Preko Luke Bar će ići 300.000 Fiatovih automobila godišnje.

old-mne

Poznat
Poruka
7.562
kao nekada yugo 45

Sporazum su potpisali predsjednik Opštine Bar, Žarko Pavićević i gradonačelnik Kragujevca Veroljub Stevanović

Predstavnici lokalnih uprava Bara i Kragujevca potpisali su sporazum o saradnji kojim će fabrici automobila Fiat biti omogućen izvoz preko barske luke.

Sporazum su potpisali predsjednik Opštine Bar, Žarko Pavićević i gradonačelnik Kragujevca Veroljub Stevanović, na svečanoj sjednici Skupštine grada Kragujevca.

"Cilj sporazuma je ekonomska saradnja, jer će Fiat proizvoditi 300 hiljada automobila godišnje koji će izvoziti preko Luke Bar. Istovremeno, iz Italije će stizati djelovi za Fiat i najprirodnije je da to realizujemo preko Bara", kazao je Stevanović.

On je dodao i da postoje velike mogućnosti za investitore da u Crnoj Gori po povoljnim uslovima plasiraju svoj kapital, a u planu je i izgradnja odmarališta na moru.

Zanimljivo za investitore iz Srbije

Pavićević je ocijenio da je potpisivanje sporazuma dokaz dobre saradnje koja traje godinama.

"Kragujevac je naš dugogodišnji prijatelj, još od vremena kada je Jugo preko Luke Bar odlazio za Ameriku. Zbog toga očekujemo da i Fiatovi automobili istim putem stižu do kupaca širom svijeta, jer je to veliki posao kako za Srbiju i Crnu Goru, tako i za naša dva grada", naveo je Pavićević.



Uvecaj!

U okviru Luke Bar postoji i slobodna zona, koja, kako je dodao, može biti vrlo primamljiva za investitore iz Srbije, koji po vrlo povoljnim uslovima mogu da grade proizvodne pogone.

Sporazum o saradnji trebalo bi da stimuliše mnoge da dio proizvoda plasiraju na novo tržište, posebno kada se ima u vidu da Crna Gora uvozi značajne količine poljoprivrednih i prehrambenih proizvoda.

"Ne smijemo zaboraviti ni turizam koji nas je sve ove godine povezivao i naša je želja da se građani Kragujevca u Baru osjećaju kao kod svoje kuće", kazao je Pavićević.

http://www.vijesti.me/vijesti/preko...000-fiatovih-automobila-godisnje-clanak-19040

__________________

Puknite dusmani, umrite sv vi koji bi da pokidate nepokidive veze koje vezu ove dvije bra'ske zemlje... Puknite i vi kojima smetaju crnogorski direktori, dekani, mentori, profesori, doktori sirom Srbije. Zivio CRNOGORSKI LOBI :super:
 
Predstavnici lokalnih uprava Bara i Kragujevca potpisali su sporazum o saradnji kojim će fabrici automobila Fiat biti omogućen izvoz preko barske luke.

Sporazum su potpisali predsjednik Opštine Bar, Žarko Pavićević i gradonačelnik Kragujevca Veroljub Stevanović, na svečanoj sjednici Skupštine grada Kragujevca.

"Cilj sporazuma je ekonomska saradnja, jer će Fiat proizvoditi 300 hiljada automobila godišnje koji će izvoziti preko Luke Bar. Istovremeno, iz Italije će stizati djelovi za Fiat i najprirodnije je da to realizujemo preko Bara", kazao je Stevanović.

:hahaha:
 
uzimacete pare od agresora koji su vas anektirali ? :think:

kakvi ste vi licemeri :bljak:

nazivate nas agresorima i okupatorima a ovamo tim istim agresorima i okupatorima za pare sem sto niste ovoj delagaciji kragujevca ispusili qurac :mrgreen:

uvek ste takvi bili vi crnogorci nacijom . klasicne prostitutke koje za pare rade sve .

sve je kod vas na prodaju

vera nacija cast postenje ideali uverenja principi

 
Puknite dusmani, umrite sv vi koji bi da pokidate nepokidive veze koje vezu ove dvije bra'ske zemlje... Puknite i vi kojima smetaju crnogorski direktori, dekani, mentori, profesori, doktori sirom Srbije. Zivio CRNOGORSKI LOBI :super:

Nezavisne i bratske republike da, a ne znam sta znaci to crnogorski lobi. Jel to neki ilegalni sindikat ili advertajzing agencija za potemkinova sela?
 
uzimacete pare od agresora koji su vas anektirali ? :think:

kakvi ste vi licemeri :bljak:

nazivate nas agresorima i okupatorima a ovamo tim istim agresorima i okupatorima za pare sem sto niste ovoj delagaciji kragujevca ispusili qurac :mrgreen:

uvek ste takvi bili vi crnogorci nacijom . klasicne prostitutke koje za pare rade sve .

Tile sto vise automobila to cemo vise benzina da prodamo, mojne da se sjekiras i uzbudjavas.
P.S. A najmilije mi je Srbinu pare uzet. :lol:
 
kao nekada yugo 45

Sporazum su potpisali predsjednik Opštine Bar, Žarko Pavićević i gradonačelnik Kragujevca Veroljub Stevanović

Predstavnici lokalnih uprava Bara i Kragujevca potpisali su sporazum o saradnji kojim će fabrici automobila Fiat biti omogućen izvoz preko barske luke.

Sporazum su potpisali predsjednik Opštine Bar, Žarko Pavićević i gradonačelnik Kragujevca Veroljub Stevanović, na svečanoj sjednici Skupštine grada Kragujevca.

"Cilj sporazuma je ekonomska saradnja, jer će Fiat proizvoditi 300 hiljada automobila godišnje koji će izvoziti preko Luke Bar. Istovremeno, iz Italije će stizati djelovi za Fiat i najprirodnije je da to realizujemo preko Bara", kazao je Stevanović.

On je dodao i da postoje velike mogućnosti za investitore da u Crnoj Gori po povoljnim uslovima plasiraju svoj kapital, a u planu je i izgradnja odmarališta na moru.

Zanimljivo za investitore iz Srbije

Pavićević je ocijenio da je potpisivanje sporazuma dokaz dobre saradnje koja traje godinama.

"Kragujevac je naš dugogodišnji prijatelj, još od vremena kada je Jugo preko Luke Bar odlazio za Ameriku. Zbog toga očekujemo da i Fiatovi automobili istim putem stižu do kupaca širom svijeta, jer je to veliki posao kako za Srbiju i Crnu Goru, tako i za naša dva grada", naveo je Pavićević.



Uvecaj!

U okviru Luke Bar postoji i slobodna zona, koja, kako je dodao, može biti vrlo primamljiva za investitore iz Srbije, koji po vrlo povoljnim uslovima mogu da grade proizvodne pogone.

Sporazum o saradnji trebalo bi da stimuliše mnoge da dio proizvoda plasiraju na novo tržište, posebno kada se ima u vidu da Crna Gora uvozi značajne količine poljoprivrednih i prehrambenih proizvoda.

"Ne smijemo zaboraviti ni turizam koji nas je sve ove godine povezivao i naša je želja da se građani Kragujevca u Baru osjećaju kao kod svoje kuće", kazao je Pavićević.

http://www.vijesti.me/vijesti/preko...000-fiatovih-automobila-godisnje-clanak-19040

__________________

Puknite dusmani, umrite sv vi koji bi da pokidate nepokidive veze koje vezu ove dvije bra'ske zemlje... Puknite i vi kojima smetaju crnogorski direktori, dekani, mentori, profesori, doktori sirom Srbije. Zivio CRNOGORSKI LOBI :super:

А где ће се производити ти силни аутомобили,
у Динкићевим Потемкиновим селима ????



:rotf::rotf::rotf::rotf:
 
kao nekada yugo 45

Sporazum su potpisali predsjednik Opštine Bar, Žarko Pavićević i gradonačelnik Kragujevca Veroljub Stevanović

Predstavnici lokalnih uprava Bara i Kragujevca potpisali su sporazum o saradnji kojim će fabrici automobila Fiat biti omogućen izvoz preko barske luke.

Sporazum su potpisali predsjednik Opštine Bar, Žarko Pavićević i gradonačelnik Kragujevca Veroljub Stevanović, na svečanoj sjednici Skupštine grada Kragujevca.

"Cilj sporazuma je ekonomska saradnja, jer će Fiat proizvoditi 300 hiljada automobila godišnje koji će izvoziti preko Luke Bar. Istovremeno, iz Italije će stizati djelovi za Fiat i najprirodnije je da to realizujemo preko Bara", kazao je Stevanović.

On je dodao i da postoje velike mogućnosti za investitore da u Crnoj Gori po povoljnim uslovima plasiraju svoj kapital, a u planu je i izgradnja odmarališta na moru.

Zanimljivo za investitore iz Srbije

Pavićević je ocijenio da je potpisivanje sporazuma dokaz dobre saradnje koja traje godinama.

"Kragujevac je naš dugogodišnji prijatelj, još od vremena kada je Jugo preko Luke Bar odlazio za Ameriku. Zbog toga očekujemo da i Fiatovi automobili istim putem stižu do kupaca širom svijeta, jer je to veliki posao kako za Srbiju i Crnu Goru, tako i za naša dva grada", naveo je Pavićević.



Uvecaj!

U okviru Luke Bar postoji i slobodna zona, koja, kako je dodao, može biti vrlo primamljiva za investitore iz Srbije, koji po vrlo povoljnim uslovima mogu da grade proizvodne pogone.

Sporazum o saradnji trebalo bi da stimuliše mnoge da dio proizvoda plasiraju na novo tržište, posebno kada se ima u vidu da Crna Gora uvozi značajne količine poljoprivrednih i prehrambenih proizvoda.

"Ne smijemo zaboraviti ni turizam koji nas je sve ove godine povezivao i naša je želja da se građani Kragujevca u Baru osjećaju kao kod svoje kuće", kazao je Pavićević.

http://www.vijesti.me/vijesti/preko...000-fiatovih-automobila-godisnje-clanak-19040

__________________

Puknite dusmani, umrite sv vi koji bi da pokidate nepokidive veze koje vezu ove dvije bra'ske zemlje... Puknite i vi kojima smetaju crnogorski direktori, dekani, mentori, profesori, doktori sirom Srbije. Zivio CRNOGORSKI LOBI :super:

Јесте, Верко се пита где ће ФАС да тера аутомобиле.:hahaha1::hahaha1:
 

Back
Top