Quantcast

Prekini swoj ziwot glupi i usretji mene z:D

Übermensch

Iskusan
Poruka
6.016
Boki, lepo je to što želiš da se dokažeš, ali u trenutku slabosti ne smeš da dopustiš sebi da vređaš protivnika, to ne prolazi.

Jedino što dobijaš je pomoć istih takvih koji vređaju koji ne znaju šta će.

Hajde, ok, ti imaš 15 godina, ali hator je starija, ide na fax, već je teži slučaj i gore što ona tako postupa.

Ubuduće nemoj to raditi. Moraš poštovati i drugu stranu da bi se dogovor i rasprava do kraja izvele.

Nisi pobedio ako ti se neko priključi i ako počneš da prozivaš protivnika. To ti samo umanjuje vrednost prethodnih rečenica.

Nemam ni nameru da te pobedim........covece ti si svoj najveci neprijatelj,....prosto si zatupljen i u tvoju glavu nemoze/nece da prodre bilo kakvo misljenje osim tvog....

<hator>

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.263
Boki, lepo je to što želiš da se dokažeš, ali u trenutku slabosti ne smeš da dopustiš sebi da vređaš protivnika, to ne prolazi.

Jedino što dobijaš je pomoć istih takvih koji vređaju koji ne znaju šta će.

Hajde, ok, ti imaš 15 godina, ali hator je starija, ide na fax, već je teži slučaj i gore što ona tako postupa.

Ubuduće nemoj to raditi. Moraš poštovati i drugu stranu da bi se dogovor i rasprava do kraja izvele.

Nisi pobedio ako ti se neko priključi i ako počneš da prozivaš protivnika. To ti samo umanjuje vrednost prethodnih rečenica.
ja sam 92.ali hvala na komp

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.