Quantcast

Prekini swoj ziwot glupi i usretji mene z:D

AleX

Ističe se
Poruka
2.499
Iz Vikipedije, slobodne enciklopedije
Skoči na: navigacija, pretraga

Afekt je nagao, buran i snažan emocionalni doživljaj praćen izrazitim telesnim promenama. Afekti predstavljaju jake dinamičke sile koje mogu pokrenuti javljanje prijatnih osećanja (ljubav, požrtvovanje, altruizam, zadovoljstvo, ponos), ali i neprijatnih osećanja (strah, stid, gađenje, ljubomora, osećanje krivice, strepnja, žalost, gnev, destruktivnost i sl.)

Ukoliko smatrate da je ok da budete osobe koje ce odmah govoriti ono sto im je na umu, a pre toga da ne razmislite par puta da li je to ispravno ili ne, onda ste promasili zivot.

Diplomata je onaj koji 4 puta razmisli pre nego sto nista ne kaze.

Übermensch

Iskusan
Poruka
6.016

Afekt je nagao, buran i snažan emocionalni doživljaj praćen izrazitim telesnim promenama. Afekti predstavljaju jake dinamičke sile koje mogu pokrenuti javljanje prijatnih osećanja (ljubav, požrtvovanje, altruizam, zadovoljstvo, ponos), ali i neprijatnih osećanja (strah, stid, gađenje, ljubomora, osećanje krivice, strepnja, žalost, gnev, destruktivnost i sl.)

Ukoliko smatrate da je ok da budete osobe koje ce odmah govoriti ono sto im je na umu, a pre toga da ne razmislite par puta da li je to ispravno ili ne, onda ste promasili zivot.

Afekat....se ne kontrolise to nije stvar izbora...isto kao sto ti nemozes da odredis dali ces da se zaljubis ili ne

jecawaste

Domaćin
Poruka
4.814

k'o bez prakse u zivotu:confused:

Bilo je puno trenutaka gde sam to pozelela,ali bih se kasnije uvek kajala, ne zasamo zbog pomisi,nego zato sto bih shvatila da stvar koju je neka osoba ucinila i nije toliko bitna....ali ko zna sta zivot nosi.

<hator>

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.263

brate ti koji sto puta promisle pre nego sto ti nesto kazu su najgora vrsta ljudi.znaci najusraniji..nikad ne znas sta ti misli......
.....ali,opet,danas iskrenost i nije nesto na ceni.............

AleX

Ističe se
Poruka
2.499
k'o bez prakse u zivotu:confused:

Bilo je puno trenutaka gde sam to pozelela,ali bih se kasnije uvek kajala, ne zasamo zbog pomisi,nego zato sto bih shvatila da stvar koju je neka osoba ucinila i nije toliko bitna....ali ko zna sta zivot nosi.

Afekat....se ne kontrolise to nije stvar izbora...isto kao sto ti nemozes da odredis dali ces da se zaljubis ili ne

Iskren sam. Meni se to ne dešava. Moje misli jesu stvar izbora, kao i vaše.
Nastaju pod uticajem nečega + vaše psihičko stanje + vi.

Profesor je odvratan prema vama + Vi ste ionako pre toga imali ceo dan grozan + vi.

Ti kao takav čovek kakvim se predstavljaš pod tim nadimkom na forumu, si takav da dozvoliš sebi, dakle da poželiš tako nešto u tim situacijama. Takav si, ukoliko se ne promeniš (ne verujem da ćeš se menjati, misliš da si 100 posto u pravu), uvek ćeš to misliti.

Meni to ne može da se desi, ili meni sličnima. Takav sam. :super:

brate ti koji sto puta promisle pre nego sto ti nesto kazu su najgora vrsta ljudi.znaci najusraniji..nikad ne znas sta ti misli......
.....ali,opet,danas iskrenost i nije nesto na ceni.............

Znači najgora vrsta ljudi je ona koja misli?
Nisi ti to lepo sročio.
To da neko misli, ne znači da stalno menja mišljenje o nečemu, već da svoju misao dotera do određene forme.

Ti si mislio da dvoličnost. Nemoj to ubuduće da mešaš, jer si sad rekao upravo stvar zbog koje će te osobe (koje se budu prepoznali među onima koji razmišljaju pre nego što iole nešto kažu) smatrati inferiornim od sebe i neće se truditi da utroše ovoliko reči koliko ja sad trošim.

:bye:

<hator>

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.263
Nisi ti to lepo sročio.
To da neko misli, ne znači da stalno menja mišljenje o nečemu, već da svoju misao dotera do određene forme.

Ti si mislio da dvoličnost. Nemoj to ubuduće da mešaš, jer si sad rekao upravo stvar zbog koje će te osobe (koje se budu prepoznali među onima koji razmišljaju pre nego što iole nešto kažu) smatrati inferiornim od sebe i neće se truditi da utroše ovoliko reči koliko ja sad trošim.

prvo,kad vec toliko mislis mogao si da POMISLIS da pogledas kog sam pola..........
.............ako ti je toliki problem da "trosis reci" na mene,nemoj.ko zna,mozda ces da mi ucinis uslugu..............
.....................ja mislim vise nego sto ces ti u zivotu da mislis i NIKADA,ama bas NIKADA nisam rekla u afektu nesto zbog cega sam posle zazalila..mozda jesam najebala,ali zazalila nikada i to bas zato sto mi mozak u situacijama kada se iznerviram radi 100 na sat.............

Übermensch

Iskusan
Poruka
6.016
Iskren sam. Meni se to ne dešava. Moje misli jesu stvar izbora, kao i vaše.
Nastaju pod uticajem nečega + vaše psihičko stanje + vi.

Profesor je odvratan prema vama + Vi ste ionako pre toga imali ceo dan grozan + vi.

Ti kao takav čovek kakvim se predstavljaš pod tim nadimkom na forumu, si takav da dozvoliš sebi, dakle da poželiš tako nešto u tim situacijama. Takav si, ukoliko se ne promeniš (ne verujem da ćeš se menjati, misliš da si 100 posto u pravu), uvek ćeš to misliti.

Meni to ne može da se desi, ili meni sličnima. Takav sam. :super:

Nisi ti to lepo sročio.

Decko.....dali si ti svestan koliko si ti naivan.....afekat je stanje svesti koje se ne kontrolise desava se kada te neko opasno isprovocira(jednostavno da ti objasnim)svakom se desi da ga nesto isprovocira.....recimo majmun ti opsuje kevu.....ti upadas u afekat i razbijas mu glavu...krajnje logicno........Tebi afekat nemoze da se desi...evo kunem se nisam cuo vecu glupost jedno 2 meseca......
Decko...pricas gluposti i svako sa malo vise mozga ce te u nekom malo visem drustvu napraviti budalom posto ocigledno neznas kako funkcionise ljudska psiha....Pretpostavljam da ti uopste i neznas sta je afekat...

Übermensch

Iskusan
Poruka
6.016
pusti decko je intelektualac.....:mrgreen:

.........bas me interesuje ko mu je sapnuo pridev "inferioran":mrgreen:

Pazi ti mu ovim samo budzis ego.....on covek mi nije dao jedan valjan argument...samo prica svoju pricu......msm...lik je haos...nije vredan komentara......koliko sam ih takvih samo upoznao u zivotu....svi nakraju pokazu svoju glupost.......ljudi koj mnogo razmisljaju o svemu sto rade lose nose svoje maske....a ovaj nosi masku pametnog lika.....a sporo razmilja...lol....to funkcionise samo ovde...ali u rl.....to neide bas tako....ali necu vise da ga komentarisem posto nije na forumu...

mikki88

Domaćin
Banovan
Poruka
3.888
Kad su ljudi emotivno poneseni nema tu mnogo razmisljanja te su sanse vece da cine i govore glupe stvari. No, ne bivaju svi emotivno poneseni do te mere da moraju zeleti nekome smrt.

Medjutim, tvrdnja da "svi koji pozele nekome smrt su bolesni" je totalno bezveze jer je prevelika i neprecizna.

A tvrdnja da su ljudi sto misle pre nego sto nesto kazu najusraniji je cist primer gluposti koje ljudi govore kad su emotivno poneseni. :lol:

Übermensch

Iskusan
Poruka
6.016
Kad su ljudi emotivno poneseni nema tu mnogo razmisljanja te su sanse vece da cine i govore glupe stvari. No, ne bivaju svi emotivno poneseni do te mere da moraju zeleti nekome smrt.

Medjutim, tvrdnja da "svi koji pozele nekome smrt su bolesni" je totalno bezveze jer je prevelika i neprecizna.

A tvrdnja da su ljudi sto misle pre nego sto nesto kazu najusraniji je cist primer gluposti koje ljudi govore kad su emotivno poneseni. :lol:

Ne mislim o tome...u RL raspravi....ti nemas 20 min da smisljas svoj odgovo......o tome pricam......tu se vidi ko je glup a ko pametan ko uspe sto brze da se sto bolje iskaze...o tome pricam..

<hator>

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.263

iako nisam citirana,to je moja recenica...........
..........ne smatras coveka usranim ako ga ti npr pitas:"e,kako mi stoji ovo?",a o nakon sto je 4 pta dobro promislio kaze ti:"Ma ekstra,super"(a ti izgledas kao sranje u tome) samo zato sto je posle toliko promisljanja zakljucio da je taj odgovor najpovoljniji po njega?
ja smatram.

AleX

Ističe se
Poruka
2.499
iako nisam citirana,to je moja recenica...........
..........ne smatras coveka usranim ako ga ti npr pitas:"e,kako mi stoji ovo?",a o nakon sto je 4 pta dobro promislio kaze ti:"Ma ekstra,super"(a ti izgledas kao sranje u tome) samo zato sto je posle toliko promisljanja zakljucio da je taj odgovor najpovoljniji po njega?
ja smatram.

Dvolicna si. Malo pre kažeš jedno, pa sad drugo, pošto je mikki to rekao.

Hator, izvini što sam zaboravio da ti vidim pol, ali sam po nicku zaključio.

Monomax, i kada mi neko opsuje mater, ja znam zašto je tako i znam da je ta budala ispod mog nivoa. Tako da ništa ne pomišljam. Ni u afektu mi se ne dešava da nekom poželim smrt.

Nemoj da se brineš o mojoj pameti, imam je dovoljno. Ja sam vukovac bio u osnovnoj, najbolji đak u srednjoj, toliko o meni. Ne znam za tebe, nešto ti pravopis nije jača strana - pokazao si se.

Ne morate da prosipate ovde pamet ni ti, ni gospođica Mrziteljka, @hator. Pridev inferioran... xaxaxa...... Odakle sam čuo? Učio sam latinski. Možda sam načitan dečko.

Sigurno nećete vi da mi solite pamet.

Još nešto, pišete iza leđa. Ja nisam tu na forumu skoro nikad radnim danima jer učim posle škole, a vi me pljujete.

<hator>

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.263
Dvolicna si. Malo pre kažeš jedno, pa sad drugo, pošto je mikki to rekao.

Hator, izvini što sam zaboravio da ti vidim pol, ali sam po nicku zaključio.

Monomax, i kada mi neko opsuje mater, ja znam zašto je tako i znam da je ta budala ispod mog nivoa. Tako da ništa ne pomišljam. Ni u afektu mi se ne dešava da nekom poželim smrt.

Nemoj da se brineš o mojoj pameti, imam je dovoljno. Ja sam vukovac bio u osnovnoj, najbolji đak u srednjoj, toliko o meni. Ne znam za tebe, nešto ti pravopis nije jača strana - pokazao si se.

Ne morate da prosipate ovde pamet ni ti, ni gospođica Mrziteljka, @hator. Pridev inferioran... xaxaxa...... Odakle sam čuo? Učio sam latinski. Možda sam načitan dečko.

Sigurno nećete vi da mi solite pamet.

Još nešto, pišete iza leđa. Ja nisam tu na forumu skoro nikad radnim danima jer učim posle škole, a vi me pljujete.

hator je egipatska bogINJA.....tako da,mani se ti zakljucivanja............mrziteljka'veruj mi ne dotices me ti toliko...samo mislim da si zesci streber.ucila sam ja latinski i ja sam nacitana,pa?i ja sam bila vukovac u osnovnoj,u srednjoj medju najjacim ucenicima(realno,medicinska i gimn po tezini ne mogu da se porede)...
i kako sam ja to dvolicna?
i bas cu ja da cekam da ti zavrsis sa tvojim popodnevnim strebanjem da bih napisala sta mislim...............

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.