preklinjem za hitnu pomoc

majija

Početnik
Poruka
31
pretpostavljam da ste vec nebrojano puta davali odgovore na ovakva pitanja ali ja vas ipak molim za pomoc!
zadnju menstruaciju imala sam 01.01.2006 godine a inace vec godinama dobijam na savakih 25-26 dana i traje do 3 dana. znam da je to ok, ali... posto to traje vec godinama ovo sto mi se sad desava mi je cudno... trebalo je da dobijem znaci 27-28 januara medjutim ja do dana danasnjeg nisam... vec 2 nedelje samo lezim i nekako sam cudno malaksala, mokrim cesto a stomak me boli kao da cu svakog trenutka dobiti, mada zaboli me dnevno 2 puta i to ne tom jacinom kao sto boli, znaci znatno slabije... imam momka sa kim zivim vec 2 godine i imamo redovne odnose bez zastite...
e sad zasto vas ja davim... vise od svega bi volela da sam trudna, a inace imam policisticne jajnike i zavaljenu matericu zbog koje su mi rekli da cu teze ostati trudna... sad se samo bojim... sta se to desava? janici ili trudnoca? ako je trudnoca... jeeeeeee... ali ako su janici... toga se vec plasim...
kupila sam test pre par dana i uradila sam ga ali neispravno... jedva se videla i jedna crta a od druge je bila samo blaga tackica... uspanicila sam se :)
molim vas ako mozete bilo kakvu informaciju da mi napisete jer cu ja poludeti do ponedeljka..
unapred sam vam jako zahvalna
 
angely:
E pa sa SRECOM postacete mama!100% samo da bi resila dilemu podjes na UZ kod svog gin.pa ti on to potvrdi i vidi sta je to zasto te boli stomak,to nije bas lepo u svemu tome
a dali je ok sto imam skoro sve simptome kao kada cu da dobijem... jedino me grudi ne bole a uvecane su...
vise od svega bih volela da si upravu :)
pozdravljam te puno
 
Pobogu...
Jesmo li dobili i vidovnjake na forumu?Ajde malo ozbiljnosti.
Draga devojko, ako si iz Beograda(ko sto stoji u profilu), postoje apoteke koje rade i subotom i nedeljom a bogami i nocu gde uvek mozes kupiti test za trudnocu te ga uraditi ujutro sa prvom jutarnjom mokracom, isto tako postoje i privatne laboratorije koje i subotom i nedeljom rade test koji se zove bHCG iz krvi, najsigurnija potvrda trudnoce...ako je bas toliko urgentno da ne moze da saceka ponedeljak.
 
Ako zelis trudnocu-drzimo palceve.Testovi nisu 100% tacni,iako jesu u velikom procentu.I sa policisticnim jajnicima se ostaje u drugom stanju-i to je lutrija malo neizvesnija nego kod normalnih.Jedva cekam tvoj odgovor-svakako otidji ginekologu,ako je trudnoca mala i ne vide je na UZ,postoje relativno sigurni markeri trudnoce koji se uzimaju iz krvi i gotovi su za 1 dan.Odlicno ih radi Bella Donina laboratorija.Hajde,obraduj nas.Veliki pozdrav
 
majija:
a dali je ok sto imam skoro sve simptome kao kada cu da dobijem... jedino me grudi ne bole a uvecane su...
vise od svega bih volela da si upravu :)
pozdravljam te puno
И ја сам имала исте сиптоме када сам затруднела! Тестове ради и ИНЕП у Земуну, има на основу урина и на основу крви (који је поузданији).
п.с. И ја имам заваљену материцу и лако сам затруднела. Није меродавно да ће правити проблеме, али опет, нисам ни ја лекар да то тврдим. Само преносим своје искуство.
Надам се да ће све бити у реду и да ста трудни!
 
I ja sam isto bila totalno icsrpljena u prva 2 meseca, znala sam da zaspim u 8 sati. A sto se tice bolova, to je normalno, materica pocinje da se siri i ponekad zaboli (tako je meni rekla doktorka). A cesto mokrenje isto ima veze sa tim sto ti materica pritiska besiku. Nadam se da si trudna!
 

Back
Top