Corvus
Poznat
- Poruka
- 8.401
A, opet, meni su najbliži i najlepši moji...
Rod i pomoz Bog(ovi)..
Rod i pomoz Bog(ovi)..
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Ne definise njih Hriscanstvo uopste, oni se ižcak i dalje drze svojoh paganskih obicaja, npr u svedkoj je najveca vešta Midsonmar, ovican pred hriscanski paganski praznik, pandan paljenju lila ovde. Em su posljednji u Evropi primili Hriscanstvo, em ga nikad zaprsvo nisu ni primili, bili su daleko i od Tima i od Carigrada da im utice na kulturu.trazim im najmanji zajednicki imenitelj, a svi su prosli kroz protestantizam, a kako kaze jedan katolicki svecenik 'protestantizam je ateizam in disguise'
A "tinder" mu dodje merilo?ispostavlja se da vecina ipak voli, sto nam tinder statistika govori. recimo, svedska zena ti je kao neki antonim arapskom muskarcu: definicija pozeljnosti
Generalno muskarci vole obline kod zenadobro, dinarci generalno vole da sve bude preterano i karikaturalno.
Mislio sam na države koje su u nekom trenutku formalno bile protestantske (Švedska, Norveška, Holandija, Danska, Finska, donekle Švica, Njemačka, Britanija), nisam znao koji drugi zbirni termin da upotrebim. Nebitno je da li su 'zaista' to bile ili i dalje slave Odina.Ne definise njih Hriscanstvo uopste, oni se ižcak i dalje drze svojoh paganskih obicaja, npr u svedkoj je najveca vešta Midsonmar, ovican pred hriscanski paganski praznik, pandan paljenju lila ovde. Em su posljednji u Evropi primili Hriscanstvo, em ga nikad zaprsvo nisu ni primili, bili su daleko i od Tima i od Carigrada da im utice na kulturu.
Slažem se, ovo je bilo istraživanje za US. Dakle, ako imaš mešanu zajednicu crnaca i belaca recimo, nekako se ispostavi da svi, čak i crne žene i muškarci, uglavnom gravitiraju beloj boji, pa tek onda svojoj matičnoj. Nema ljutnje, to je tako.A "tinder" mu dodje merilo?
Ja sam mozda staromodan, al ja ne vidim sta bilo ko normalan ima tamo da trazi. Al nek sam ja ogranicen u tom pogledu.
Ne zelim da generalizuje narode, al po internetu sto vidim ti Arapi, Turci, Indijci, Pakistanci se ponasaju ko da zensko u zivotu videli nisu, ko psi pusteni sa lanaca... degutantno..
Da, i baltičke zemlje su predominantno plavokose i uglavnom pravilno tiltuju, tako da.Svedjanke meni jesu lepe, al recimo Balticke zemlje mi imaju lepse zene, stvar ukusa.
Generalno muskarci vole obline kod zena
Razumem, al ove sto si nabrojao je i tesko grupisati drugacijeMislio sam na države koje su u nekom trenutku formalno bile protestantske (Švedska, Norveška, Holandija, Danska, Finska, donekle Švica, Njemačka, Britanija), nisam znao koji drugi zbirni termin da upotrebim. Nebitno je da li su 'zaista' to bile ili i dalje slave Odina.
Ne kazem da nije, po tim statistikama za Ameriku.. nekako mi i i a logike kad pomislim sta im se servira.Slažem se, ovo je bilo istraživanje za US. Dakle, ako imaš mešanu zajednicu crnaca i belaca recimo, nekako se ispostavi da svi, čak i crne žene i muškarci, uglavnom gravitiraju beloj boji, pa tek onda svojoj matičnoj. Nema ljutnje, to je tako.
hahaO Pakistancima ne bih govorio da ne bih ban popio.

Sta je sad "tiltuju" znam engleski, al ne znam Zi der termine?Da, i baltičke zemlje su predominantno plavokose i uglavnom pravilno tiltuju, tako da.
Ili da budem ljubomoran na nekog lika kao sto je kod nas npr Sasa Kovacevic lik koji se bilduje da bi sakrio kompleks zbog toga sto je izrazito nizak muskarac, metar i milimetar
Ja kao muskarac uvijek vise volim kada je zena npr zenstvena to ne znaci da je glupa,bez karaktera i da nema licnost,da je karakter, licnost al opet da nije gruba i muskobanjasta,a moze biti fizicki veoma lijepa,ako je gruba svakom ce muskarcu biti odbojna ma koliko god bila lijepaPa nešto najsmešnije je kad niski muškarci misle da će prekomernim bildovanjem da nadomeste to. To toliko ume nesrazmerno bude da je onda nedostatak visine maltene još više uočljiv lol. Prave od sebe smehoteku bespotrebno.
A Saši fali muževnosti prvenstveno, na stranu nizina
Nit si ti birao koliko ces biti visok, nit je on.Sve je relativno i mnoge stvari su reklama
Npr jednom mi je predamnom jedna zena govorila kakva je Tom Kruz faca i muskarcina,ja poceo da se smijem jer to je iluzija,kaze mi ljubomoran si
Tu sam osvjestio zenu,lijepo joj kazem kako je sa 1.91 visinom mogu biti ljubomoran na Toma Kruza lika koji je visok 1.72,
Moze visinom sin da mi bude od 10 godina kojeg vodim u skolu i drzim za ruku i kupujem mu coko bananicu
Muskarcina sa visinom djaka skolarca,ali ona to gleda preko Tv i idealizuje
Posto je jelte kolega muzicar, igrom slucaja drzala mi je casove pevanja ista osoba ko i njemu, imali smo priliku da se upoznamo, malo i da zapevamo zajedno.Ili da budem ljubomoran na nekog lika kao sto je kod nas npr Sasa Kovacevic lik koji se bilduje da bi sakrio kompleks zbog toga sto je izrazito nizak muskarac, metar i milimetar.
Vala bas, jer je sve u visiniGlupo je biti zavidan ali ako jesam onda to mogu biti na muskarca moje visine ili priblizne
I sve bi mu utrcale u krevet, a tebi neMnoge zene u Srbiji su vise od Toma Kruza
Nit si ti birao koliko ces biti visok, nit je on.
To su stvari na koje ne mozes uticati, al je poenta izvuci svoj maksimalan potencijal u zivotu.
On je od svog zivota nesto uradio, ti?
Vozi avione, helikoptere, motore, skace sa padobranom, bavi se paraglajdingom, talentovan je i za muziku, peva ko zmaj, sve kolege kazu da je vrlo profesionalan i vredan, kul i dobar lik, pristupacan, ne glumi zvezdu, donira ogromne svote novca u humanitarne svrhe, dakle to je jedna ektremno vredna, nadarena, svestrana i multitalentovana licnost.
I da uz sve to je odlican glumac.
A i realno je lep i skladno gradjen, visinu na stranu. I pri tom koliko si rekao, 172cm? To i nije toliko nisko.
A Tom da hoce, ima novca da produzi noge, al naravno da ga boli patka.
I ajd ono masno, sto gaseri u neje*ici na forumu vole najvise, taj je spavao sa Boga pitaj koliko hiljada zena, ukljucujuci i najbolje "ribe" Holivuda. I sad je sa onom Anom De Armas, nije moj tip al je atraktivna i mlada.
Dakle spustio si sebe, a ne njega..
I pri tom je u najmanju ruku komplekski sto tebi vlsina treba da se osetis bolji od nekog..
Zakljucak: mozda si visi radtom, al mu zasigurno nisi ni do kolena.
Auuu tebramislim ne krsis, pravila ako ti to pumpa ego, slobodno..
Posto je jelte kolega muzicar, igrom slucaja drzala mi je casove pevanja ista osoba ko i njemu, imali smo priliku da se upoznamo, malo i da zapevamo zajedno.
Lik je skroz na mestu, a to sto drzi do svog tela i trenira, ne znaci da ima komlekse zbog visine, i pri tom je prosecno visok, nije nizak.
I on ima i duge kvalitete, lep je, fin je, kulturan je, vaspitan, ljubazan, multi talentovan, udara k bubnjeve, svira klavijature gitaru, fakutetski obrazovan, a i ovako je harizmatican, duhovit, voči da se zeza, itd
I zasigurno ne sudi ljudima na osnovu fizickog izgleda... ovo sto ti radis mi je toliko pateticno da nemam reci, al to govori o tebi i tvojim demonima, to sto ti radis je kao podsmevati se nekom sto je bolestan, sto je siromasan, sto nema ruku itd, sađo sto biti nizak je ok, i definitivno nije tcoj problem dal je neko nizak ili ne, ili mozda gresim?
Vala bas, jer je sve u visinimozda si i ti mali, a ovde lagis?
I sve bi mu utrcale u krevet, a tebi ne
Sko to rade zbog toga jeste smesno, sko to rade jer vole je sasvim na mestu.Pa nešto najsmešnije je kad niski muškarci misle da će prekomernim bildovanjem da nadomeste to.
ne postoji nizina, svako je visok zoliko koliko je vispk,nizana moze samo biti mentalna.A Saši fali muževnosti prvenstveno, na stranu nizina
Izvinjavam se u tom slučajuTi si skroz pogresno shvatio moj komentar
Ma lagano,vidi ja sam i prije napomenuo da je visina bitna ali da ne resava sve,i da mnogi muskarci imaju kompleks zbog visine naravno ne svi,opet ako je muskarac duhovan jaka licnost negdje uvidi da je sve to bzv sta nosis na sebi, ali vecina ljudi se nikada ne uzdigne iznas tog povrsinskogIzvinjavam se u tom slučaju
Spavaš li, Sizife?Tražio sam pred spavanje temu na kojoj će biti najviše imbecilnih stereotipa, i gle - !
Statistika je maćeha, nema veze sa rasizmom.Ne kazem da nije, po tim statistikama za Ameriku.. nekako mi i i a logike kad pomislim sta im se servira.
al ajd sad medju nama, malo si ti rasista?![]()
Positive vs negative canthal tilt, mislim i to je stvar ukusa, ali ispostavlja se da ljudi više preferiraju pozitivni. Kao vlasnik negativnog, i sam sam žrtve njihove preferencije :/Sta je sad "tiltuju" znam engleski, al ne znam Zi der termine?![]()
Tačno, Estonke su divne, skoro da nema razlike između njih i svenskiBaltikinje su vise svetlo smedje, mada ima i plavih dosta, ima i crnih.
Estonke su dosta plave, Livanke su tamnije dosta, Letonke negde izmedju.
....... ti akrepu!Koja crna prelepost,...vi ste akrep pol.![]()
Sko to rade zbog toga jeste smesno, sko to rade jer vole je sasvim na mestu.
Po meni, kao i bivsem sportisti, i nekom ko ide u teretanu skoro 20 godina, je pozitivno kad neko trenira i drzi do svog tela.
Ja ne volim "prepucanost" , koja uglavnom i ne moze pritodno da se postigne, zavisi pd genetike, al ko se tako oseca dobro, samo napred.
Najsmesnije je kad ljudi vise brinu od tudjoj, visini, kolicini misica, materijalno da ne pominjem, umesto da gledaju svoja posla ...
ne postoji nizina, svako je visok zoliko koliko je vispk,nizana moze samo biti mentalna.
Opet, da se ne ponavljam, Sasa je totalno kul lik, ostvaren i zreo muskarac, i ne zamara se zasigurno takvim stvarima, ozenio se zovi svoj zivot.
Sta se bilo koga tice njegova muzevnost i "nizina". Pro tom lik nije nizak vec prosecan.
A i da je nizak, pa sta..treba da sedne i place?
Zaista imam osecaj da mi se ide na veliku nuzdu, sto uopste citam poslednjih par postova.
Vodi se briga ko je koliko visok, muzevan itd Odakle to dolaze? Iz ljubomore sto su lstvareni ljudi, sto zive zovot na kom im se zavidi.. ne znam
JasnoStatistika je maćeha, nema veze sa rasizmom.
Ne verujem u rase, međutim.. pod određenim klimatskim i drugim povesnim uvjetima razvija se izvesni fenotip, kultura itd, pa su i ljudi fizički slični jedni drugima u okviru date zajednice. Recimo da mi se neke dopadaju više od nekih drugih![]()

Aha to, ljudi sa negativnim deluju kao da ce da zaplacuPositive vs negative canthal tilt, mislim i to je stvar ukusa, ali ispostavlja se da ljudi više preferiraju pozitivni. Kao vlasnik negativnog, i sam sam žrtve njihove preferencije :/
Pogledajte prilog 1871900

Meni su Litvanke nalepse, pa Estonija, pa LetonijaTačno, Estonke su divne, skoro da nema razlike između njih i svenski
Zenama ne smeta kada je muskarac nizak ali kada ima kompleks zbog toga smeta i smijesan je,jer tada nema licnost nema stav, postaje rob svog kompleksa i to je jadno za vidjeti,stav i licnost su ono sto pomjera planine pa nebitno i da covjek ima i metar i milimetar ali kada zena vidi da tom muskaracu uopste to ne smeta e onda joj je super privlacan, ideal je visok,duhovan, jaka licnost ali tesko je naci to sve u jednoj osobi niko nije idealan.Covjek kada prihvata sebe takvog kakvog jeste pokazuje nenormlanu snagu ,i to je muzevnost to je snaga a ne misici i dizanje tegova.Covjek koji bilduje da bi sakrio kompleks, dokazuje tako da ne prihvata sebe takvim kakav jeste i to ga cini slabim a vremenom i klovnom, drugo je kada neko trenira radi zdravlja,vitalnosti itdU jbt što smo osetljivi
Da smešno mi je uvek kad vidim veštački prenabildovanog niskog lika i stojim iza toga
Visina kod muškarca se komentariše često, kao što se i kod žena komentariše milion stvari. Šta je za koga nisko je relativna stvar i stvar ukusa prosto, kao i sve ostalo.
Fizički izgled, nečija energija, harizma i sl, uvek je nešto o čemu se priča, naročito kada su u pitanju poznate ličnosti. To nije vođenje brige, nego obično ćaskanje.
Ljubomorna sam na Sašin život, pa mi je zato nemuževan, o ne provaljena sam.![]()
Delovao si mi kao pun sebe, a ti kul likMa lagano,vidi ja sam i prije napomenuo da je visina bitna ali da ne resava sve,i da mnogi muskarci imaju kompleks zbog visine naravno ne svi,opet ako je muskarac duhovan jaka licnost negdje uvidi da je sve to bzv sta nosis na sebi, ali vecina ljudi se nikada ne uzdigne iznas tog povrsinskog
Opet ti kazem ne ispunjava isto svakog covjeka, ja licno volio bih da imam novca kao bilo koji slavni fudbaler ili pjevac ali ne bih radio 90 posto stvari koje oni rade,sada da imam toliki novac nikada ne bih kupio ferari ili lambordjini ali nikada ne ispunjava me to,kada sam bio mali jos price o autima i skulim hotelima su mi dosadne bile i ako neko vodi takav zivot, ne zavidim mu.Ja licno bih putovao po cijelom svijetu obliazio neka luda mjesta imao svoje pustolovine ,to bi me privuklo avanture a ne neki luskuzi i to opet zahtijeva novac dobar,ne toliki kao za luksuz svakodnevni
Novac mi je bitan ali ne moze da me promjeni jer ja znam sta cu i bez novca
Ja jednom Maricicu zavidim kao pustolovu ali na zdrav i pozitivan nacin,jer to bi i ja radio sa zadoviljstvom isao po svijetu kroz avanture razne itd
Pozitivni, ali veleposednik sam negativnog pa mi je teže probiti se u to elitno društvo. Probah sa 'evo ja negativni, ti pozitivni, plus i minus se privlače', međutim ne radi.Jasno
Aha to, ljudi sa negativnim deluju kao da ce da zaplacu
Realno i meni je pozitivan atraktivan, lisiciji pogled , ili azijski geni
Neutral, je super isto.
Negative, nije moj ukus, al znam par devojaka kojima stpji odlicno.
Koji zi volis?
Da, divne su. Ne bih da unosim politiku ovde, ali...Meni su Litvanke nalepse, pa Estonija, pa Letonija
Pa pazi meni generalno Balti izgledaju kao da pomesas Skandinavce sa Slovenima i Nemcima. Od toga Estonke izgledaju najvise skandinavski...znas onaj veliki festival i koncerte u Estoniji? Kad se svake godine okupi 10 000 ljudi i slusaju tradicilnalnu muziku, bas ds se zaprepastis kočiko lepih zena u pravom smislu te reci, prirodna lepota.
Pa vjerujem da hocu mada okolnosti uvijek otezavaju ali naci cu valjda nekako nacinDelovao si mi kao pun sebe, a ti kul lik
Nadsm se da ces proputovati sveta
Ma svaki kompleks je bzv... i samo sabotira u zivotu i sreci...Zenama ne smeta kada je muskarac nizak ali kada ima kompleks zbog toga smeta i smijesan je,jer tada nema licnost nema stav, postaje rob svog kompleksa i to je jadno za vidjeti,stav i licnost su ono sto pomjera planine pa nebitno i da covjek ima i metar i milimetar ali kada zena vidi da tom muskaracu uopste to ne smeta e onda joj je super privlacan, ideal je visok,duhovan, jaka licnost ali tesko je naci to sve u jednoj osobi niko nije idealan.Covjek kada prihvata sebe takvog kakvog jeste pokazuje nenormlanu snagu ,i to je muzevnost to je snaga a ne misici i dizanje tegova.Covjek koji bilduje da bi sakrio kompleks, dokazuje tako da ne prihvata sebe takvim kakav jeste i to ga cini slabim a vremenom i klovnom, drugo je kada neko trenira radi zdravlja,vitalnosti itd
Posebno kada ima muskarac nos kriv a kada ga boli uvo sto je kriv i sto se jos zeza na svoj racun, pa to muskarca cini super muzevnim i prvlacnim takvog lika ne mozes da slomis psihicki
Ma svaki kompleks je bzv... i samo sabotira u zivotu i sreci...
Ja se trudim sa jedne strane da razumem ljude sa kompleksima, a sa druge strane se to krsi sa mojom licnoscu, ako nesto ne mozes da promenis, prihvatis i furas dalje, gledas da izvuces maksimum iz onog sto imas.
Ali naravno da neko koga su ne znam, primer, vrsnjaci zlostavljali u detinjstvu na osnovu fizickog izgleda vrelo verovatno ima ko pleks mimo svoje volje.
Ja sam bio nizak bas kao klinac, medju najnizima u razredu, vazds me bolelo uvo, tek u pubertetu sam se izdjikao u visinu.
Da da, to je mislim kod Dzoa Rogana pricao, i ako se ne varam dao mu 100 dolara.Sto se tice maltetiranja na osnovu izgleda to je dno dna i to je vise trauma, jer ne mozes ti nekom ko nema izazvati kompleks zbog izgleda koliko god neko tu osobu lose tretirao ali moze traumu izazvati.Jedan George St Pierre sampion Ufc jedan od najvecih ikada kao dijete je bio onako njezan i sladak a svi su ga maltretirali od vrsnjaka,on je dobio traumu poceo je da trenira Mma ostalo je istorija to je legenda,ko bi rekao jedan George St Pierre.Jednog dana kada je u rodnom gradu steo lika koji ga je maltretirao kao dijete,vidio ga je,da taj lik pije Pivo na veresiju,po ulici klosari.George mu prisao kao prijatelj ispricao se sa njim,rekao mu ako mu treba novcana pomoc njemu i bilo sta nek mu se Javi.Pretpostvaljam da je taj lik bio u soku,znajuci da je kao dijete maltretirao George St Pierra,mislio je kako je moguce da ga George tako ljudski tretira ono a moze da mu polomi glavu zbog toga sto mu je radio
Karakteran likGeorge St Pierre jeste naoravio od sebe sampiona prevazisao traumu,ali nije dobio nikada kompleks niti ga je mrznja izjela,vec mu je bilo zao sto je njegov mucitelj iz djetinjstva postao,obican mucenik na ulici bez dinara
George St Pierre je i danas zadrzao isti onaj osmjeh njezni koji je imao kao dijete, borac dzentlmen kavaljer a u ringu zvijer,a kao dijete njezan duga kosa,isti i danas samo fizicki 1000 puta jaci
Nije dzaba sampion,moras da se uzdignes iznad sljama ljudskog,to je ono nase sto nas uce duhovnjaci okreni mu drugi obrazDa da, to je mislim kod Dzoa Rogana pricao, i ako se ne varam dao mu 100 dolara.
Karakteran lik
![]()