Preko Fejsbuka namamio devojčicu od 12 godina!

MMMD

Zainteresovan član
Poruka
296
Aleksandar K. (22) iz okoline Kraljeva uhapšen je zato što je devojčicu od 12 godina namamio u svoj stan i pokušao da je siluje! Manijaka je policiji 20. jula prijavila majka devojčice, nakon što joj je ćerka ispričala šta se dogodilo u Aleksandrovom stanu. Njih dve su zajedno otišle u policiju i podnele prijavu, posle čega je Aleksandar uhapšen.

http://www.***************/hronika/-preko-fejsbuka-namamio-devojcicu-od-12-godina---25-0
 
Pa mozda je manijak nju namamio u stan pod izgovorom da je mladji ili nesto, a kad dodje pubertet in je imati decka, jos ako je stariji pa onda si cura broj jedan i sve drugarice ima da ti zavide.

pa jeste..al na tom uzrastu ti je decko obicno neko iz okruzanja..a ne virtuelni tip..
i jos zamisli da ides sam na nepoznatu adresu, a jos ti nije decko..
ja kao roditelj sam prestala da pratim u smislu da je zapitkujem i znam svaki detalj..da znam s kim se druzi, da njenom drustvu poznajem roditelje tek kad mi je dete upisalo fakultet..
sta da kazem - bavite se malo svojokm decom roditelji! nije roditeljstvo samo roditi!
sto kaze george, ja bih tu majku malo propitala gde je bila i sta je radila ovih 12 godina kao majka..
 
КАСТРАЦИЈА...УШКОПЉЕЊЕ...УЈАЛОВИТИ или једноставно УШТРОЈИТИ мајмунчину на сред трга као вепра и организовати ТВ пренос

a kazna za izvrsitelje, potpuno se slazem s tobom..
pre neki dan je bila vest da je povratnik opet nakon samog izlaska iz zatvora silovao..pre toga tri puta osudjen..uvek preko decenije..tri kazne je odsluzio i opet silovao!!!
kad se baci na papir - prvi put je osudjen sa 22g..
o kakvom popravljanju onda zakon prica?
nema popravljanja..njemu nema organa i problem resen..
 
Ne treba prebrzo donositi presudu .Prije rata sam radio kao konobar u kaficu .Vec je bio fajront a jedna djevojka se stalno vrtila
oko sanka . Na kraju smo ostali sami ja i ona . Iz zafrkancije je upitam hoce li mi pomoci da sredim kafic . Kad smo bili pri
kraju pitam je hocemo li poslije negdje izaci . Djevojka je bila prvi put u kaficu i nije bilo sanse da procjenim koliko ima godina .
Neki alarm mi je ipak zvonio i pitam je u koju ide skolu . Mislio sam da ide u srednju skolu ili na fakultet . Kad mi je spomenula skolu
nista mi nije bilo jasno jer mi je ime te skole bilo nepoznato . Promjenio sam pitanje i pitao je u koji ide razred . Noge su mi se odsjekle
kad je rekla da ide u osmi .Sledecih dana se vrtila oko nekih momaka . Na kraju sam morao da joj zabranim da dolazi u taj kafic .
 
zamisli da je sve to obicna izmisljotina. lik je obelezen za ceo zivot kao pedofil-silovatelj...
cak i da se dokaze da je sve to obicna laz i dalje ce ga pamtiti kao pedofila...
ali ako se pa ispostavi da je kriv, pa nece se lepo provesti :mrgreen:

Пракса показује да је око 50% пријављених силовања измишљено и то је највећи разлог што је суд и закон благонаклон према овом кривичном делу.Наиме многе домаћице,секе,тете итд.пријављују силовања јер их мама,тата,брат,момак и муж ухвате на делу или сазнају,па им је то начин да се оперу...

Ne treba prebrzo donositi presudu .Prije rata sam radio kao konobar u kaficu .Vec je bio fajront a jedna djevojka se stalno vrtila
oko sanka . Na kraju smo ostali sami ja i ona . Iz zafrkancije je upitam hoce li mi pomoci da sredim kafic . Kad smo bili pri
kraju pitam je hocemo li poslije negdje izaci . Djevojka je bila prvi put u kaficu i nije bilo sanse da procjenim koliko ima godina .
Neki alarm mi je ipak zvonio i pitam je u koju ide skolu . Mislio sam da ide u srednju skolu ili na fakultet . Kad mi je spomenula skolu
nista mi nije bilo jasno jer mi je ime te skole bilo nepoznato . Promjenio sam pitanje i pitao je u koji ide razred . Noge su mi se odsjekle
kad je rekla da ide u osmi .Sledecih dana se vrtila oko nekih momaka . Na kraju sam morao da joj zabranim da dolazi u taj kafic .

Ја јој не бих опростио :)))) али ако се за некога 100% докаже да је изопаченик зашто га не уштројити...
 
A lika odmah proglasiše manijakom i monstrumom. :huh: Ne da je nije silovao, nego izgleda da nije ni pokušao, jer da jeste stvarno imao nameru da ti učini, učinio bi. Ebote, pa nije mala karate majstor pa da može olako da ga savlada i pobegne. Ko zna šta se tu desilo. A i koji će detetu od 12 godina FB brofil i šta ona ima da se dopisuje i nalazi sa nekim ko je 10 godina stariji. Kontam ja, mlada je i naivna (možda), ali svakako mislim da su ovde najviše krivi njeni roditelji.
 
Pa ja ne bih mogla da kažem da je on u celoj priči nevin. Ono jeste da je nije silovao, a mogao je, znači nije hteo, i to je možda olakšavajuća okolnost. Ali što je uopšte zvao klinku kod sebe u stan, mazio je, pipkao i td.? :eek: Čim neko tako nešto uradi, pokuša, znači da mu nešto fali. :confused:
A ne opravdavam ni devojčicu, može joj se odbiti na mladost, neiskustvo, ali da je skroz nevinašce u celoj priči, u to ne verujem. Šta je tražila kod njega u stanu ? I zašto je to krila ? Znači da je ipak znala da je to nešto što nije dobro i ispravno...
A roditelji imaju krivicu u svemu ovome, jer su odgovorni za svoje maloletno dete, i trebali bi da spreče da do ovakvih stvari uopšte i dodje. :aha:
 
Pa ja ne bih mogla da kažem da je on u celoj priči nevin. Ono jeste da je nije silovao, a mogao je, znači nije hteo, i to je možda olakšavajuća okolnost. Ali što je uopšte zvao klinku kod sebe u stan, mazio je, pipkao i td.? :eek: Čim neko tako nešto uradi, pokuša, znači da mu nešto fali. :confused:
A ne opravdavam ni devojčicu, može joj se odbiti na mladost, neiskustvo, ali da je skroz nevinašce u celoj priči, u to ne verujem. Šta je tražila kod njega u stanu ? I zašto je to krila ? Znači da je ipak znala da je to nešto što nije dobro i ispravno...
A roditelji imaju krivicu u svemu ovome, jer su odgovorni za svoje maloletno dete, i trebali bi da spreče da do ovakvih stvari uopšte i dodje. :aha:

a mozda je i neka obicna stvar po sredi. mozda joj je narezao windows i otisla je po cd ;)
nije obavezno da je imao bilo kakve zle namere
 
A lika odmah proglasiše manijakom i monstrumom. :huh: Ne da je nije silovao, nego izgleda da nije ni pokušao, jer da jeste stvarno imao nameru da ti učini, učinio bi. Ebote, pa nije mala karate majstor pa da može olako da ga savlada i pobegne. Ko zna šta se tu desilo. A i koji će detetu od 12 godina FB brofil i šta ona ima da se dopisuje i nalazi sa nekim ko je 10 godina stariji. Kontam ja, mlada je i naivna (možda), ali svakako mislim da su ovde najviše krivi njeni roditelji.

Slažem se sa drugim delom ali šta neko od 22 godine ima da se dopisuje i kontaktira i dovodi u stan i pipa dete od 12 godina?Kako nije manijak? Čak i da je dobrovoljno došlo do nekih polnih radnji to bi potpalo pod silovanje,jer svaki takav kontakt sa mlađim maloletnikom se procesuira. Poljubac i pipanje je dovoljno. Bolje na vreme skloniti manijaka jer pitanje je da li mu to već nije uspelo sa nekom drugom devojčicom koja se boji da prijavi. Sigurno bi pokušao ponovo pre ili kasnije.
 
Aleksandar K. (22) iz okoline Kraljeva uhapšen je zato što je devojčicu od 12 godina namamio u svoj stan i pokušao da je siluje! Manijaka je policiji 20. jula prijavila majka devojčice, nakon što joj je ćerka ispričala šta se dogodilo u Aleksandrovom stanu. Njih dve su zajedno otišle u policiju i podnele prijavu, posle čega je Aleksandar uhapšen.

http://www.***************/hronika/-preko-fejsbuka-namamio-devojcicu-od-12-godina---25-0

Mislim da je jasno iz ovog linka šta se desilo. Dakle nije bilo silovanja.

Ali problem sa zakonom jeste.
Ko su pravnici i zakonodavci da propisuju lek svakoj osobi u obliku izolacije na određeno vreme? Za šta su oni stručni?
Da procene krivicu to prihvatam. Ali da propisuju mere koje bi trebalo da utiču popravno...
Ko garantuje da će zakonska mera uticati da se osoba popravi.
Gde su tu psiholozi da procene i stave svoj potpis? Ne, ovde će pravnici i polupismeni zakonodavci kakve nam je "Bog" dao, da glume psihologe.
 
Slažem se sa drugim delom ali šta neko od 22 godine ima da se dopisuje i kontaktira i dovodi u stan i pipa dete od 12 godina?Kako nije manijak? Čak i da je dobrovoljno došlo do nekih polnih radnji to bi potpalo pod silovanje,jer svaki takav kontakt sa mlađim maloletnikom se procesuira. Poljubac i pipanje je dovoljno. Bolje na vreme skloniti manijaka jer pitanje je da li mu to već nije uspelo sa nekom drugom devojčicom koja se boji da prijavi. Sigurno bi pokušao ponovo pre ili kasnije.

Danas većina devojčica njenih godina izgleda i ponaša se dosta starije nego što jeste. Možda ni on nije znao koliko ona ima godina i možda i nije toliko kriv koliko izgleda. A nismo ni čuli njegovu stranu priče. Samo kažem da ne treba žuriti sa zaključcima. Ukoliko je svesno tražio dete od 12 godina, svakako ga treba zatvoriti i baciti ključ.
 

Back
Top