Preko čega ne bi prešli?

Darth Vader

Elita
Poruka
22.744
Preko čega ne bi mogli da pređete vezano sa prošlost vašeg partnera ili partnerke?
Dakle.Zamislimo,da ste u vezi,ljubav cveta.Sve je sjajno i veza ima sjajnu budućnost.A onda saznate nešto što niste znali vezano za njegovu,njenu prošlost.
I sve se uruši.
Pre svega da li to nešto uopšte postoji i ako postoji šta je to,konkretno kada ste vi upitanju?

Poruka
15.034
Preko čega ne bi mogli da pređete vezano sa prošlost vašeg partnera ili partnerke?
Dakle.Zamislimo,da ste u vezi,ljubav cveta.Sve je sjajno i veza ima sjajnu budućnost.A onda saznate nešto što niste znali vezano za njegovu,njenu prošlost.
I sve se uruši.
Pre svega da li to nešto uopšte postoji i ako postoji šta je to,konkretno kada ste vi upitanju?
Da je prije bilo musko i operacijom se pretvorilo u zensko.
Ne bi to stvorenje ubio, ali bi sebe ubio skokom naglavacke s Ciboninog tornja.
Znaci samo nekakve ultimativne, bioloske stranputice bi dolazile u obzir, da vristeci uteknem glavom bez obzira i strmopizdim se u smrt.
Mislis da trpas kitu u pizdu, a zapravo trpas kitu u rupu gdje je jednom bila kita...

Poslednja izmena:

Indigo3

Poznat
Poruka
9.962
Iz nekog razloga, kad upoznajem ljude, imaju oduvek potrebu da mi kažu prvo ono najgore o sebi, čak i ako su potencijalne drugarice, tako da...
Muškarci generalno igraju pošteno pa ako su bili u zatvoru iz bilo kog razloga, otvore karte i dušu, ispričaju priču i ne ulepšavaju, to bude baš ono, do koske.
Jedan od takvih me je zapao na upoznavanju preko Badoo aplikacije... i nije mi smetalo to što je ležao par godina u Rusiji, priča je bila baš ono... mogli smo je pretvoriti u roman, nego što je odavao veliku agresiju i nervozu pričom i gestikulacijom. Udaljiš se i kao...
Nema dalje.
Ne mogu ja da kalkulišem, igram minuse i pluseve kad on govorom tela pokazuje da je svakog trenutka spreman da bije.
Jako simpatičan momak ovako kad ga gledaš, ali...
Neka.

Darth Vader

Elita
Poruka
22.744
Iz nekog razloga, kad upoznajem ljude, imaju oduvek potrebu da mi kažu prvo ono najgore o sebi, čak i ako su potencijalne drugarice, tako da...
Muškarci generalno igraju pošteno pa ako su bili u zatvoru iz bilo kog razloga, otvore karte i dušu, ispričaju priču i ne ulepšavaju, to bude baš ono, do koske.
Jedan od takvih me je zapao na upoznavanju preko Badoo aplikacije... i nije mi smetalo to što je ležao par godina u Rusiji, priča je bila baš ono... mogli smo je pretvoriti u roman, nego što je odavao veliku agresiju i nervozu pričom i gestikulacijom. Udaljiš se i kao...
Nema dalje.
Ne mogu ja da kalkulišem, igram minuse i pluseve kad on govorom tela pokazuje da je svakog trenutka spreman da bije.
Jako simpatičan momak ovako kad ga gledaš, ali...
Neka.
:kiss:

Paula

black cat
Moderator
Poruka
9.528
Da je prije bilo musko i operacijom se pretvorilo u zensko.
Ne bi to stvorenje ubio, ali bi sebe ubio skokom naglavacke s Ciboninog tornja.
Znaci samo nekakve ultimativne, bioloske stranputice bi dolazile u obzir, da vristeci uteknem glavom bez obzira i strmopizdim se u smrt.
Mislis da trpas kitu u pizdu, a zapravo trpas kitu u rupu gdje je jednom bila kita...
To je bukvalno Baterflaj.. 😐

Trust no one

U prolazu
Moderator
Poruka
23.167
Nemam pojma ovako generalno kad razmislim... Mozda neka teza krivicna dela uradjena svesno, ne u afektu ili agoniji. Kako rece kolega, menjanje pola ne verujem da bih mogao da progutam.
Mada ko zna....
Jedino ubica. Teško. Imala bih zauvek strah
Ako je ubistvo u ratu ili samoodbrani? :think:

srebrna kraljica

sexendragsenrokenrol
Poruka
5.898
Samo nešto krivično, tipa ubistvo ili silovanje. Ostalo je sve prošlost i tamo treba i da ostane.
Potpisujem

Prošlost me nikad ne zanima , to podrazumeva da ni moja njega ne zanima
Što se tiče ubistva jedini izuzetak je ovo
...verujem da smo sve bile bar sa jednim takvim

Trust no one

U prolazu
Moderator
Poruka
23.167
Ne razmišljaš o genetici.Nasleđu.Šta ako ti ta devojka postane žena rodi ti dete i to dete se okrene homoseksualizmu??
Jedno drugo iskljucije, to nije prelazno niti se prenosi genetski :rotf:
Najvise homoseksualaca koje ja znam su od roditelja Balkanaca (ne kao geografska odrednica, nego kao karakterna), gde se 'zna ko otvara kapiju a ko vozi traktor'.

Da biste mogli da otvarate nove teme i trajno koristite svoje ime - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.