goxy_tb
Zainteresovan član
- Poruka
- 360
Да вас питам све, пошто има и паметнијих и искуснијих сигурно.. Стигао ми је позив због прекореачења брзине 82км/х а дозвољено је 60.. Сад пуб ми је само показао радар са брзином и рекао да је моја, после тога ме уписао у свеску, значи нисам потписао никакав записник ништа. Имам сведока значи и занима ме још да ли ласерпро 3 има снимак прекорачења, ако нема да пробам да обарам то на суду

u stvari, trazio mu je neke pare, ali ovaj nije hteo da da, to je blo negde u okolini Cacka. Stigao njemu poziv, i otisao on u sud u Nisu, i tamo kaze kako uopste nije bilo nikakve linije, sudija se nasmejao, i kaze verujem ja tebi, ali moram da te kaznim, jer se policajcu, kao sluzbenom licu, veruje bezrezervno. Tako su pisali kaznu mom drugu, zaustavio se na pesackom na semaforu, a pandur mu pisao prolazak kroz crveno!