,baš opak.

odavno ja pricham da je koshtunije zaeban igrach,
josh od kako je mrtav ladan roknuo zokija za tu fotelju...
ma josh pre toga, josh od kako je preko svojih (cobijevih) ustavnih sudija oteo dosu 45 mandata...
 
spidernet:
Meni se cini da je sve ovo predizborna propaganda, tu se sada postavlja vise pitanja:

1. kako to da Vlada nije donela pre tu odluku?
2. Kako ce objasniti evropskoj uniji cija je austrija clan da njihovo nije njihovo i da karic mozda nema nista, a da telekom odnosno Grci imaju sve, nije li to malo providno?
3. Kada ce uci u PTT?
4. Kada ce uci u Telekom?
5. Dali Srbija zivi pod vlasti Telekoma i dali bi mozda trebalo da se zove TeleSrbija ili Teletabis?
6. Ko to stoji iza telekom kad je on uvek u pravu i za internet provajdere je bio u pravu pa je ostao jedini monopolista i za mobilne operatere je u pravu pa je ostao jedini mobilni operater!

Dakle ili se to meni cini ili tu nesto nije u redu, pa svi radimo lose (nebranim Karice) a jedino je Telekom nedodirljiv !!! Cudno zar ne?

pa... o tome i ja pricham...
zaeban je voja...
 
Hayek:
Ovo nije nikakav obracun sa korupcijom i samo glup covek moze da nasedne na ovu pricu.

Ovo je obracun sa onim u kome je Kostunica video opasnost za njegovu vlast.
I ja likujem kazda vidim da se radi o Karicu, ali ne treba od ovoga praviti neko epohalno delo jer je rec o politickom obracunu gde novi tajkun umesto Karica postaje Kostunica.

Pravi obracun sa korupcijom i tajkunizacijom bi podrazumevao izgradnju institucija koje su potrebne da bi se ljudima kao sto je Karic stane na put na duze staze.

Ovde jedna mafija, Kostunicina,m unistava onu drugu karicevu.
Najbolje bi boilo kada bi obe nestale, ali bojim se da je to malo teze i da cemo i jedne i druge gledati nakon narednih izbora.
bash tako!
ja bi voleo da voja spuca karic-g17 gamad, kolko je moguce, naravno, a onda neko njega da spuca... i svi srecni :D
 
Crow kako mozes na tako smesne nacine da komentarises poslednje poteze vlade i Kostunice uopste?
Razumem da ga ne gotivis, ali smesno je da pravis detinjaste konstrucije i tumacis sve ovo na taj nacin.

Ja mislim da je Kostunije stvarno zapoceo obracun i da je reseno da se neki stvari isteraju na cistac ali slazem se da se mora sacekati da se ove price zavrse pa da vidimo sta je i kako je.
U svakom slucaju podrzavam poslednje poteze u vezi ovih afera i za sve ovo sto se dogadjalo ovih dana mogu samo da kazem: BRAVO i samo nastavite!, ali do kraja!
 
urospo:
Crow kako mozes na tako smesne nacine da komentarises poslednje poteze vlade i Kostunice uopste?
Razumem da ga ne gotivis, ali smesno je da pravis detinjaste konstrucije i tumacis sve ovo na taj nacin.

Ja mislim da je Kostunije stvarno zapoceo obracun i da je reseno da se neki stvari isteraju na cistac ali slazem se da se mora sacekati da se ove price zavrse pa da vidimo sta je i kako je.
U svakom slucaju podrzavam poslednje poteze u vezi ovih afera i za sve ovo sto se dogadjalo ovih dana mogu samo da kazem: BRAVO i samo nastavite!, ali do kraja!

nije detinjasto i smeshto
vec je ruzno i tuzni

ja reko moje mishljenje
ti reko tvoje

a ko je u pravu

TIME WILL TELL...
 
Hayek:
Ovo nije nikakav obracun sa korupcijom i samo glup covek moze da nasedne na ovu pricu.

Ovo je obracun sa onim u kome je Kostunica video opasnost za njegovu vlast.
I ja likujem kazda vidim da se radi o Karicu, ali ne treba od ovoga praviti neko epohalno delo jer je rec o politickom obracunu gde novi tajkun umesto Karica postaje Kostunica.

Pravi obracun sa korupcijom i tajkunizacijom bi podrazumevao izgradnju institucija koje su potrebne da bi se ljudima kao sto je Karic stane na put na duze staze.

Ovde jedna mafija, Kostunicina,m unistava onu drugu karicevu.
Najbolje bi boilo kada bi obe nestale, ali bojim se da je to malo teze i da cemo i jedne i druge gledati nakon narednih izbora.

a ti papagaj kazi nesto iz svoje glave,bolje bi ti bilo da malo i razmisljas,umesto sto prepisujes pamflete starijih i pametnijih (onih koji su pametniji za sebe,)

podrzavam pametan potez bilo koga,i u bilo kom trenutku dosao,svaki politicki potez koji bi mogao uciniti dobro mojoj zemlji
 
serb_pagan:
a ti papagaj kazi nesto iz svoje glave,bolje bi ti bilo da malo i razmisljas,umesto sto prepisujes pamflete starijih i pametnijih (onih koji su pametniji za sebe,)

podrzavam pametan potez bilo koga,i u bilo kom trenutku dosao,svaki politicki potez koji bi mogao uciniti dobro mojoj zemlji

brate,
ja se ipak držim jedne predivne kuzmanovićeve izreke (malo modifikovane)

"sve što koštunije kaže ili uradi (odvosno oni čiji je on lutak) po prirodi stvari ne može biti dobro"

al sam da se hapse karici i g17 :)

a šta sledi nakon toga...
:(
to me plaši
 
serb_pagan:
a ti papagaj kazi nesto iz svoje glave,bolje bi ti bilo da malo i razmisljas,umesto sto prepisujes pamflete starijih i pametnijih (onih koji su pametniji za sebe,)

podrzavam pametan potez bilo koga,i u bilo kom trenutku dosao,svaki politicki potez koji bi mogao uciniti dobro mojoj zemlji


Bla bla truc...

Nego reci ti meni sta od ovoga sto sam napisao nije tacno.

Sam si rekao sustinu..."Politicki potez".
Ovo je politicki potez a ne nikakvo ciscenje drzave.
Od ovoga ti kao gradjanin nemas ama bas nista.

Mi imamo u nasem narodu tu naviku da nam treba vodja koji ce nas da spasi od nekoga, Turaka, Nemaca, karica. sami sebe stavljamo uulogu retardiranog deteta koje ne ume da vodi racuna o sebi vec mu uvek treba neko drugi da ga spase - bilo da se radi o Kostunici, Milosevicu, Rusiji...Vanzemaljcima.

Umesto toga treba da shvatimo da ljudi na vlasti su oni koje MI zaposljavamo da odrade posao za nas, a taj posao je da uspesno upravljaju drzavom i drustvom. Njihov posao nije da stite svoje zadnjice.

Kada to shvatimo onda cemo praviti razliku izmedju ovakvih poteza koji sluze odbrani vlasti i pravih reformi koje bi Srbiju pretvorile u modernu zemlju u kojoj zakoni funkcionisu.

Od ovakvih poteza drzava nema koristi vec samo stete.
 
Hayek:
Ovo nije nikakav obracun sa korupcijom i samo glup covek moze da nasedne na ovu pricu.

Ovo je obracun sa onim u kome je Kostunica video opasnost za njegovu vlast.
Ovde jedna mafija, Kostunicina,m unistava onu drugu karicevu.

Najbolje bi boilo kada bi obe nestale, ali bojim se da je to malo teze i da cemo i jedne i druge gledati nakon narednih izbora.
Ziva istina druze,nego sto ti se viori zastava najveceg zla na planeti.
 
Hayek:
Zato sto je to istovremeno i zastava slobode.

... O, Boze.. oprosti mu... ti si, selma, vidis, veoma slican BL-u... obojica ste ... pa... u nedostatku preciznije reci ... predvidjeni... covece...
... Orvel bi se radovao da vas poznaje... vi ste, iako mi je zao sto ovo pisem, jer znam da neces razumeti, jednostavno otelotvorenje onoga sto je percipirao svojom 1984. Pogresio je za 20 godina... ali je sustinu pogodio u sam centar... DVOMISAO... poseban model misljenja... koji je sposoban da apstrahuje i sublimira dve MEDJUSOBNO DIAMETRALNE STVARI u jednu...
...
BL ima avatar sa likom Premijera Izraela Ariela Sharona... a postuje Ljoticevske postere iz Drugog Svetskog Rata, nacistice izjave, podrzava neonacisticke organizacije... u isto vreme se deklarise kao cionista i uzdize slavu Jerusalima... klasicna DVOMISAO...
...
Ti... evo, kazes da je AMERIKA u isto vreme i NAJVECE ZLO na svetu... i da je njena zastava u isto vreme SIMBOL SLOBODE...
...
Molim i tebe, kao sto sam molio BL-a... procitajte 1984. Onda cutite... i razmisljajte...
...
Jer ovo, sto vi radite... ovo je oksimoron... ovo je ... nema rec sta je ovo... nema rec... osim, mozda, budalastina...
 
Hayek:
Ovo nije nikakav obracun sa korupcijom i samo glup covek moze da nasedne na ovu pricu.

Ovo je obracun sa onim u kome je Kostunica video opasnost za njegovu vlast.
I ja likujem kazda vidim da se radi o Karicu, ali ne treba od ovoga praviti neko epohalno delo jer je rec o politickom obracunu gde novi tajkun umesto Karica postaje Kostunica.

Pravi obracun sa korupcijom i tajkunizacijom bi podrazumevao izgradnju institucija koje su potrebne da bi se ljudima kao sto je Karic stane na put na duze staze.

Ovde jedna mafija, Kostunicina,m unistava onu drugu karicevu.
Najbolje bi boilo kada bi obe nestale, ali bojim se da je to malo teze i da cemo i jedne i druge gledati nakon narednih izbora.

Из које ли кујне Ти просипаш овде ваше помије ??? Коштуница уопште није властољубив. Хеј... Коштуњави "тајкун" - смејурија.

Боље тамо види шта ћете да радите јер је онај вицегувернер Симић ДС-овац... а ово је тек почетак... зна се како су лепо ДС-овци "омастили брке" ал' може и да вам преседне, џабе сте склапали "споразум" са лопужом Богијем Карићијем... ено и брата Сретена ће да му 'апсе, оног са шиљатим носем што је ожењен муслиманком (а одатле и дува веза са Екрем Луком)... утаја пореза, брате, 1-8 година ћорке... па ти види... :razz:

Е, сада, како да Влада издржи до краја, то је питање... ето видите онај Јеврејин Флат је чак довео и Аустријског министра да на Коштуницу врши притисак да би Чивутин несметано спровео пљачку... а против тог Флата се у Израелу води истрага јер је подмитио Арона Шариела и његов Ликуд са свега 3,000 000 долара...

Оно што ме забрињава то је склањање врло значајних вести у медијима, наиме данас је Јелашић изјавио (јутарње гостовање на б92) да га је звала амбасадорка Израела у Београду и да му је претила телефоном и да је он то све снимио, наиме рекла му је да "добро размисли шта ће нас снаћи ако покушавамо да спречимо ширење Израелског капитала у Србији..." а све то у вези оне банке којој НБЈ 9 пута већ до сада одузима дозволу за рад... а Чивути терају своје. За мене је то невиђен скандал и невиђена дрскост због кога би наша Влада требала да удара на сва звона - али, Јевреји су обезбедили да се тај део интервуја склони из свих медија.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top