Preko 2000 porodica u Kraljevu ostalo bez krova nad glavom!

Maestral-

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.233
Dosad je u Kraljevu pregledano 5000 objekata i od toga je 900 proglaseno za nebzbedne za stanovanje tj za rusenje. Ostalo je da se pregleda jos 10.000 objekata i ako procenat ostane identican to ce znaciti da je u Kraljevu zbog zemljotresa najmanje 2000 porodica ostalo bez krova nad glavom sto je skoro 10.000 ljudi :(

a tadiceva vlast na sve to do sad dala samo 50.000 evra!

Daju svake nedelje stotine miliona evra za odrzavanje laznog i vestackog kursa dinara a ne daju pare da se ljudima naprave nove kuce!!


BRUKA NARODE BRUKA

http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/124/Друштво/792308/Отежан+саобраћај+код+Вујића+чесме.html
 
veliki broj kraljevcana je pao u depresiju zbog toga sto su im srusene kuce u zemljotresu. Resenje problema je da lopovski rezim borisa tadica otvori kasu i ljudima izgradi kuce.

ali oni pare ne daju.

sprcali su 2 milijarde evra za odrzanje kursa samo ove godine a nece da daju 20-30 miliona da se jadnim kraljevcanima naprave nove kuce

BAGRA ZUTA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Direktor Zdravstvenog centra dr Dragan Arsić rekao je na sastanku Kriznog štaba da će zbog velikog broja građana koji se javljaju zbog psihičkih problema, Zdravstveni centar sutra otvoriti psihološko savetovalište.
 
И та помоћ Владе требало би да уђе у нацрт буџета за наредну годину.
Чланови 800 домаћинастава нема где да станује већ недељу дана.
И, с обзиром да су и једно и друго паре грађана Србије, слажем се са Маестралом о преусмеравању средстава. Могу одмах да се активирају.
 
Dosad je u Kraljevu pregledano 5000 objekata i od toga je 900 proglaseno za nebzbedne za stanovanje tj za rusenje. Ostalo je da se pregleda jos 10.000 objekata i ako procenat ostane identican to ce znaciti da je u Kraljevu zbog zemljotresa najmanje 2000 porodica ostalo bez krova nad glavom sto je skoro 10.000 ljudi :(

a tadiceva vlast na sve to do sad dala samo 50.000 evra!

Daju svake nedelje stotine miliona evra za odrzavanje laznog i vestackog kursa dinara a ne daju pare da se ljudima naprave nove kuce!!


BRUKA NARODE BRUKA

http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/124/Друштво/792308/Отежан+саобраћај+код+Вујића+чесме.html

Срамота! Збринути људе пре зиме треба да буде приоритет над приоритетима, иначе чему држава?!
 
И та помоћ Владе требало би да уђе у нацрт буџета за наредну годину.
Чланови 800 домаћинастава нема где да станује већ недељу дана.
И, с обзиром да су и једно и друго паре грађана Србије, слажем се са Маестралом о преусмеравању средстава. Могу одмах да се активирају.
A sta ti mislis da za dojavu o Mlatku Radicu postoji vec spremnih 10 miliona i da bi te pare stvarno nekome dali . :mrgreen:
 
za 50.000 evra mozes da sagradis maksimum 200 kvadrata stambenog prostora. znaci odprilike 1 do 2 kuce.

eto toliko je para tadic dao. da se od 2000 porodica zbrinu 2

UA BANDO ZUTA LOPOVSKA

Dobro bre Tihi, jel Prešednik lepo sinoć rekao da država neplaća račune zato što para NEMA? I da je njega zbog toga stid...:hahaha:
Ako nema za račune nema ni za Kraljevo...
 
A sta ti mislis da za dojavu o Mlatku Radicu postoji vec spremnih 10 miliona i da bi te pare stvarno nekome dali . :mrgreen:

Хаха, ма не мислим, али у некој замишњеној ситуацију у вези са целом шарадом :)
И да су постојале, авансно су ох стуцали за 2 минута..
 

Back
Top