Prekini swoj ziwot glupi i usretji mene z:D

hator je egipatska bogINJA.....tako da,mani se ti zakljucivanja............mrziteljka'veruj mi ne dotices me ti toliko...samo mislim da si zesci streber.ucila sam ja latinski i ja sam nacitana,pa?i ja sam bila vukovac u osnovnoj,u srednjoj medju najjacim ucenicima(realno,medicinska i gimn po tezini ne mogu da se porede)...
i kako sam ja to dvolicna?
i bas cu ja da cekam da ti zavrsis sa tvojim popodnevnim strebanjem da bih napisala sta mislim...............

Definiši reč štreber (ako umeš). Niko od vas ne zna šta to znači, a svi se pravite.

Je l' učenje nešto negativno i loše? Je l' budale samo uče? Ok, ja sam budala jer učim, a vi ste pametni.

Gimnazija, je li? Šta ti znaš o čoveku? Gimnazija je produžena osnovna, po meni. Ti posle nemaš stručno znanje, dok ja imam o medicini. Posle ćeš ti da štrebaš medicinu, ako se budeš odlučila za fax, a meni će biti mnogo lakše.
 
Definiši reč štreber (ako umeš). Niko od vas ne zna šta to znači, a svi se pravite.

Je l' učenje nešto negativno i loše? Je l' budale samo uče? Ok, ja sam budala jer učim, a vi ste pametni.

Gimnazija, je li? Šta ti znaš o čoveku? Gimnazija je produžena osnovna, po meni. Ti posle nemaš stručno znanje, dok ja imam o medicini. Posle ćeš ti da štrebaš medicinu, ako se budeš odlučila za fax, a meni će biti mnogo lakše.

da ti ces znati medicinu,a ja cu znati sve ostalo bolje od tebe...............
.......streber=bubalica........
u slengu se koristi za osobu koja puno uci(pogresna upotreba,ali siroko rasirena)
.naravno da cu se odluciti za fax,zbog toga sam upisala medicinu......realno,sa srednjom skolom(bilo kojom) za par godina neces moci nista.............
zbog cega ti mislis da znas o coveku vise od mene?
zato sto znas da mu nabrojis sve kosti sake ili tako nesto?
 
Dvolicna si. Malo pre kažeš jedno, pa sad drugo, pošto je mikki to rekao.

Hator, izvini što sam zaboravio da ti vidim pol, ali sam po nicku zaključio.

Monomax, i kada mi neko opsuje mater, ja znam zašto je tako i znam da je ta budala ispod mog nivoa. Tako da ništa ne pomišljam. Ni u afektu mi se ne dešava da nekom poželim smrt.

Nemoj da se brineš o mojoj pameti, imam je dovoljno. Ja sam vukovac bio u osnovnoj, najbolji đak u srednjoj, toliko o meni. Ne znam za tebe, nešto ti pravopis nije jača strana - pokazao si se.

Ne morate da prosipate ovde pamet ni ti, ni gospođica Mrziteljka, @hator. Pridev inferioran... xaxaxa...... Odakle sam čuo? Učio sam latinski. Možda sam načitan dečko.

Sigurno nećete vi da mi solite pamet.

Još nešto, pišete iza leđa. Ja nisam tu na forumu skoro nikad radnim danima jer učim posle škole, a vi me pljujete.

Pa ocene nisu merilo ni znanja a bogami ni inteligencije......jedan decko gambit je imao 170 iq a ponavljao je razred..........da usput ti ucis i ti si vukovac zbog obimnog i organizovanog rada....toliko o pameti.....
 
Poslednja izmena:
Definiši reč štreber (ako umeš). Niko od vas ne zna šta to znači, a svi se pravite.

Je l' učenje nešto negativno i loše? Je l' budale samo uče? Ok, ja sam budala jer učim, a vi ste pametni.

Gimnazija, je li? Šta ti znaš o čoveku? Gimnazija je produžena osnovna, po meni. Ti posle nemaš stručno znanje, dok ja imam o medicini. Posle ćeš ti da štrebaš medicinu, ako se budeš odlučila za fax, a meni će biti mnogo lakše.

Evo moja definicija streber....to je osoba koja mnogo voli da trosi svoje vreme na stvari koje mu
1.nisu potrebne..
2.kratko traju posto vecinski(nekazem za tebe)gruvaju stvari napamet..a to znanje je znanje za ocenu a ne znanje radi znanja.....msm dobio sam vise kvalitetnih informacija na historiju nego u skoli....
Pa realno i medicinska i gimnazija su vrh skole....samo je gimnazija bolja zato sto ti je vise vrata otvoreno..
 
Moram reci Alex da si naporan lik...posto stalno zanemarujes sta drugi pricaju i pricas svoju pricu....pa je samim tim argumentovana rasprava sa tobom nemoguca posto si tip nedokazanih ljudi kojima je mama i rodbina rekli da su pametni a oni to svatili kao da su predsednik mense....msm decko preterujes sa glorifikovanjem samog sebe...smesno izgleda. ....i nezrelo...ali opet pricam u prazno..
 
Moram reci Alex da si naporan lik...posto stalno zanemarujes sta drugi pricaju i pricas svoju pricu....pa je samim tim argumentovana rasprava sa tobom nemoguca posto si tip nedokazanih ljudi kojima je mama i rodbina rekli da su pametni a oni to svatili kao da su predsednik mense....msm decko preterujes sa glorifikovanjem samog sebe...smesno izgleda. ....i nezrelo...ali opet pricam u prazno..

Nisam ja naporan. To što pričaš je onako kako ti mene vidiš. Ko me upozna, znaće da nije tako.

Realno, ne može glup čovek da bude odličan, a postoje i ljudi koji su inteligentni pa ponavljaju razred. To što su inteligentni ne znači da su pametni. Pametan to sebi nikad ne bi dozvolio.

Ja pričam, to jest, iznosim svoje mišljenje na temu. Moje mišljenje stalno odstupa jer ne prihvatam glupa opšte priznata mišljenja jer smatram da nemaju veze sa zdravim razumom.

Da li si nekad za nekog profesora rekao da smara? Ako jesi, za nas je razgovor završen, jer se zna kakav je sloj dece koji biva smoren na časovima gde se priča o preblemima društva.

Niste vi ništa posebni, dok ne počnete da mislite svojom glavom.

Da bih čuo vaše mišljenje, nisam morao da dođem ovde na forum da bih video, jer moji školski drugari (većina) govore isto što i vi. Čast izuzecima.
 
prvo,monomax nije na forumu,a ti si poceo sa onom pricom iza ledjablababla.........
sta ti na svakog profesora gledas kao na boga?sta,ZAMISLI,smorio me profesor......postoje profesori koji su totalno nezaiteresovani za prenosenje svog znanja(ukoliko ga uopste i poseduju) i takvi me smaraju.......ostali,ne.......
realnomoze glup coek da bude odlican nagledala sam se takvih u osnovnoj ihahaaaaa.........
.ja mislim svojom glavom vise nego sto ces i u svoja sledeca 5 zivota(ukoliko reinkarnacija postoji-ukoliko ne-zao mi je)
 
Nisam ja naporan. To što pričaš je onako kako ti mene vidiš. Ko me upozna, znaće da nije tako.

Realno, ne može glup čovek da bude odličan, a postoje i ljudi koji su inteligentni pa ponavljaju razred. To što su inteligentni ne znači da su pametni. Pametan to sebi nikad ne bi dozvolio.

Ja pričam, to jest, iznosim svoje mišljenje na temu. Moje mišljenje stalno odstupa jer ne prihvatam glupa opšte priznata mišljenja jer smatram da nemaju veze sa zdravim razumom.

Da li si nekad za nekog profesora rekao da smara? Ako jesi, za nas je razgovor završen, jer se zna kakav je sloj dece koji biva smoren na časovima gde se priča o preblemima društva.

Niste vi ništa posebni, dok ne počnete da mislite svojom glavom.

Da bih čuo vaše mišljenje, nisam morao da dođem ovde na forum da bih video, jer moji školski drugari (većina) govore isto što i vi. Čast izuzecima.

Generalizujes.....samo cu to reci....i toga nisi svestan.........glup covek moze da bude odlican..jedan decko nenad koji je bio autistican i imao je iq od 86 je bio djak generacije.....ali je radio 6 sati dnevno.....naravno da predavanja smaraju zato sto nas zasipaju nepotrebnim informacijama....nas skolski sistenm se nije menjao 40 godina i krajnje je dekadentan......i da nemoj da me trpas u isti kos sa tvojim drugarima prosto ne poznajes me da me poznajes mislio bi drugacije....a te price poput tvojih slusam svaki dan od umisljenih intelektualaca kojih nazalost poprilicno poznajem......
 
Generalizujes.....samo cu to reci....i toga nisi svestan.........glup covek moze da bude odlican..jedan decko nenad koji je bio autistican i imao je iq od 86 je bio djak generacije.....ali je radio 6 sati dnevno.....naravno da predavanja smaraju zato sto nas zasipaju nepotrebnim informacijama....nas skolski sistenm se nije menjao 40 godina i krajnje je dekadentan......i da nemoj da me trpas u isti kos sa tvojim drugarima prosto ne poznajes me da me poznajes mislio bi drugacije....a te price poput tvojih slusam svaki dan od umisljenih intelektualaca kojih nazalost poprilicno poznajem......

Slažem se za školstvo, ali sam za ostatak upravu.

Nema teorije.
 

Boki, lepo je to što želiš da se dokažeš, ali u trenutku slabosti ne smeš da dopustiš sebi da vređaš protivnika, to ne prolazi.

Jedino što dobijaš je pomoć istih takvih koji vređaju koji ne znaju šta će.

Hajde, ok, ti imaš 15 godina, ali hator je starija, ide na fax, već je teži slučaj i gore što ona tako postupa.

Ubuduće nemoj to raditi. Moraš poštovati i drugu stranu da bi se dogovor i rasprava do kraja izvele.

Nisi pobedio ako ti se neko priključi i ako počneš da prozivaš protivnika. To ti samo umanjuje vrednost prethodnih rečenica.
 

Back
Top